AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 2 jalkapallo

Peliaika päättyy 22.09. 21:43

Kertoimet päivitetty klo 22.04
Pelivaihto 48 953 €
Suurin kerroin 0

Sivu päivitetty klo 06:30
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Chelsea - Aston Villa Manchester U - West Ham Real Madrid - Mallorca
1x2
pelatuimmuus
?
74,2% - 16,1% - 9,7% 64,7% - 21,0% - 14,2% 82,8% - 11,5% - 5,7%
Toimistojen
%-arviot
?
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
36.7% - 63.3% 37.9% - 62.1% 32.0% - 68.0%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 8.42% - 43.24% 0 = 10.16% - 34.38% 0 = 5.79% - 50.83%
1 = 20.17% - 38.73% 1 = 24.43% - 39.84% 1 = 15.66% - 36.26%
2 = 28.98% - 14.56% 2 = 30.30% - 19.65% 2 = 25.07% - 10.86%
3 = 25.54% - 2.95% 3 = 21.87% - 5.36% 3 = 26.33% - 1.84%
4 = 11.48% - 0.51% 4 = 9.40% - 0.73% 4 = 16.08% - 0.20%
5 = 4.18% - 0.00% 5 = 3.03% - 0.03% 5 = 7.72% - 0.01%
6 = 1.02% - 0.01% 6 = 0.73% - 0.00% 6 = 2.47% - 0.00%
7 = 0.18% - 0.00% 7 = 0.07% - 0.00% 7 = 0.64% - 0.00%
8 = 0.03% - 0.00% 8 = 0.01% - 0.00% 8 = 0.24% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Chelsea - Aston Villa Manchester U - West Ham Real Madrid - Mallorca
1x2
pelatuimmuus
?
74,2% - 16,1% - 9,7% 64,7% - 21,0% - 14,2% 82,8% - 11,5% - 5,7%
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Chelsea - Aston Villa
Manchester U - West Ham
Real Madrid - Mallorca
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Chelsea    Aston Villa    Manchester U    West Ham    Real Madrid    Mallorca   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Chelsea    Aston Villa    Manchester U    West Ham    Real Madrid    Mallorca   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Chelsea    Aston Villa    Manchester U    West Ham    Real Madrid    Mallorca   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Chelsea 08.4%120.2%229.0%325.5%411.5%54.2%61.0%70.2%80.0%
Aston Villa 043.2%138.7%214.6%32.9%40.5%50.0%60.0%70.0%80.0%
Manchester U 010.2%124.4%230.3%321.9%49.4%53.0%60.7%70.1%80.0%
West Ham 034.4%139.8%219.7%35.4%40.7%50.0%60.0%70.0%80.0%
Real Madrid 05.8%115.7%225.1%326.3%416.1%57.7%62.5%70.6%80.2%
Mallorca 050.8%136.3%210.9%31.8%40.2%50.0%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?
Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 22.09. 21:43
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 2 vuorokautta$4.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$12.53
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 viikkoa$17.82
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 kuukautta$64.28
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta