AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 7 jalkapallo

Peliaika päättyy 27.02. 21:28

Kertoimet päivitetty klo 16.40
Pelivaihto 1 303 €
Suurin kerroin 4 561

Sivu päivitetty klo 16:44
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Luton - Manchester C Blackburn - Newcastle U Bournemouth - Leicester
1x2
pelatuimmuus
?
14,8% - 15,8% - 69,4% 19,2% - 25,9% - 54,9% 41,4% - 30,5% - 28,0%
Toimistojen
%-arviot
?
Veikkaus: 10-16-74
Betfair: 8-16-77
Pinnacle: 10-16-75
Veikkaus: 17-19-64
Betfair: 16-19-65
Pinnacle: 17-19-63
Veikkaus: 59-22-19
Betfair: 61-22-17
Pinnacle: 59-22-19
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
36.7% - 63.3% 41.5% - 58.5% 50.6% - 49.4%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 39.29% - 10.42% 0 = 27.65% - 10.54% 0 = 15.15% - 26.93%
1 = 39.42% - 20.47% 1 = 40.94% - 31.20% 1 = 42.64% - 41.11%
2 = 16.66% - 32.24% 2 = 26.64% - 36.05% 2 = 32.15% - 21.80%
3 = 3.38% - 22.67% 3 = 4.16% - 16.06% 3 = 7.95% - 8.46%
4 = 1.17% - 11.55% 4 = 0.46% - 6.03% 4 = 2.08% - 1.67%
5 = 0.03% - 2.57% 5 = 0.06% - 0.12% 5 = 0.03% - 0.03%
6 = 0.06% - 0.02% 6 = 0.06% - 0.00% 6 = 0.00% - 0.00%
7 = 0.00% - 0.08% 7 = 0.03% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00%
8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Luton - Manchester C Blackburn - Newcastle U Bournemouth - Leicester
1x2
pelatuimmuus
?
14,8% - 15,8% - 69,4% 19,2% - 25,9% - 54,9% 41,4% - 30,5% - 28,0%
Toimistojen
%-arviot
?
Veikkaus: 10-16-74
Betfair: 8-16-77
Pinnacle: 10-16-75
Veikkaus: 17-19-64
Betfair: 16-19-65
Pinnacle: 17-19-63
Veikkaus: 59-22-19
Betfair: 61-22-17
Pinnacle: 59-22-19
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Luton - Manchester C
Blackburn - Newcastle U
Bournemouth - Leicester
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Luton    Manchester C    Blackburn    Newcastle U    Bournemouth    Leicester   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Luton    Manchester C    Blackburn    Newcastle U    Bournemouth    Leicester   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Luton    Manchester C    Blackburn    Newcastle U    Bournemouth    Leicester   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Luton 039.3%139.4%216.7%33.4%41.2%50.0%60.1%70.0%80.0%
Manchester C 010.4%120.5%232.2%322.7%411.5%52.6%60.0%70.1%80.0%
Blackburn 027.6%140.9%226.6%34.2%40.5%50.1%60.1%70.0%80.0%
Newcastle U 010.5%131.2%236.0%316.1%46.0%50.1%60.0%70.0%80.0%
Bournemouth 015.1%142.6%232.2%38.0%42.1%50.0%60.0%70.0%80.0%
Leicester 026.9%141.1%221.8%38.5%41.7%50.0%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? Uutta: minimivoitto € maksimivoitto
? Uutta: oma rajakerroin vähintään € enintään €
? rivien määrä kpl TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?

Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 27.02. 21:28
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 1 vuorokausi$6.49
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$14.19
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 2 viikkoa$21.89
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 kuukausi$29.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 vuosi$295.90
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta