AnnaBet.com
Tervetuloa vieras
Salasana
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään. Rekisteröidy
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 5 jalkapallo

Peliaika päättyy 25.06. 21:58


Sivu päivitetty klo 18:55

Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Cruzeiro - Coritiba Gremio PA - Corinthians Sao Paulo - Fluminense
Toimistojen
%-arviot
?
Bet-at-home: 39-24-37
Alle - yli
2.5 maalia
?
50.8% - 49.2% 51.0% - 49.0% 45.5% - 54.5%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 18.74% - 38.08% 0 = 20.20% - 33.60% 0 = 16.18% - 32.07%
1 = 32.25% - 34.56% 1 = 32.36% - 37.10% 1 = 31.90% - 37.51%
2 = 27.61% - 19.41% 2 = 27.47% - 20.21% 2 = 28.09% - 20.95%
3 = 14.38% - 6.50% 3 = 14.24% - 7.39% 3 = 15.62% - 7.84%
4 = 5.28% - 1.16% 4 = 4.39% - 1.49% 4 = 6.22% - 1.46%
5 = 1.48% - 0.20% 5 = 1.14% - 0.14% 5 = 1.66% - 0.13%
6 = 0.21% - 0.08% 6 = 0.13% - 0.06% 6 = 0.26% - 0.03%
7 = 0.05% - 0.00% 7 = 0.07% - 0.00% 7 = 0.07% - 0.00%
8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Cruzeiro - Coritiba Gremio PA - Corinthians Sao Paulo - Fluminense
Toimistojen
%-arviot
?
Bet-at-home: 39-24-37
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
Tallennetut
rajakertoimet
?
Cruzeiro - Coritiba
Gremio PA - Corinthians
Sao Paulo - Fluminense
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Cruzeiro    Coritiba    Gremio PA    Corinthians    Sao Paulo    Fluminense   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Cruzeiro    Coritiba    Gremio PA    Corinthians    Sao Paulo    Fluminense   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Cruzeiro    Coritiba    Gremio PA    Corinthians    Sao Paulo    Fluminense   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Cruzeiro 018.7%132.3%227.6%314.4%45.3%51.5%60.2%70.1%80.0%
Coritiba 038.1%134.6%219.4%36.5%41.2%50.2%60.1%70.0%80.0%
Gremio PA 020.2%132.4%227.5%314.2%44.4%51.1%60.1%70.1%80.0%
Corinthians 033.6%137.1%220.2%37.4%41.5%50.1%60.1%70.0%80.0%
Sao Paulo 016.2%131.9%228.1%315.6%46.2%51.7%60.3%70.1%80.0%
Fluminense 032.1%137.5%221.0%37.8%41.5%50.1%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Uutta! Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Uutta: Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä tai summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti

Peliaika päättyy 25.06. 21:58
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen