AnnaBet.com
Tervetuloa vieras
Salasana
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään. Rekisteröidy
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 9 jalkapallo peliaika päättyy 25.05. 16:58 Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.
Ottelu FF Jaro - FC Honka AC Oulu - GrIFK PEPO - MiPK
Toimistojen
%-arviot
?
Alle - yli
2.5 maalia
?
48.7% - 51.3% 44.0% - 56.0% 35.9% - 64.1%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 28.92% - 21.16% 0 = 11.49% - 46.41% 0 = 14.95% - 21.91%
1 = 37.82% - 33.64% 1 = 23.69% - 36.06% 1 = 31.50% - 34.51%
2 = 22.10% - 27.44% 2 = 28.77% - 13.39% 2 = 28.62% - 26.79%
3 = 8.59% - 12.54% 3 = 22.12% - 3.64% 3 = 15.44% - 12.20%
4 = 2.11% - 3.79% 4 = 9.71% - 0.45% 4 = 6.78% - 3.51%
5 = 0.40% - 1.00% 5 = 3.02% - 0.05% 5 = 2.09% - 0.95%
6 = 0.05% - 0.41% 6 = 1.01% - 0.00% 6 = 0.51% - 0.10%
7 = 0.00% - 0.01% 7 = 0.13% - 0.00% 7 = 0.10% - 0.02%
8 = 0.00% - 0.01% 8 = 0.06% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu FF Jaro - FC Honka AC Oulu - GrIFK PEPO - MiPK
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
Tallennetut
rajakertoimet
?
FF Jaro - FC Honka
AC Oulu - GrIFK
PEPO - MiPK
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
FF Jaro    FC Honka    AC Oulu    GrIFK    PEPO    MiPK   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
FF Jaro    FC Honka    AC Oulu    GrIFK    PEPO    MiPK   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
FF Jaro    FC Honka    AC Oulu    GrIFK    PEPO    MiPK   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
FF Jaro 028.9%137.8%222.1%38.6%42.1%50.4%60.1%70.0%80.0%
FC Honka 021.2%133.6%227.4%312.5%43.8%51.0%60.4%70.0%80.0%
AC Oulu 011.5%123.7%228.8%322.1%49.7%53.0%61.0%70.1%80.1%
GrIFK 046.4%136.1%213.4%33.6%40.4%50.1%60.0%70.0%80.0%
PEPO 015.0%131.5%228.6%315.4%46.8%52.1%60.5%70.1%80.0%
MiPK 021.9%134.5%226.8%312.2%43.5%51.0%60.1%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Uutta! Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Uutta: Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä tai summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti


? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja

Peliaika päättyy 25.05. 16:58



Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen