AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 3 jalkapallo

Peliaika päättyy 23.10. 14:28

Kertoimet päivitetty klo 19.10
Pelivaihto 9 476 €
Suurin kerroin 94 182

Sivu päivitetty klo 19:18
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Chelsea - Norwich C Everton - Watford Crystal P - Newcastle U Brighton - Manchester C
1x2
pelatuimmuus
?
85,9% - 8,9% - 5,2% 68,0% - 21,8% - 10,3% 52,9% - 28,4% - 18,7% 9,0% - 16,1% - 74,9%
Toimistojen
%-arviot
?
Bet365: 80-14-6
Veikkaus: 79-15-6
Betfair: 82-13-5
Betsson: 81-13-6
Bet365: 58-25-17
Veikkaus: 58-26-16
Betfair: 57-26-17
Betsson: 57-25-17
Bet365: 50-26-24
Veikkaus: 50-27-23
Betfair: 50-26-24
Betsson: 48-26-25
Bet365: 13-20-68
Veikkaus: 14-22-64
Betfair: 12-20-68
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
30.8% - 69.2% 46.6% - 53.4% 43.2% - 56.8% 36.1% - 63.9%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 4.81% - 57.49% 0 = 7.46% - 41.06% 0 = 10.67% - 28.99% 0 = 40.08% - 6.46%
1 = 12.85% - 33.06% 1 = 28.78% - 39.58% 1 = 32.85% - 39.64% 1 = 43.70% - 21.54%
2 = 26.99% - 8.05% 2 = 38.59% - 16.11% 2 = 36.22% - 24.61% 2 = 13.80% - 31.65%
3 = 28.15% - 1.22% 3 = 20.39% - 3.08% 3 = 13.99% - 6.24% 3 = 2.06% - 25.43%
4 = 17.11% - 0.11% 4 = 4.27% - 0.14% 4 = 4.87% - 0.51% 4 = 0.34% - 10.94%
5 = 7.51% - 0.08% 5 = 0.49% - 0.03% 5 = 1.40% - 0.01% 5 = 0.02% - 3.41%
6 = 2.24% - 0.00% 6 = 0.02% - 0.00% 6 = 0.01% - 0.00% 6 = 0.00% - 0.45%
7 = 0.29% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.13%
8 = 0.04% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Chelsea - Norwich C Everton - Watford Crystal P - Newcastle U Brighton - Manchester C
1x2
pelatuimmuus
?
85,9% - 8,9% - 5,2% 68,0% - 21,8% - 10,3% 52,9% - 28,4% - 18,7% 9,0% - 16,1% - 74,9%
Toimistojen
%-arviot
?
Bet365: 80-14-6
Veikkaus: 79-15-6
Betfair: 82-13-5
Betsson: 81-13-6
Bet365: 58-25-17
Veikkaus: 58-26-16
Betfair: 57-26-17
Betsson: 57-25-17
Bet365: 50-26-24
Veikkaus: 50-27-23
Betfair: 50-26-24
Betsson: 48-26-25
Bet365: 13-20-68
Veikkaus: 14-22-64
Betfair: 12-20-68
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Chelsea - Norwich C
Everton - Watford
Crystal P - Newcastle U
Brighton - Manchester C
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Chelsea    Norwich C    Everton    Watford    Crystal P    Newcastle U    Brighton    Manchester C
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Chelsea    Norwich C    Everton    Watford    Crystal P    Newcastle U    Brighton    Manchester C
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Chelsea    Norwich C    Everton    Watford    Crystal P    Newcastle U    Brighton    Manchester C
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Chelsea 04.8%112.9%227.0%328.2%417.1%57.5%62.2%70.3%80.0%
Norwich C 057.5%133.1%28.1%31.2%40.1%50.1%60.0%70.0%80.0%
Everton 07.5%128.8%238.6%320.4%44.3%50.5%60.0%70.0%80.0%
Watford 041.1%139.6%216.1%33.1%40.1%50.0%60.0%70.0%80.0%
Crystal P 010.7%132.8%236.2%314.0%44.9%51.4%60.0%70.0%80.0%
Newcastle U 029.0%139.6%224.6%36.2%40.5%50.0%60.0%70.0%80.0%
Brighton 040.1%143.7%213.8%32.1%40.3%50.0%60.0%70.0%80.0%
Manchester C 06.5%121.5%231.6%325.4%410.9%53.4%60.5%70.1%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?
Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 23.10. 14:28
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 2 vuorokautta$4.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$12.53
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 viikkoa$17.82
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 kuukautta$64.28
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta