AnnaBet.com
Tervetuloa vieras
Salasana
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään. Rekisteröidy
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 9 jalkapallo

Peliaika päättyy 15.10. 21:43


Sivu päivitetty klo 23:17

Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Inter - Milan Betis - Valencia Strasbourg - Marseille
Toimistojen
%-arviot
?
Alle - yli
2.5 maalia
?
44.4% - 55.6% 37.8% - 62.2% 39.9% - 60.1%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 16.24% - 30.70% 0 = 19.05% - 18.51% 0 = 36.63% - 13.00%
1 = 29.99% - 37.02% 1 = 32.82% - 31.42% 1 = 38.09% - 24.15%
2 = 29.44% - 22.29% 2 = 27.82% - 27.99% 2 = 17.93% - 27.54%
3 = 17.43% - 7.77% 3 = 14.38% - 15.62% 3 = 6.11% - 21.09%
4 = 5.55% - 1.97% 4 = 4.92% - 5.17% 4 = 1.12% - 10.49%
5 = 1.23% - 0.24% 5 = 0.88% - 0.97% 5 = 0.11% - 3.02%
6 = 0.12% - 0.01% 6 = 0.12% - 0.32% 6 = 0.00% - 0.64%
7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.05%
8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.01% - 0.02%
Maalirajat
min-max
?
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Inter - Milan Betis - Valencia Strasbourg - Marseille
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
Tallennetut
rajakertoimet
?
Inter - Milan
Betis - Valencia
Strasbourg - Marseille
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Inter    Milan    Betis    Valencia    Strasbourg    Marseille   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Inter    Milan    Betis    Valencia    Strasbourg    Marseille   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Inter    Milan    Betis    Valencia    Strasbourg    Marseille   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Inter 016.2%130.0%229.4%317.4%45.5%51.2%60.1%70.0%80.0%
Milan 030.7%137.0%222.3%37.8%42.0%50.2%60.0%70.0%80.0%
Betis 019.1%132.8%227.8%314.4%44.9%50.9%60.1%70.0%80.0%
Valencia 018.5%131.4%228.0%315.6%45.2%51.0%60.3%70.0%80.0%
Strasbourg 036.6%138.1%217.9%36.1%41.1%50.1%60.0%70.0%80.0%
Marseille 013.0%124.2%227.5%321.1%410.5%53.0%60.6%70.1%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Uutta! Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Uutta: Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä tai summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
? 16+ yhteismaalin lisäraha

Peliaika päättyy 15.10. 21:43
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen