AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 6 jalkapallo

Peliaika päättyy 16.05. 18:28

Kertoimet päivitetty klo 18.48
Pelivaihto 76 075 €
Suurin kerroin 0

Sivu päivitetty klo 20:43
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu West Bromwich - Liverpool At. Madrid - Osasuna Athletic - Real Madrid Barcelona - Celta
1x2
pelatuimmuus
?
7,0% - 12,0% - 81,0% 83,3% - 11,9% - 4,9% 13,2% - 21,0% - 65,8% 80,7% - 12,5% - 6,8%
Toimistojen
%-arviot
?
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
29.2% - 70.8% 38.3% - 61.7% 37.9% - 62.1% 24.7% - 75.3%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 44.36% - 5.43% 0 = 5.66% - 55.66% 0 = 33.69% - 9.68% 0 = 4.16% - 38.84%
1 = 38.76% - 15.22% 1 = 17.61% - 34.07% 1 = 42.08% - 24.33% 1 = 13.62% - 38.97%
2 = 13.71% - 26.39% 2 = 30.60% - 8.97% 2 = 19.85% - 31.87% 2 = 25.96% - 17.61%
3 = 2.91% - 26.77% 3 = 26.31% - 1.16% 3 = 3.76% - 22.49% 3 = 27.36% - 3.96%
4 = 0.21% - 15.94% 4 = 13.16% - 0.13% 4 = 0.57% - 9.05% 4 = 18.12% - 0.57%
5 = 0.05% - 7.11% 5 = 5.07% - 0.01% 5 = 0.05% - 2.12% 5 = 7.43% - 0.03%
6 = 0.01% - 2.33% 6 = 1.40% - 0.00% 6 = 0.00% - 0.41% 6 = 2.50% - 0.01%
7 = 0.00% - 0.62% 7 = 0.17% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.04% 7 = 0.67% - 0.00%
8 = 0.00% - 0.20% 8 = 0.01% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.01% 8 = 0.18% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu West Bromwich - Liverpool At. Madrid - Osasuna Athletic - Real Madrid Barcelona - Celta
1x2
pelatuimmuus
?
7,0% - 12,0% - 81,0% 83,3% - 11,9% - 4,9% 13,2% - 21,0% - 65,8% 80,7% - 12,5% - 6,8%
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
West Bromwich - Liverpool
At. Madrid - Osasuna
Athletic - Real Madrid
Barcelona - Celta
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
West Bromwich    Liverpool    At. Madrid    Osasuna    Athletic    Real Madrid    Barcelona    Celta
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
West Bromwich    Liverpool    At. Madrid    Osasuna    Athletic    Real Madrid    Barcelona    Celta
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
West Bromwich    Liverpool    At. Madrid    Osasuna    Athletic    Real Madrid    Barcelona    Celta
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
West Bromwich 044.4%138.8%213.7%32.9%40.2%50.0%60.0%70.0%80.0%
Liverpool 05.4%115.2%226.4%326.8%415.9%57.1%62.3%70.6%80.2%
At. Madrid 05.7%117.6%230.6%326.3%413.2%55.1%61.4%70.2%80.0%
Osasuna 055.7%134.1%29.0%31.2%40.1%50.0%60.0%70.0%80.0%
Athletic 033.7%142.1%219.9%33.8%40.6%50.0%60.0%70.0%80.0%
Real Madrid 09.7%124.3%231.9%322.5%49.0%52.1%60.4%70.0%80.0%
Barcelona 04.2%113.6%226.0%327.4%418.1%57.4%62.5%70.7%80.2%
Celta 038.8%139.0%217.6%34.0%40.6%50.0%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?
Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 16.05. 18:28
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 2 vuorokautta$4.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$12.53
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 viikkoa$17.82
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 kuukautta$64.28
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta