AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 5 jalkapallo

Peliaika päättyy 26.09. 21:43

Kertoimet päivitetty klo 6.31
Pelivaihto 37 €
Suurin kerroin 130

Sivu päivitetty klo 06:41
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Napoli - Cagliari Betis - Getafe Marseille - Lens
1x2
pelatuimmuus
?
72,6% - 0,0% - 27,4% 57,5% - 25,8% - 16,7% 59,7% - 28,5% - 11,8%
Toimistojen
%-arviot
?
Betfair: 79-14-7
Bet365: 77-16-8
Veikkaus: 77-15-8
Betfair: 55-25-19
Bet365: 54-26-20
Veikkaus: 51-29-20
Betfair: 54-26-20
Bet365: 55-25-19
Veikkaus: 52-27-22
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
24.2% - 75.8% 38.2% - 61.8% 70.4% - 29.6%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 21.51% - 4.30% 0 = 4.30% - 25.27% 0 = 22.58% - 49.46%
1 = 4.84% - 89.78% 1 = 27.42% - 48.39% 1 = 39.25% - 50.54%
2 = 37.63% - 2.15% 2 = 67.20% - 23.66% 2 = 17.20% - 0.00%
3 = 14.52% - 3.76% 3 = 0.00% - 2.69% 3 = 18.82% - 0.00%
4 = 10.75% - 0.00% 4 = 1.08% - 0.00% 4 = 1.08% - 0.00%
5 = 10.75% - 0.00% 5 = 0.00% - 0.00% 5 = 1.08% - 0.00%
6 = 0.00% - 0.00% 6 = 0.00% - 0.00% 6 = 0.00% - 0.00%
7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00%
8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Napoli - Cagliari Betis - Getafe Marseille - Lens
1x2
pelatuimmuus
?
72,6% - 0,0% - 27,4% 57,5% - 25,8% - 16,7% 59,7% - 28,5% - 11,8%
Toimistojen
%-arviot
?
Betfair: 79-14-7
Bet365: 77-16-8
Veikkaus: 77-15-8
Betfair: 55-25-19
Bet365: 54-26-20
Veikkaus: 51-29-20
Betfair: 54-26-20
Bet365: 55-25-19
Veikkaus: 52-27-22
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Napoli - Cagliari
Betis - Getafe
Marseille - Lens
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Napoli    Cagliari    Betis    Getafe    Marseille    Lens   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Napoli    Cagliari    Betis    Getafe    Marseille    Lens   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Napoli    Cagliari    Betis    Getafe    Marseille    Lens   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Napoli 021.5%14.8%237.6%314.5%410.8%510.8%60.0%70.0%80.0%
Cagliari 04.3%189.8%22.2%33.8%40.0%50.0%60.0%70.0%80.0%
Betis 04.3%127.4%267.2%30.0%41.1%50.0%60.0%70.0%80.0%
Getafe 025.3%148.4%223.7%32.7%40.0%50.0%60.0%70.0%80.0%
Marseille 022.6%139.2%217.2%318.8%41.1%51.1%60.0%70.0%80.0%
Lens 049.5%150.5%20.0%30.0%40.0%50.0%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?
Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 26.09. 21:43
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 2 vuorokautta$4.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$12.53
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 viikkoa$17.82
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 kuukautta$64.28
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta