AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 1 jalkapallo

Peliaika päättyy 05.07. 17:58


Sivu päivitetty klo 21:08

Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Liverpool - Aston Villa Inter - Bologna Espanyol - Leganes
Toimistojen
%-arviot
?
Unibet: 74-17-10
Betfair: 75-16-9
Veikkaus: 72-18-10
Expekt: 73-17-11
Unibet: 65-22-14
Betfair: 66-21-13
Veikkaus: 63-21-16
Expekt: 65-21-14
Unibet: 36-31-33
Betfair: 38-31-31
Veikkaus: 39-31-31
Expekt: 37-32-32
Alle - yli
2.5 maalia
?
32.3% - 67.7% 36.8% - 63.2% 53.9% - 46.1%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 7.60% - 42.79% 0 = 9.00% - 39.78% 0 = 22.27% - 32.80%
1 = 17.78% - 37.26% 1 = 20.37% - 38.87% 1 = 37.23% - 37.00%
2 = 24.62% - 14.40% 2 = 30.47% - 14.63% 2 = 25.59% - 20.34%
3 = 22.79% - 4.78% 3 = 25.36% - 6.35% 3 = 10.75% - 8.01%
4 = 17.08% - 0.54% 4 = 13.13% - 0.37% 4 = 3.60% - 1.81%
5 = 5.69% - 0.20% 5 = 1.52% - 0.00% 5 = 0.56% - 0.04%
6 = 3.74% - 0.02% 6 = 0.15% - 0.00% 6 = 0.01% - 0.00%
7 = 0.35% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00%
8 = 0.35% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Liverpool - Aston Villa Inter - Bologna Espanyol - Leganes
Toimistojen
%-arviot
?
Unibet: 74-17-10
Betfair: 75-16-9
Veikkaus: 72-18-10
Expekt: 73-17-11
Unibet: 65-22-14
Betfair: 66-21-13
Veikkaus: 63-21-16
Expekt: 65-21-14
Unibet: 36-31-33
Betfair: 38-31-31
Veikkaus: 39-31-31
Expekt: 37-32-32
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Liverpool - Aston Villa
Inter - Bologna
Espanyol - Leganes
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Liverpool    Aston Villa    Inter    Bologna    Espanyol    Leganes   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Liverpool    Aston Villa    Inter    Bologna    Espanyol    Leganes   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Liverpool    Aston Villa    Inter    Bologna    Espanyol    Leganes   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Liverpool 07.6%117.8%224.6%322.8%417.1%55.7%63.7%70.3%80.4%
Aston Villa 042.8%137.3%214.4%34.8%40.5%50.2%60.0%70.0%80.0%
Inter 09.0%120.4%230.5%325.4%413.1%51.5%60.2%70.0%80.0%
Bologna 039.8%138.9%214.6%36.4%40.4%50.0%60.0%70.0%80.0%
Espanyol 022.3%137.2%225.6%310.7%43.6%50.6%60.0%70.0%80.0%
Leganes 032.8%137.0%220.3%38.0%41.8%50.0%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Uutta! Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
? 16+ yhteismaalin lisäraha


Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 05.07. 17:58
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja

Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen
Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.