AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 7 jalkapallo

Peliaika päättyy tänään 22:58

Kertoimet päivitetty klo 4.39
Pelivaihto 3 366 €
Suurin kerroin 11 581

Sivu päivitetty klo 04:47
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Ecuador - Brasilia Paraguay - Uruguay Chile - Argentiina
1x2
pelatuimmuus
?
23,1% - 26,0% - 51,0% 28,6% - 33,1% - 38,2% 25,8% - 28,5% - 45,7%
Toimistojen
%-arviot
?
Veikkaus: 29-29-42
Veikkaus: 32-31-38
Veikkaus: 37-29-34
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
54.5% - 45.5% 59.8% - 40.2% 53.1% - 46.9%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 34.98% - 19.67% 0 = 29.91% - 26.29% 0 = 28.87% - 21.12%
1 = 42.57% - 34.74% 1 = 41.31% - 37.91% 1 = 43.47% - 34.91%
2 = 15.48% - 28.69% 2 = 22.36% - 26.80% 2 = 20.37% - 28.15%
3 = 4.49% - 13.33% 3 = 4.20% - 7.73% 3 = 4.82% - 13.91%
4 = 2.12% - 3.20% 4 = 1.68% - 1.23% 4 = 2.15% - 1.75%
5 = 0.35% - 0.33% 5 = 0.32% - 0.04% 5 = 0.30% - 0.16%
6 = 0.01% - 0.04% 6 = 0.02% - 0.01% 6 = 0.01% - 0.01%
7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.19% - 0.00% 7 = 0.01% - 0.00%
8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.01% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Ecuador - Brasilia Paraguay - Uruguay Chile - Argentiina
1x2
pelatuimmuus
?
23,1% - 26,0% - 51,0% 28,6% - 33,1% - 38,2% 25,8% - 28,5% - 45,7%
Toimistojen
%-arviot
?
Veikkaus: 29-29-42
Veikkaus: 32-31-38
Veikkaus: 37-29-34
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Ecuador - Brasilia
Paraguay - Uruguay
Chile - Argentiina
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Ecuador    Brasilia    Paraguay    Uruguay    Chile    Argentiina   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Ecuador    Brasilia    Paraguay    Uruguay    Chile    Argentiina   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Ecuador    Brasilia    Paraguay    Uruguay    Chile    Argentiina   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Ecuador 035.0%142.6%215.5%34.5%42.1%50.4%60.0%70.0%80.0%
Brasilia 019.7%134.7%228.7%313.3%43.2%50.3%60.0%70.0%80.0%
Paraguay 029.9%141.3%222.4%34.2%41.7%50.3%60.0%70.2%80.0%
Uruguay 026.3%137.9%226.8%37.7%41.2%50.0%60.0%70.0%80.0%
Chile 028.9%143.5%220.4%34.8%42.2%50.3%60.0%70.0%80.0%
Argentiina 021.1%134.9%228.1%313.9%41.7%50.2%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?
Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy tänään 22:58
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 2 vuorokautta$4.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$12.53
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 viikkoa$17.82
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 kuukautta$64.28
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta