AnnaBet.com
Tervetuloa vieras   Kirjaudu   Rekisteröidy Rekisteröidy tai kirjaudu sisään.
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 7 jalkapallo

Peliaika päättyy 27.09. 21:43

Kertoimet päivitetty klo 22.04
Pelivaihto 46 656 €
Suurin kerroin 0

Sivu päivitetty klo 10:52
Veikkaus.fi
Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.

Ottelu Crystal P - Brighton Venezia - Torino Celta - Granada
1x2
pelatuimmuus
?
33,4% - 31,5% - 35,1% 21,8% - 26,3% - 51,9% 55,9% - 25,8% - 18,3%
Toimistojen
%-arviot
?
Monivetoavun käyttäjät ?
Alle - yli
2.5 maalia
?
52.0% - 48.0% 51.0% - 49.0% 46.8% - 53.2%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 26.57% - 24.96% 0 = 35.05% - 18.45% 0 = 15.27% - 35.41%
1 = 36.37% - 36.60% 1 = 39.18% - 31.95% 1 = 29.99% - 38.34%
2 = 24.54% - 25.89% 2 = 18.47% - 28.92% 2 = 29.21% - 19.69%
3 = 10.01% - 10.24% 3 = 5.83% - 14.98% 3 = 16.76% - 5.58%
4 = 2.25% - 2.09% 4 = 1.30% - 4.81% 4 = 6.55% - 0.91%
5 = 0.24% - 0.20% 5 = 0.17% - 0.83% 5 = 1.86% - 0.06%
6 = 0.01% - 0.02% 6 = 0.01% - 0.05% 6 = 0.34% - 0.01%
7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.00% 7 = 0.02% - 0.00%
8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00%
Maalirajat
min-max
?
Valitse kaikki
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Crystal P - Brighton Venezia - Torino Celta - Granada
1x2
pelatuimmuus
?
33,4% - 31,5% - 35,1% 21,8% - 26,3% - 51,9% 55,9% - 25,8% - 18,3%
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
TAI
MaaliOA
koti vieras
Tallennetut
rajakertoimet
?
Crystal P - Brighton
Venezia - Torino
Celta - Granada
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Crystal P    Brighton    Venezia    Torino    Celta    Granada   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä II
?
Crystal P    Brighton    Venezia    Torino    Celta    Granada   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä III
?
Crystal P    Brighton    Venezia    Torino    Celta    Granada   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Crystal P 026.6%136.4%224.5%310.0%42.3%50.2%60.0%70.0%80.0%
Brighton 025.0%136.6%225.9%310.2%42.1%50.2%60.0%70.0%80.0%
Venezia 035.0%139.2%218.5%35.8%41.3%50.2%60.0%70.0%80.0%
Torino 018.5%131.9%228.9%315.0%44.8%50.8%60.1%70.0%80.0%
Celta 015.3%130.0%229.2%316.8%46.5%51.9%60.3%70.0%80.0%
Granada 035.4%138.3%219.7%35.6%40.9%50.1%60.0%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Nämä lopputulokset saavat esiintyä yksittäisessä rivissä yhteensä - kertaa
Samojen lopputulosten
maksimimäärä
?
Maksimimäärä samoja lopputuloksia per ottelu .
Ylimääräisten rivien poisto tapahtuu muiden suodatusten jälkeen satunnaisotannalla.
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? Uutta: Hae vain ei-pelatut rivit
? suodatushetken minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä TAI summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti
tai arviosi lopullisesta ylimmän voittoluokan jakosummasta
?
Rivien haku voi kestää useita sekunteja. Odota rauhassa sivun aukeamista loppuun asti.

Katso esittelyvideo
Peliaika päättyy 27.09. 21:43
? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja


Tilaa lisää käyttöaikaa tai muita palveluitamme tästä
Uusi tilaus jatkaa voimassa olevan tilauksesi käyttöaikaa. Voit myös lisätä ostoskoriin useita eri palveluita, ja maksaa ne yhdellä kertaa.

Monivetoapu Pro 2 vuorokautta$4.59
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 1 viikko$12.53
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 viikkoa$17.82
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta
Monivetoapu Pro 3 kuukautta$64.28
sis. ALV 24%
Osta verkkokaupasta