AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 1 jalkapallo

Peliaika päättyy 05.02. 21:43

Kertoimet päivitetty klo 22.03
Pelivaihto 52 407 €
Suurin kerroin 0

Sivu päivitetty klo 16:59
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Inter - Milan Marseille - Nice Barcelona - Sevilla
1x2
pelatuimmuus
?
52,5% - 26,9% - 20,6% 62,2% - 22,8% - 15,0% 76,4% - 15,3% - 8,4%
Toimistojen
%-arviot
?
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
44.3% - 55.7% 46.1% - 53.9% 38.3% - 61.7%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 16.10% - 31.47% 0 = 13.74% - 38.42% 0 = 8.50% - 47.03%
1 = 29.62% - 38.01% 1 = 27.55% - 39.56% 1 = 20.48% - 37.52%
2 = 28.09% - 21.44% 2 = 29.73% - 16.87% 2 = 27.13% - 12.43%
3 = 16.95% - 7.13% 3 = 19.05% - 4.55% 3 = 23.73% - 2.53%
4 = 7.03% - 1.69% 4 = 7.41% - 0.57% 4 = 12.76% - 0.42%
5 = 1.87% - 0.27% 5 = 2.11% - 0.03% 5 = 5.42% - 0.03%
6 = 0.23% - 0.01% 6 = 0.39% - 0.01% 6 = 1.66% - 0.00%
7 = 0.05% - 0.00% 7 = 0.02% - 0.00% 7 = 0.28% - 0.00%
8 = 0.06% - 0.00% 8 = 0.01% - 0.00% 8 = 0.04% - 0.04%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Inter - Milan Marseille - Nice Barcelona - Sevilla
1x2
pelatuimmuus
?
52,5% - 26,9% - 20,6% 62,2% - 22,8% - 15,0% 76,4% - 15,3% - 8,4%
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Inter - Milan
Marseille - Nice
Barcelona - Sevilla
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Inter    Milan    Marseille    Nice    Barcelona    Sevilla   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Inter    Milan    Marseille    Nice    Barcelona    Sevilla   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Inter    Milan    Marseille    Nice    Barcelona    Sevilla   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Inter 016.1%129.6%228.1%317.0%47.0%51.9%60.2%70.0%80.1%
Milan 031.5%138.0%221.4%37.1%41.7%50.3%60.0%70.0%80.0%
Marseille 013.7%127.6%229.7%319.0%47.4%52.1%60.4%70.0%80.0%
Nice 038.4%139.6%216.9%34.5%40.6%50.0%60.0%70.0%80.0%
Barcelona 08.5%120.5%227.1%323.7%412.8%55.4%61.7%70.3%80.0%
Sevilla 047.0%137.5%212.4%32.5%40.4%50.0%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? Uutta: minimivoitto € maksimivoitto
? Uutta: oma rajakerroin vähintään € enintään €
? rivien määrä kpl TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?

Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 05.02. 21:43
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 1 vuorokausi$5.39
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$14.19
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 2 viikkoa$21.89
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 kuukausi$29.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 vuosi$295.90
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta