AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 1 jalkapallo

Peliaika päättyy 23.01. 21:43

Kertoimet päivitetty klo 22.03
Pelivaihto 51 813 €
Suurin kerroin 0

Sivu päivitetty klo 08:51

Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Aston Villa - Newcastle U Alaves - Real Madrid Fiorentina - Crotone
1x2
pelatuimmuus
?
63,4% - 21,7% - 14,9% 12,9% - 19,0% - 68,1% 61,9% - 22,6% - 15,5%
Toimistojen
%-arviot
?
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
42.9% - 57.1% 40.9% - 59.1% 46.4% - 53.6%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 12.01% - 37.36% 0 = 40.38% - 11.65% 0 = 13.43% - 38.56%
1 = 26.56% - 38.67% 1 = 39.92% - 23.40% 1 = 28.30% - 38.80%
2 = 29.84% - 18.53% 2 = 15.77% - 27.98% 2 = 30.12% - 17.57%
3 = 19.35% - 4.61% 3 = 3.40% - 22.38% 3 = 18.36% - 4.32%
4 = 8.24% - 0.80% 4 = 0.49% - 10.42% 4 = 7.28% - 0.69%
5 = 3.06% - 0.03% 5 = 0.04% - 3.37% 5 = 2.19% - 0.05%
6 = 0.76% - 0.01% 6 = 0.00% - 0.70% 6 = 0.31% - 0.01%
7 = 0.15% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.09% 7 = 0.01% - 0.00%
8 = 0.01% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.01% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Aston Villa - Newcastle U Alaves - Real Madrid Fiorentina - Crotone
1x2
pelatuimmuus
?
63,4% - 21,7% - 14,9% 12,9% - 19,0% - 68,1% 61,9% - 22,6% - 15,5%
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Aston Villa - Newcastle U
Alaves - Real Madrid
Fiorentina - Crotone
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Aston Villa    Newcastle U    Alaves    Real Madrid    Fiorentina    Crotone   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Aston Villa    Newcastle U    Alaves    Real Madrid    Fiorentina    Crotone   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Aston Villa    Newcastle U    Alaves    Real Madrid    Fiorentina    Crotone   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Aston Villa 012.0%126.6%229.8%319.4%48.2%53.1%60.8%70.1%80.0%
Newcastle U 037.4%138.7%218.5%34.6%40.8%50.0%60.0%70.0%80.0%
Alaves 040.4%139.9%215.8%33.4%40.5%50.0%60.0%70.0%80.0%
Real Madrid 011.7%123.4%228.0%322.4%410.4%53.4%60.7%70.1%80.0%
Fiorentina 013.4%128.3%230.1%318.4%47.3%52.2%60.3%70.0%80.0%
Crotone 038.6%138.8%217.6%34.3%40.7%50.0%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
? 16+ yhteismaalin lisäraha


Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 23.01. 21:43
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja

Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen
Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.