AnnaBet.com
Tervetuloa vieras
Salasana
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään. Rekisteröidy
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 9 jalkapallo peliaika päättyy 18.02. 21:43 Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.
Ottelu Sevilla - Eibar Empoli - Lazio FC Utrecht - PEC Zwolle
Toimistojen
%-arviot
?
Alle - yli
2.5 maalia
?
36.1% - 63.9% 45.0% - 55.0% 40.4% - 59.6%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 10.34% - 33.81% 0 = 37.82% - 14.27% 0 = 13.35% - 31.65%
1 = 24.11% - 37.45% 1 = 38.81% - 27.25% 1 = 27.39% - 37.82%
2 = 28.40% - 20.46% 2 = 18.05% - 28.55% 2 = 29.15% - 21.75%
3 = 21.33% - 6.66% 3 = 4.27% - 18.73% 3 = 18.85% - 7.32%
4 = 10.67% - 1.44% 4 = 0.92% - 8.25% 4 = 7.98% - 1.36%
5 = 3.83% - 0.14% 5 = 0.10% - 2.19% 5 = 2.33% - 0.09%
6 = 1.11% - 0.01% 6 = 0.01% - 0.71% 6 = 0.65% - 0.01%
7 = 0.20% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.04% 7 = 0.30% - 0.00%
8 = 0.01% - 0.02% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.01% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Sevilla - Eibar Empoli - Lazio FC Utrecht - PEC Zwolle
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
Tallennetut
rajakertoimet
?
Sevilla - Eibar
Empoli - Lazio
FC Utrecht - PEC Zwolle
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Sevilla    Eibar    Empoli    Lazio    FC Utrecht    PEC Zwolle   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Sevilla    Eibar    Empoli    Lazio    FC Utrecht    PEC Zwolle   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Sevilla    Eibar    Empoli    Lazio    FC Utrecht    PEC Zwolle   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Sevilla 010.3%124.1%228.4%321.3%410.7%53.8%61.1%70.2%80.0%
Eibar 033.8%137.5%220.5%36.7%41.4%50.1%60.0%70.0%80.0%
Empoli 037.8%138.8%218.1%34.3%40.9%50.1%60.0%70.0%80.0%
Lazio 014.3%127.3%228.5%318.7%48.3%52.2%60.7%70.0%80.0%
FC Utrecht 013.4%127.4%229.2%318.8%48.0%52.3%60.6%70.3%80.0%
PEC Zwolle 031.6%137.8%221.8%37.3%41.4%50.1%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Uutta! Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä tai summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti


? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja

Peliaika päättyy 18.02. 21:43



Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen