AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 9 jalkapallo

Peliaika päättyy 09.05. 20:58

Kertoimet päivitetty klo 21.18
Pelivaihto 68 524 €
Suurin kerroin 0

Sivu päivitetty klo 17:03
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Arsenal - West Bromwich Juventus - Milan Real Madrid - Sevilla
1x2
pelatuimmuus
?
69,5% - 17,7% - 12,8% 51,8% - 28,5% - 19,6% 54,0% - 25,3% - 20,7%
Toimistojen
%-arviot
?
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
39.2% - 60.8% 44.2% - 55.8% 45.1% - 54.9%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 10.09% - 41.79% 0 = 14.48% - 30.21% 0 = 15.20% - 32.01%
1 = 22.34% - 36.40% 1 = 30.84% - 39.35% 1 = 29.96% - 38.66%
2 = 29.14% - 16.15% 2 = 30.87% - 21.96% 2 = 30.62% - 20.86%
3 = 23.19% - 4.68% 3 = 16.27% - 7.08% 3 = 16.83% - 6.97%
4 = 10.60% - 0.86% 4 = 5.67% - 1.22% 4 = 5.47% - 1.35%
5 = 3.46% - 0.11% 5 = 1.57% - 0.18% 5 = 1.70% - 0.15%
6 = 1.00% - 0.00% 6 = 0.27% - 0.00% 6 = 0.21% - 0.00%
7 = 0.14% - 0.00% 7 = 0.03% - 0.00% 7 = 0.02% - 0.00%
8 = 0.04% - 0.01% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Arsenal - West Bromwich Juventus - Milan Real Madrid - Sevilla
1x2
pelatuimmuus
?
69,5% - 17,7% - 12,8% 51,8% - 28,5% - 19,6% 54,0% - 25,3% - 20,7%
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Arsenal - West Bromwich
Juventus - Milan
Real Madrid - Sevilla
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Arsenal    West Bromwich    Juventus    Milan    Real Madrid    Sevilla   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Arsenal    West Bromwich    Juventus    Milan    Real Madrid    Sevilla   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Arsenal    West Bromwich    Juventus    Milan    Real Madrid    Sevilla   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Arsenal 010.1%122.3%229.1%323.2%410.6%53.5%61.0%70.1%80.0%
West Bromwich 041.8%136.4%216.2%34.7%40.9%50.1%60.0%70.0%80.0%
Juventus 014.5%130.8%230.9%316.3%45.7%51.6%60.3%70.0%80.0%
Milan 030.2%139.4%222.0%37.1%41.2%50.2%60.0%70.0%80.0%
Real Madrid 015.2%130.0%230.6%316.8%45.5%51.7%60.2%70.0%80.0%
Sevilla 032.0%138.7%220.9%37.0%41.4%50.1%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?
Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 09.05. 20:58
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 2 vuorokautta$4.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$12.53
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 viikkoa$17.82
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 kuukautta$64.28
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta