AnnaBet.com
Tervetuloa vieras
Salasana
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään. Rekisteröidy
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 8 jalkapallo

Peliaika päättyy tänään 14:28


Sivu päivitetty klo 18:53

Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Chelsea - Watford Manchester C - Burnley Southampton - West Bromwich
Toimistojen
%-arviot
?
Bet-at-home: 52-29-19
Veikkaus: 50-30-20
Pinnacle: 52-29-19
Expekt: 52-28-20
Betfair: 52-29-19
Unibet: 53-28-19
Betsson: 53-28-18
Alle - yli
2.5 maalia
?
35.4% - 64.6% 23.9% - 76.1% 56.0% - 44.0%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 9.10% - 37.82% 0 = 4.03% - 52.15% 0 = 20.80% - 35.56%
1 = 21.93% - 37.42% 1 = 11.49% - 35.28% 1 = 36.11% - 38.24%
2 = 27.67% - 19.31% 2 = 19.85% - 10.59% 2 = 27.29% - 19.83%
3 = 23.16% - 4.64% 3 = 23.49% - 1.62% 3 = 11.15% - 5.29%
4 = 11.41% - 0.70% 4 = 19.92% - 0.33% 4 = 3.76% - 0.93%
5 = 4.67% - 0.07% 5 = 12.24% - 0.03% 5 = 0.82% - 0.14%
6 = 1.50% - 0.04% 6 = 5.86% - 0.01% 6 = 0.06% - 0.01%
7 = 0.36% - 0.00% 7 = 2.16% - 0.00% 7 = 0.01% - 0.00%
8 = 0.19% - 0.00% 8 = 0.96% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Chelsea - Watford Manchester C - Burnley Southampton - West Bromwich
Toimistojen
%-arviot
?
Bet-at-home: 52-29-19
Veikkaus: 50-30-20
Pinnacle: 52-29-19
Expekt: 52-28-20
Betfair: 52-29-19
Unibet: 53-28-19
Betsson: 53-28-18
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
Tallennetut
rajakertoimet
?
Chelsea - Watford
Manchester C - Burnley
Southampton - West Bromwich
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Chelsea    Watford    Manchester C    Burnley    Southampton    West Bromwich   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Chelsea    Watford    Manchester C    Burnley    Southampton    West Bromwich   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Chelsea    Watford    Manchester C    Burnley    Southampton    West Bromwich   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Chelsea 09.1%121.9%227.7%323.2%411.4%54.7%61.5%70.4%80.2%
Watford 037.8%137.4%219.3%34.6%40.7%50.1%60.0%70.0%80.0%
Manchester C 04.0%111.5%219.9%323.5%419.9%512.2%65.9%72.2%81.0%
Burnley 052.1%135.3%210.6%31.6%40.3%50.0%60.0%70.0%80.0%
Southampton 020.8%136.1%227.3%311.1%43.8%50.8%60.1%70.0%80.0%
West Bromwich 035.6%138.2%219.8%35.3%40.9%50.1%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Uutta! Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Uutta: Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä tai summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
? 16+ yhteismaalin lisäraha

Peliaika päättyy tänään 14:28
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen