AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 8 jalkapallo

Peliaika päättyy 01.10. 21:58

Kertoimet päivitetty klo 22.19
Pelivaihto 39 489 €
Suurin kerroin 0

Sivu päivitetty klo 01:37

Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Celta - Barcelona Tottenham - Maccabi Haifa Rio Ave - Milan
1x2
pelatuimmuus
?
14,6% - 17,7% - 67,7% 81,4% - 12,0% - 6,6% 14,3% - 20,9% - 64,8%
Toimistojen
%-arviot
?
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
33.5% - 66.5% 32.1% - 67.9% 43.6% - 56.4%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 34.60% - 10.26% 0 = 6.18% - 50.03% 0 = 40.33% - 12.99%
1 = 37.68% - 21.54% 1 = 16.62% - 35.44% 1 = 37.71% - 25.51%
2 = 20.51% - 25.43% 2 = 24.37% - 11.90% 2 = 16.98% - 28.37%
3 = 5.85% - 22.46% 3 = 24.18% - 2.10% 3 = 4.10% - 20.43%
4 = 1.29% - 13.12% 4 = 16.39% - 0.51% 4 = 0.80% - 9.30%
5 = 0.06% - 5.51% 5 = 8.22% - 0.01% 5 = 0.08% - 2.91%
6 = 0.01% - 1.39% 6 = 3.29% - 0.00% 6 = 0.00% - 0.44%
7 = 0.00% - 0.21% 7 = 0.55% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.03%
8 = 0.00% - 0.07% 8 = 0.19% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.01%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Celta - Barcelona Tottenham - Maccabi Haifa Rio Ave - Milan
1x2
pelatuimmuus
?
14,6% - 17,7% - 67,7% 81,4% - 12,0% - 6,6% 14,3% - 20,9% - 64,8%
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Celta - Barcelona
Tottenham - Maccabi Haifa
Rio Ave - Milan
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Celta    Barcelona    Tottenham    Maccabi Haifa    Rio Ave    Milan   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Celta    Barcelona    Tottenham    Maccabi Haifa    Rio Ave    Milan   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Celta    Barcelona    Tottenham    Maccabi Haifa    Rio Ave    Milan   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Celta 034.6%137.7%220.5%35.9%41.3%50.1%60.0%70.0%80.0%
Barcelona 010.3%121.5%225.4%322.5%413.1%55.5%61.4%70.2%80.1%
Tottenham 06.2%116.6%224.4%324.2%416.4%58.2%63.3%70.6%80.2%
Maccabi Haifa 050.0%135.4%211.9%32.1%40.5%50.0%60.0%70.0%80.0%
Rio Ave 040.3%137.7%217.0%34.1%40.8%50.1%60.0%70.0%80.0%
Milan 013.0%125.5%228.4%320.4%49.3%52.9%60.4%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Uutta! Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
? 16+ yhteismaalin lisäraha


Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 01.10. 21:58
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja

Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen
Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.