AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 12 jalkapallo

Peliaika päättyy 18.12. 17:13

Kertoimet päivitetty klo 17.33
Pelivaihto 32 199 €
Suurin kerroin 0

Sivu päivitetty klo 09:46
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Real Sociedad - Villarreal Bologna - Juventus Barcelona - Elche
1x2
pelatuimmuus
?
42,7% - 29,9% - 27,4% 16,5% - 23,1% - 60,4% 76,3% - 15,2% - 8,5%
Toimistojen
%-arviot
?
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
48.0% - 52.0% 45.9% - 54.1% 38.6% - 61.4%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 19.64% - 27.64% 0 = 37.44% - 14.88% 0 = 8.33% - 49.38%
1 = 34.09% - 37.42% 1 = 39.89% - 27.51% 1 = 20.73% - 35.45%
2 = 29.41% - 24.10% 2 = 18.10% - 29.75% 2 = 27.12% - 12.81%
3 = 13.03% - 9.10% 3 = 3.85% - 19.80% 3 = 23.93% - 2.03%
4 = 3.28% - 1.54% 4 = 0.64% - 6.64% 4 = 13.27% - 0.29%
5 = 0.54% - 0.19% 5 = 0.07% - 1.24% 5 = 4.92% - 0.03%
6 = 0.01% - 0.01% 6 = 0.02% - 0.18% 6 = 1.43% - 0.01%
7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.19% - 0.00%
8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.08% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Real Sociedad - Villarreal Bologna - Juventus Barcelona - Elche
1x2
pelatuimmuus
?
42,7% - 29,9% - 27,4% 16,5% - 23,1% - 60,4% 76,3% - 15,2% - 8,5%
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Real Sociedad - Villarreal
Bologna - Juventus
Barcelona - Elche
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Real Sociedad    Villarreal    Bologna    Juventus    Barcelona    Elche   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Real Sociedad    Villarreal    Bologna    Juventus    Barcelona    Elche   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Real Sociedad    Villarreal    Bologna    Juventus    Barcelona    Elche   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Real Sociedad 019.6%134.1%229.4%313.0%43.3%50.5%60.0%70.0%80.0%
Villarreal 027.6%137.4%224.1%39.1%41.5%50.2%60.0%70.0%80.0%
Bologna 037.4%139.9%218.1%33.8%40.6%50.1%60.0%70.0%80.0%
Juventus 014.9%127.5%229.7%319.8%46.6%51.2%60.2%70.0%80.0%
Barcelona 08.3%120.7%227.1%323.9%413.3%54.9%61.4%70.2%80.1%
Elche 049.4%135.5%212.8%32.0%40.3%50.0%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?
Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 18.12. 17:13
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 2 vuorokautta$4.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$12.53
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 viikkoa$17.82
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 kuukautta$64.28
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta