AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 10 jalkapallo

Peliaika päättyy 24.01. 21:43

Kertoimet päivitetty klo 22.03
Pelivaihto 37 358 €
Suurin kerroin 0

Sivu päivitetty klo 05:05
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Blackburn - Middlesbrough Almeria - Eibar RealSociedad B - Cartagena
1x2
pelatuimmuus
?
39,3% - 30,9% - 29,8% 42,9% - 31,4% - 25,7% 31,0% - 27,5% - 41,6%
Toimistojen
%-arviot
?
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
53.2% - 46.8% 53.4% - 46.6% 53.4% - 46.6%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 24.36% - 28.98% 0 = 21.26% - 31.52% 0 = 30.68% - 25.04%
1 = 35.04% - 37.40% 1 = 35.91% - 38.46% 1 = 36.89% - 34.44%
2 = 26.95% - 22.86% 2 = 27.87% - 21.49% 2 = 21.17% - 24.91%
3 = 10.27% - 8.63% 3 = 11.47% - 7.24% 3 = 8.37% - 11.99%
4 = 2.94% - 1.89% 4 = 2.97% - 1.10% 4 = 2.42% - 3.15%
5 = 0.42% - 0.24% 5 = 0.49% - 0.17% 5 = 0.41% - 0.40%
6 = 0.01% - 0.00% 6 = 0.02% - 0.03% 6 = 0.06% - 0.08%
7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.01% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00%
8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Blackburn - Middlesbrough Almeria - Eibar RealSociedad B - Cartagena
1x2
pelatuimmuus
?
39,3% - 30,9% - 29,8% 42,9% - 31,4% - 25,7% 31,0% - 27,5% - 41,6%
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Blackburn - Middlesbrough
Almeria - Eibar
RealSociedad B - Cartagena
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Blackburn    Middlesbrough    Almeria    Eibar    RealSociedad B    Cartagena   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Blackburn    Middlesbrough    Almeria    Eibar    RealSociedad B    Cartagena   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Blackburn    Middlesbrough    Almeria    Eibar    RealSociedad B    Cartagena   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Blackburn 024.4%135.0%226.9%310.3%42.9%50.4%60.0%70.0%80.0%
Middlesbrough 029.0%137.4%222.9%38.6%41.9%50.2%60.0%70.0%80.0%
Almeria 021.3%135.9%227.9%311.5%43.0%50.5%60.0%70.0%80.0%
Eibar 031.5%138.5%221.5%37.2%41.1%50.2%60.0%70.0%80.0%
RealSociedad B 030.7%136.9%221.2%38.4%42.4%50.4%60.1%70.0%80.0%
Cartagena 025.0%134.4%224.9%312.0%43.2%50.4%60.1%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?
Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 24.01. 21:43
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 2 vuorokautta$4.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$12.53
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 viikkoa$17.82
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 kuukautta$64.28
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta