AnnaBet.com
Tervetuloa vieras
Salasana
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään. Rekisteröidy
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 4 jalkapallo

Peliaika päättyy 21.01. 21:43


Sivu päivitetty klo 12:17

Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Inter - Roma Betis - Barcelona Lyon - Paris SG
Toimistojen
%-arviot
?
Alle - yli
2.5 maalia
?
48.8% - 51.2% 24.7% - 75.3% 34.1% - 65.9%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 20.67% - 25.90% 0 = 36.78% - 5.27% 0 = 28.56% - 10.34%
1 = 35.62% - 37.75% 1 = 38.98% - 14.45% 1 = 39.66% - 24.08%
2 = 26.96% - 23.94% 2 = 18.72% - 22.76% 2 = 23.35% - 28.05%
3 = 12.37% - 9.77% 3 = 4.82% - 24.92% 3 = 6.97% - 20.38%
4 = 3.69% - 2.40% 4 = 0.66% - 17.45% 4 = 1.32% - 11.02%
5 = 0.65% - 0.22% 5 = 0.05% - 9.80% 5 = 0.13% - 4.71%
6 = 0.02% - 0.01% 6 = 0.00% - 3.90% 6 = 0.01% - 1.12%
7 = 0.01% - 0.00% 7 = 0.00% - 1.15% 7 = 0.00% - 0.25%
8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.29% 8 = 0.00% - 0.05%
Maalirajat
min-max
?
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Inter - Roma Betis - Barcelona Lyon - Paris SG
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
Tallennetut
rajakertoimet
?
Inter - Roma
Betis - Barcelona
Lyon - Paris SG
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Inter    Roma    Betis    Barcelona    Lyon    Paris SG   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Inter    Roma    Betis    Barcelona    Lyon    Paris SG   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Inter    Roma    Betis    Barcelona    Lyon    Paris SG   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Inter 020.7%135.6%227.0%312.4%43.7%50.7%60.0%70.0%80.0%
Roma 025.9%137.7%223.9%39.8%42.4%50.2%60.0%70.0%80.0%
Betis 036.8%139.0%218.7%34.8%40.7%50.1%60.0%70.0%80.0%
Barcelona 05.3%114.5%222.8%324.9%417.4%59.8%63.9%71.2%80.3%
Lyon 028.6%139.7%223.3%37.0%41.3%50.1%60.0%70.0%80.0%
Paris SG 010.3%124.1%228.1%320.4%411.0%54.7%61.1%70.2%80.1%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Uutta! Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Uutta: Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä tai summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
? 16+ yhteismaalin lisäraha

Peliaika päättyy 21.01. 21:43
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen

Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.