AnnaBet.com
Tervetuloa vieras
Salasana
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään. Rekisteröidy
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 1 jalkapallo

Peliaika päättyy 18.08. 21:28


Sivu päivitetty klo 01:04

Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Bayern München - Leverkusen Burton Albion - Birmingham Valencia - Las Palmas
Toimistojen
%-arviot
?
Alle - yli
2.5 maalia
?
30.4% - 69.6% 55.1% - 44.9% 38.3% - 61.7%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 6.73% - 39.82% 0 = 31.94% - 25.27% 0 = 12.81% - 29.74%
1 = 17.47% - 38.72% 1 = 37.26% - 33.87% 1 = 26.95% - 36.74%
2 = 25.94% - 16.58% 2 = 22.35% - 26.41% 2 = 30.22% - 21.53%
3 = 24.69% - 4.35% 3 = 7.12% - 11.09% 3 = 18.98% - 9.42%
4 = 14.43% - 0.51% 4 = 1.18% - 2.82% 4 = 7.96% - 2.40%
5 = 7.17% - 0.02% 5 = 0.13% - 0.42% 5 = 2.53% - 0.17%
6 = 2.83% - 0.01% 6 = 0.01% - 0.11% 6 = 0.51% - 0.00%
7 = 0.58% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.01% 7 = 0.05% - 0.00%
8 = 0.16% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Bayern München - Leverkusen Burton Albion - Birmingham Valencia - Las Palmas
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
Tallennetut
rajakertoimet
?
Bayern München - Leverkusen
Burton Albion - Birmingham
Valencia - Las Palmas
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Bayern München    Leverkusen    Burton Albion    Birmingham    Valencia    Las Palmas   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Bayern München    Leverkusen    Burton Albion    Birmingham    Valencia    Las Palmas   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Bayern München    Leverkusen    Burton Albion    Birmingham    Valencia    Las Palmas   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Bayern München 06.7%117.5%225.9%324.7%414.4%57.2%62.8%70.6%80.2%
Leverkusen 039.8%138.7%216.6%34.3%40.5%50.0%60.0%70.0%80.0%
Burton Albion 031.9%137.3%222.3%37.1%41.2%50.1%60.0%70.0%80.0%
Birmingham 025.3%133.9%226.4%311.1%42.8%50.4%60.1%70.0%80.0%
Valencia 012.8%126.9%230.2%319.0%48.0%52.5%60.5%70.0%80.0%
Las Palmas 029.7%136.7%221.5%39.4%42.4%50.2%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Uutta! Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Uutta: Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä tai summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti

Peliaika päättyy 18.08. 21:28
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen