AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 5 jalkapallo

Peliaika päättyy 16.06. 21:58

Kertoimet päivitetty klo 6.50
Pelivaihto 152 €
Suurin kerroin 470

Sivu päivitetty klo 06:55
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Italia - Sveitsi Sao Paulo - Chapecoense Internacional - CA Mineiro
1x2
pelatuimmuus
?
72,7% - 14,8% - 12,5% 94,3% - 5,0% - 0,7% 42,7% - 34,7% - 22,6%
Toimistojen
%-arviot
?
Veikkaus: 61-25-14
Betfair: 61-24-14
Bet365: 60-25-15
Unibet: 61-24-15
Veikkaus: 70-20-10
Betfair: 72-19-9
Unibet: 71-19-10
Veikkaus: 35-30-35
Betfair: 36-30-34
Bet365: 36-29-35
Unibet: 35-30-35
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
44.8% - 55.2% 25.5% - 74.5% 18.6% - 81.4%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 15.84% - 43.10% 0 = 0.66% - 46.07% 0 = 1.85% - 0.26%
1 = 13.33% - 48.18% 1 = 6.60% - 51.42% 1 = 27.72% - 47.99%
2 = 40.66% - 2.24% 2 = 40.33% - 1.85% 2 = 34.98% - 39.08%
3 = 29.70% - 6.34% 3 = 33.40% - 0.66% 3 = 28.65% - 0.00%
4 = 0.46% - 0.13% 4 = 19.01% - 0.00% 4 = 6.34% - 6.34%
5 = 0.00% - 0.00% 5 = 0.00% - 0.00% 5 = 0.46% - 0.00%
6 = 0.00% - 0.00% 6 = 0.00% - 0.00% 6 = 0.00% - 6.34%
7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00%
8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Italia - Sveitsi Sao Paulo - Chapecoense Internacional - CA Mineiro
1x2
pelatuimmuus
?
72,7% - 14,8% - 12,5% 94,3% - 5,0% - 0,7% 42,7% - 34,7% - 22,6%
Toimistojen
%-arviot
?
Veikkaus: 61-25-14
Betfair: 61-24-14
Bet365: 60-25-15
Unibet: 61-24-15
Veikkaus: 70-20-10
Betfair: 72-19-9
Unibet: 71-19-10
Veikkaus: 35-30-35
Betfair: 36-30-34
Bet365: 36-29-35
Unibet: 35-30-35
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Italia - Sveitsi
Sao Paulo - Chapecoense
Internacional - CA Mineiro
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Italia    Sveitsi    Sao Paulo    Chapecoense    Internacional    CA Mineiro   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Italia    Sveitsi    Sao Paulo    Chapecoense    Internacional    CA Mineiro   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Italia    Sveitsi    Sao Paulo    Chapecoense    Internacional    CA Mineiro   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Italia 015.8%113.3%240.7%329.7%40.5%50.0%60.0%70.0%80.0%
Sveitsi 043.1%148.2%22.2%36.3%40.1%50.0%60.0%70.0%80.0%
Sao Paulo 00.7%16.6%240.3%333.4%419.0%50.0%60.0%70.0%80.0%
Chapecoense 046.1%151.4%21.8%30.7%40.0%50.0%60.0%70.0%80.0%
Internacional 01.8%127.7%235.0%328.6%46.3%50.5%60.0%70.0%80.0%
CA Mineiro 00.3%148.0%239.1%30.0%46.3%50.0%66.3%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?
Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 16.06. 21:58
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 2 vuorokautta$4.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$12.53
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 viikkoa$17.82
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 kuukautta$64.28
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta