AnnaBet.com
Tervetuloa vieras
Salasana
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään. Rekisteröidy
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 7 jalkapallo

Peliaika päättyy 26.06. 21:43


Sivu päivitetty klo 18:55

Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Vikingur R. - Vikingur O. Breidablik - Grindavik Dundalk - Galway U
Toimistojen
%-arviot
?
Alle - yli
2.5 maalia
?
36.9% - 63.1% 39.5% - 60.5% 32.7% - 67.3%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 10.02% - 32.56% 0 = 15.26% - 23.62% 0 = 7.09% - 46.68%
1 = 23.89% - 40.92% 1 = 32.95% - 36.43% 1 = 18.35% - 36.35%
2 = 30.09% - 19.89% 2 = 29.24% - 25.81% 2 = 24.78% - 13.19%
3 = 21.44% - 5.67% 3 = 14.62% - 11.19% 3 = 22.89% - 3.07%
4 = 9.71% - 0.93% 4 = 6.14% - 2.70% 4 = 14.86% - 0.68%
5 = 3.78% - 0.02% 5 = 1.43% - 0.23% 5 = 7.98% - 0.03%
6 = 0.90% - 0.01% 6 = 0.30% - 0.02% 6 = 3.03% - 0.00%
7 = 0.13% - 0.00% 7 = 0.06% - 0.00% 7 = 0.69% - 0.00%
8 = 0.02% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.32% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Vikingur R. - Vikingur O. Breidablik - Grindavik Dundalk - Galway U
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
Tallennetut
rajakertoimet
?
Vikingur R. - Vikingur O.
Breidablik - Grindavik
Dundalk - Galway U
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Vikingur R.    Vikingur O.    Breidablik    Grindavik    Dundalk    Galway U   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Vikingur R.    Vikingur O.    Breidablik    Grindavik    Dundalk    Galway U   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Vikingur R.    Vikingur O.    Breidablik    Grindavik    Dundalk    Galway U   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Vikingur R. 010.0%123.9%230.1%321.4%49.7%53.8%60.9%70.1%80.0%
Vikingur O. 032.6%140.9%219.9%35.7%40.9%50.0%60.0%70.0%80.0%
Breidablik 015.3%132.9%229.2%314.6%46.1%51.4%60.3%70.1%80.0%
Grindavik 023.6%136.4%225.8%311.2%42.7%50.2%60.0%70.0%80.0%
Dundalk 07.1%118.4%224.8%322.9%414.9%58.0%63.0%70.7%80.3%
Galway U 046.7%136.4%213.2%33.1%40.7%50.0%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Uutta! Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Uutta: Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä tai summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti

Peliaika päättyy 26.06. 21:43
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen