AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 1 jalkapallo

Peliaika päättyy 25.09. 21:43

Kertoimet päivitetty klo 22.03
Pelivaihto 43 933 €
Suurin kerroin 0

Sivu päivitetty klo 00:30
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Real Madrid - Villarreal Paris SG - Montpellier Genoa - Hellas Verona
1x2
pelatuimmuus
?
69,9% - 18,2% - 11,8% 85,1% - 9,9% - 5,0% 36,7% - 33,8% - 29,5%
Toimistojen
%-arviot
?
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
34.1% - 65.9% 23.3% - 76.7% 48.5% - 51.5%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 9.22% - 34.61% 0 = 4.43% - 44.91% 0 = 21.33% - 24.87%
1 = 20.79% - 40.56% 1 = 11.92% - 39.03% 1 = 35.60% - 36.84%
2 = 27.28% - 19.47% 2 = 20.44% - 13.22% 2 = 29.00% - 27.14%
3 = 24.16% - 4.55% 3 = 24.40% - 2.29% 3 = 11.60% - 9.42%
4 = 12.97% - 0.78% 4 = 19.57% - 0.52% 4 = 2.14% - 1.56%
5 = 4.60% - 0.04% 5 = 11.43% - 0.01% 5 = 0.31% - 0.16%
6 = 0.91% - 0.00% 6 = 4.94% - 0.00% 6 = 0.01% - 0.01%
7 = 0.06% - 0.00% 7 = 1.81% - 0.00% 7 = 0.01% - 0.01%
8 = 0.01% - 0.00% 8 = 1.06% - 0.02% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Real Madrid - Villarreal Paris SG - Montpellier Genoa - Hellas Verona
1x2
pelatuimmuus
?
69,9% - 18,2% - 11,8% 85,1% - 9,9% - 5,0% 36,7% - 33,8% - 29,5%
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Real Madrid - Villarreal
Paris SG - Montpellier
Genoa - Hellas Verona
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Real Madrid    Villarreal    Paris SG    Montpellier    Genoa    Hellas Verona   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Real Madrid    Villarreal    Paris SG    Montpellier    Genoa    Hellas Verona   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Real Madrid    Villarreal    Paris SG    Montpellier    Genoa    Hellas Verona   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Real Madrid 09.2%120.8%227.3%324.2%413.0%54.6%60.9%70.1%80.0%
Villarreal 034.6%140.6%219.5%34.5%40.8%50.0%60.0%70.0%80.0%
Paris SG 04.4%111.9%220.4%324.4%419.6%511.4%64.9%71.8%81.1%
Montpellier 044.9%139.0%213.2%32.3%40.5%50.0%60.0%70.0%80.0%
Genoa 021.3%135.6%229.0%311.6%42.1%50.3%60.0%70.0%80.0%
Hellas Verona 024.9%136.8%227.1%39.4%41.6%50.2%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?
Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 25.09. 21:43
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 2 vuorokautta$4.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$12.53
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 viikkoa$17.82
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 kuukautta$64.28
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta