AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 1 jalkapallo

Peliaika päättyy tänään 21:43

Kertoimet päivitetty klo 22.03
Pelivaihto 43 978 €
Suurin kerroin 0

Sivu päivitetty klo 22:46
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Napoli - Juventus Athletic - Barcelona Lyon - Lens
1x2
pelatuimmuus
?
37,1% - 31,6% - 31,3% 28,4% - 28,5% - 43,1% 40,7% - 29,9% - 29,4%
Toimistojen
%-arviot
?
Pinnacle: 42-30-27
Pinnacle: 29-28-43
Pinnacle: 37-29-34
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
51.0% - 49.0% 39.0% - 61.0% 46.3% - 53.7%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 22.95% - 26.56% 0 = 22.56% - 16.18% 0 = 19.76% - 24.88%
1 = 36.80% - 36.99% 1 = 35.37% - 31.06% 1 = 34.47% - 38.01%
2 = 25.74% - 25.41% 2 = 27.29% - 29.71% 2 = 29.03% - 24.84%
3 = 11.03% - 9.39% 3 = 11.79% - 16.90% 3 = 13.06% - 9.51%
4 = 3.08% - 1.47% 4 = 2.69% - 5.28% 4 = 3.20% - 2.41%
5 = 0.39% - 0.18% 5 = 0.29% - 0.78% 5 = 0.43% - 0.34%
6 = 0.01% - 0.01% 6 = 0.01% - 0.08% 6 = 0.04% - 0.01%
7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00%
8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Napoli - Juventus Athletic - Barcelona Lyon - Lens
1x2
pelatuimmuus
?
37,1% - 31,6% - 31,3% 28,4% - 28,5% - 43,1% 40,7% - 29,9% - 29,4%
Toimistojen
%-arviot
?
Pinnacle: 42-30-27
Pinnacle: 29-28-43
Pinnacle: 37-29-34
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Napoli - Juventus
Athletic - Barcelona
Lyon - Lens
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Napoli    Juventus    Athletic    Barcelona    Lyon    Lens   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Napoli    Juventus    Athletic    Barcelona    Lyon    Lens   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Napoli    Juventus    Athletic    Barcelona    Lyon    Lens   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Napoli 023.0%136.8%225.7%311.0%43.1%50.4%60.0%70.0%80.0%
Juventus 026.6%137.0%225.4%39.4%41.5%50.2%60.0%70.0%80.0%
Athletic 022.6%135.4%227.3%311.8%42.7%50.3%60.0%70.0%80.0%
Barcelona 016.2%131.1%229.7%316.9%45.3%50.8%60.1%70.0%80.0%
Lyon 019.8%134.5%229.0%313.1%43.2%50.4%60.0%70.0%80.0%
Lens 024.9%138.0%224.8%39.5%42.4%50.3%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? Uutta: minimivoitto € maksimivoitto
? Uutta: oma rajakerroin vähintään € enintään €
? rivien määrä kpl TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?

Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy tänään 21:43
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 1 vuorokausi$6.49
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$14.19
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 2 viikkoa$21.89
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 kuukausi$29.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 vuosi$295.90
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta