AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 6 jalkapallo

Peliaika päättyy 16.07. 18:58

Kertoimet päivitetty klo 19.18
Pelivaihto 47 297 €
Suurin kerroin 0

Sivu päivitetty klo 21:21
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu HJK - FK Panevezys Italia N - Suomi N Norja N - Hollanti N Ruotsi N - Englanti N
1x2
pelatuimmuus
?
65,5% - 17,9% - 16,6% 57,3% - 25,6% - 17,1% 32,2% - 33,5% - 34,3% 25,2% - 31,1% - 43,8%
Toimistojen
%-arviot
?
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
36.2% - 63.8% 55.0% - 45.0% 57.3% - 42.7% 48.9% - 51.1%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 10.91% - 37.64% 0 = 16.51% - 41.37% 0 = 26.59% - 26.13% 0 = 25.65% - 18.48%
1 = 24.23% - 38.35% 1 = 33.05% - 39.66% 1 = 40.70% - 39.15% 1 = 42.67% - 34.95%
2 = 27.02% - 18.48% 2 = 30.31% - 16.43% 2 = 25.22% - 25.94% 2 = 25.53% - 31.97%
3 = 19.85% - 4.59% 3 = 14.83% - 2.20% 3 = 6.53% - 7.51% 3 = 5.45% - 12.03%
4 = 10.84% - 0.67% 4 = 4.47% - 0.34% 4 = 0.92% - 1.17% 4 = 0.66% - 2.32%
5 = 4.78% - 0.26% 5 = 0.72% - 0.01% 5 = 0.03% - 0.09% 5 = 0.03% - 0.25%
6 = 1.52% - 0.01% 6 = 0.10% - 0.00% 6 = 0.01% - 0.00% 6 = 0.00% - 0.00%
7 = 0.54% - 0.00% 7 = 0.01% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00%
8 = 0.32% - 0.00% 8 = 0.01% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu HJK - FK Panevezys Italia N - Suomi N Norja N - Hollanti N Ruotsi N - Englanti N
1x2
pelatuimmuus
?
65,5% - 17,9% - 16,6% 57,3% - 25,6% - 17,1% 32,2% - 33,5% - 34,3% 25,2% - 31,1% - 43,8%
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
HJK - FK Panevezys
Italia N - Suomi N
Norja N - Hollanti N
Ruotsi N - Englanti N
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
HJK    FK Panevezys    Italia N    Suomi N    Norja N    Hollanti N    Ruotsi N    Englanti N
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
HJK    FK Panevezys    Italia N    Suomi N    Norja N    Hollanti N    Ruotsi N    Englanti N
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
HJK    FK Panevezys    Italia N    Suomi N    Norja N    Hollanti N    Ruotsi N    Englanti N
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
HJK 010.9%124.2%227.0%319.8%410.8%54.8%61.5%70.5%80.3%
FK Panevezys 037.6%138.4%218.5%34.6%40.7%50.3%60.0%70.0%80.0%
Italia N 016.5%133.0%230.3%314.8%44.5%50.7%60.1%70.0%80.0%
Suomi N 041.4%139.7%216.4%32.2%40.3%50.0%60.0%70.0%80.0%
Norja N 026.6%140.7%225.2%36.5%40.9%50.0%60.0%70.0%80.0%
Hollanti N 026.1%139.2%225.9%37.5%41.2%50.1%60.0%70.0%80.0%
Ruotsi N 025.6%142.7%225.5%35.5%40.7%50.0%60.0%70.0%80.0%
Englanti N 018.5%134.9%232.0%312.0%42.3%50.2%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? Uutta: minimivoitto € maksimivoitto
? Uutta: oma rajakerroin vähintään € enintään €
? rivien määrä kpl TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?

Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 16.07. 18:58
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 1 vuorokausi$6.49
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$14.19
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 2 viikkoa$21.89
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 kuukausi$29.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 vuosi$295.90
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta