AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 10 jalkapallo

Bonusrahaa - 30 000 e lisätään jakosummaan.

Peliaika päättyy 17.10. 21:43

Kertoimet päivitetty klo 18.39
Pelivaihto 10 956 €
Suurin kerroin 188 132

Sivu päivitetty klo 18:47
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Juventus - Roma Barcelona - Valencia Marseille - Lorient
1x2
pelatuimmuus
?
45,3% - 29,2% - 25,5% 51,5% - 26,5% - 22,0% 62,9% - 23,6% - 13,5%
Toimistojen
%-arviot
?
Veikkaus: 54-25-21
Betfair: 50-26-23
Bet365: 51-25-24
Veikkaus: 66-20-14
Betfair: 63-23-14
Bet365: 63-22-15
Veikkaus: 64-23-13
Betfair: 63-22-14
Bet365: 63-22-15
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
39.5% - 60.5% 37.9% - 62.1% 44.7% - 55.3%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 14.22% - 24.04% 0 = 12.65% - 25.53% 0 = 11.08% - 36.14%
1 = 32.01% - 35.62% 1 = 29.35% - 37.74% 1 = 28.97% - 41.12%
2 = 31.76% - 28.30% 2 = 30.67% - 25.57% 2 = 31.13% - 19.91%
3 = 19.34% - 10.80% 3 = 18.71% - 10.32% 3 = 19.95% - 2.48%
4 = 2.32% - 1.19% 4 = 7.66% - 0.80% 4 = 8.08% - 0.33%
5 = 0.26% - 0.03% 5 = 0.87% - 0.03% 5 = 0.67% - 0.02%
6 = 0.00% - 0.03% 6 = 0.09% - 0.00% 6 = 0.13% - 0.00%
7 = 0.09% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00%
8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Juventus - Roma Barcelona - Valencia Marseille - Lorient
1x2
pelatuimmuus
?
45,3% - 29,2% - 25,5% 51,5% - 26,5% - 22,0% 62,9% - 23,6% - 13,5%
Toimistojen
%-arviot
?
Veikkaus: 54-25-21
Betfair: 50-26-23
Bet365: 51-25-24
Veikkaus: 66-20-14
Betfair: 63-23-14
Bet365: 63-22-15
Veikkaus: 64-23-13
Betfair: 63-22-14
Bet365: 63-22-15
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Juventus - Roma
Barcelona - Valencia
Marseille - Lorient
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Juventus    Roma    Barcelona    Valencia    Marseille    Lorient   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Juventus    Roma    Barcelona    Valencia    Marseille    Lorient   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Juventus    Roma    Barcelona    Valencia    Marseille    Lorient   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Juventus 014.2%132.0%231.8%319.3%42.3%50.3%60.0%70.1%80.0%
Roma 024.0%135.6%228.3%310.8%41.2%50.0%60.0%70.0%80.0%
Barcelona 012.6%129.4%230.7%318.7%47.7%50.9%60.1%70.0%80.0%
Valencia 025.5%137.7%225.6%310.3%40.8%50.0%60.0%70.0%80.0%
Marseille 011.1%129.0%231.1%319.9%48.1%50.7%60.1%70.0%80.0%
Lorient 036.1%141.1%219.9%32.5%40.3%50.0%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?
Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 17.10. 21:43
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 2 vuorokautta$4.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$12.53
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 viikkoa$17.82
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 kuukautta$64.28
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta