AnnaBet.com
Tervetuloa vieras
Salasana
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään. Rekisteröidy
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 11 jalkapallo peliaika päättyy 19.02. 21:43 Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.
Ottelu Barcelona - Leganes Milan - Fiorentina Paris SG - Toulouse
Toimistojen
%-arviot
?
Alle - yli
2.5 maalia
?
16.4% - 83.6% 46.1% - 53.9% 29.0% - 71.0%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 2.64% - 61.00% 0 = 19.36% - 26.51% 0 = 5.69% - 50.42%
1 = 7.26% - 29.06% 1 = 33.20% - 36.25% 1 = 14.00% - 36.31%
2 = 13.19% - 8.65% 2 = 29.04% - 25.51% 2 = 23.09% - 11.35%
3 = 18.69% - 1.03% 3 = 13.17% - 9.60% 3 = 25.35% - 1.58%
4 = 19.51% - 0.22% 4 = 4.12% - 1.97% 4 = 18.49% - 0.31%
5 = 17.66% - 0.01% 5 = 0.98% - 0.15% 5 = 8.98% - 0.02%
6 = 11.55% - 0.01% 6 = 0.11% - 0.00% 6 = 3.05% - 0.00%
7 = 6.11% - 0.00% 7 = 0.01% - 0.00% 7 = 0.95% - 0.00%
8 = 3.39% - 0.02% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.40% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Barcelona - Leganes Milan - Fiorentina Paris SG - Toulouse
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
Tallennetut
rajakertoimet
?
Barcelona - Leganes
Milan - Fiorentina
Paris SG - Toulouse
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Barcelona    Leganes    Milan    Fiorentina    Paris SG    Toulouse   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Barcelona    Leganes    Milan    Fiorentina    Paris SG    Toulouse   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Barcelona    Leganes    Milan    Fiorentina    Paris SG    Toulouse   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Barcelona 02.6%17.3%213.2%318.7%419.5%517.7%611.6%76.1%83.4%
Leganes 061.0%129.1%28.7%31.0%40.2%50.0%60.0%70.0%80.0%
Milan 019.4%133.2%229.0%313.2%44.1%51.0%60.1%70.0%80.0%
Fiorentina 026.5%136.2%225.5%39.6%42.0%50.2%60.0%70.0%80.0%
Paris SG 05.7%114.0%223.1%325.3%418.5%59.0%63.1%70.9%80.4%
Toulouse 050.4%136.3%211.4%31.6%40.3%50.0%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Uutta! Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä tai summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti


? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja

Peliaika päättyy 19.02. 21:43



Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen