AnnaBet.com
Tervetuloa vieras
Salasana
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään. Rekisteröidy
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 10 jalkapallo peliaika päättyy 19.02. 15:58 Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.
Ottelu Fulham - Tottenham Valencia - Athletic Blackburn - Manchester U
Toimistojen
%-arviot
?
Alle - yli
2.5 maalia
?
37.4% - 62.6% 46.2% - 53.8% 38.0% - 62.0%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 31.28% - 12.41% 0 = 21.15% - 23.86% 0 = 50.62% - 8.67%
1 = 38.26% - 26.02% 1 = 36.35% - 36.07% 1 = 35.59% - 19.45%
2 = 21.17% - 28.55% 2 = 27.95% - 26.36% 2 = 11.00% - 26.31%
3 = 7.36% - 20.37% 3 = 10.91% - 10.63% 3 = 2.27% - 24.50%
4 = 1.66% - 8.79% 4 = 3.00% - 2.63% 4 = 0.44% - 13.43%
5 = 0.22% - 2.94% 5 = 0.55% - 0.43% 5 = 0.06% - 5.37%
6 = 0.01% - 0.78% 6 = 0.09% - 0.01% 6 = 0.01% - 1.76%
7 = 0.00% - 0.12% 7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.01% - 0.42%
8 = 0.03% - 0.02% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.09%
Maalirajat
min-max
?
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Fulham - Tottenham Valencia - Athletic Blackburn - Manchester U
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
Tallennetut
rajakertoimet
?
Fulham - Tottenham
Valencia - Athletic
Blackburn - Manchester U
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Fulham    Tottenham    Valencia    Athletic    Blackburn    Manchester U   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Fulham    Tottenham    Valencia    Athletic    Blackburn    Manchester U   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Fulham    Tottenham    Valencia    Athletic    Blackburn    Manchester U   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Fulham 031.3%138.3%221.2%37.4%41.7%50.2%60.0%70.0%80.0%
Tottenham 012.4%126.0%228.6%320.4%48.8%52.9%60.8%70.1%80.0%
Valencia 021.2%136.3%227.9%310.9%43.0%50.5%60.1%70.0%80.0%
Athletic 023.9%136.1%226.4%310.6%42.6%50.4%60.0%70.0%80.0%
Blackburn 050.6%135.6%211.0%32.3%40.4%50.1%60.0%70.0%80.0%
Manchester U 08.7%119.5%226.3%324.5%413.4%55.4%61.8%70.4%80.1%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Uutta! Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä tai summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti


? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja

Peliaika päättyy 19.02. 15:58



Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen