AnnaBet.com
Tervetuloa vieras
Salasana
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään. Rekisteröidy
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 2 jalkapallo

Peliaika päättyy 25.03. 21:43


Sivu päivitetty klo 02:09

Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Montenegro - Englanti Ranska - Islanti Portugali - Serbia
Toimistojen
%-arviot
?
Alle - yli
2.5 maalia
?
39.0% - 61.0% 32.4% - 67.6% 48.1% - 51.9%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 51.75% - 9.10% 0 = 5.61% - 48.77% 0 = 13.50% - 38.14%
1 = 35.88% - 20.28% 1 = 16.18% - 37.55% 1 = 29.83% - 41.02%
2 = 9.66% - 26.66% 2 = 27.61% - 11.94% 2 = 31.94% - 16.91%
3 = 2.07% - 24.48% 3 = 26.60% - 1.51% 3 = 16.94% - 3.52%
4 = 0.49% - 12.74% 4 = 14.96% - 0.22% 4 = 5.91% - 0.39%
5 = 0.12% - 5.11% 5 = 6.51% - 0.00% 5 = 1.59% - 0.02%
6 = 0.01% - 1.31% 6 = 1.94% - 0.00% 6 = 0.27% - 0.00%
7 = 0.01% - 0.22% 7 = 0.48% - 0.00% 7 = 0.02% - 0.00%
8 = 0.02% - 0.09% 8 = 0.12% - 0.01% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Montenegro - Englanti Ranska - Islanti Portugali - Serbia
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
Tallennetut
rajakertoimet
?
Montenegro - Englanti
Ranska - Islanti
Portugali - Serbia
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Montenegro    Englanti    Ranska    Islanti    Portugali    Serbia   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Montenegro    Englanti    Ranska    Islanti    Portugali    Serbia   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Montenegro    Englanti    Ranska    Islanti    Portugali    Serbia   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Montenegro 051.8%135.9%29.7%32.1%40.5%50.1%60.0%70.0%80.0%
Englanti 09.1%120.3%226.7%324.5%412.7%55.1%61.3%70.2%80.1%
Ranska 05.6%116.2%227.6%326.6%415.0%56.5%61.9%70.5%80.1%
Islanti 048.8%137.5%211.9%31.5%40.2%50.0%60.0%70.0%80.0%
Portugali 013.5%129.8%231.9%316.9%45.9%51.6%60.3%70.0%80.0%
Serbia 038.1%141.0%216.9%33.5%40.4%50.0%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Uutta! Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Uutta: Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä tai summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
? 16+ yhteismaalin lisäraha

Peliaika päättyy 25.03. 21:43
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen

Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.