Úvod
Pomôcky
1x2->AsianHC
Bet Simulator
BetExTool
Porovnanie kurzov
PoissoNed!
PoissoNed! Umt
Outright Calculator
Randomizer
Wizard Of Odds
Hokej
Štatistiky
Výsledky
Výsledky vyhľadávania
Porovnanie kurzov
MS - A
Olympiáda
Futbal
Štatistiky
Výsledky
Výsledky vyhľadávania
Porovnanie kurzov
Euro 2024
World Cup 2026
Africa Cup of N.
Asian Cup
World Cup U20
Euro U17
Euro U21
Basketbal
Štatistiky
Výsledky
Výsledky vyhľadávania
Viac...
Registrovať sa
Volleyball
Baseball
NFL
Blog
Online obchod
Privacy Notice
Kontakt
Languages
English/ROW
English/USA
Español
Deutsch
Italiano
Русский
Українська
Polski
Slovenščina
Svenska
Česky
Slovenský
Suomi
Vitajte hosť
Prihlásiť
Registrovať sa
Anglicko
Premier League
EFL Championship
EFL League One
EFL League Two
National League
National League North
National League South
English Southern League Central Division
English Southern League South Division
Isthmian League
Northern Premier League
Southern Football League
Anglický ligový pohár
FA Cup
EFL Trophy
FA Community Shield
FA Trophy
Taliansko
Serie A
Serie B
Lega Pro 1A
Lega Pro 1B
Lega Pro 1C
Italian Lega Pro 2B
Italian Lega Pro 2C
Coppa Italia
Supercoppa di Lega Pro
Supercoppa Italiana
Trofeo TIM
Coppa Italia Serie C
Italian Lega Pro 2A
Španielsko
La Liga
Segunda División
Primera División RFEF G1
Primera División RFEF G2
Segunda División RFEF G1
Segunda División RFEF G2
Segunda División RFEF G3
Segunda División RFEF G4
Segunda División RFEF G5
Copa del Rey
Supercopa de España
Copa Federación
Nemecko
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga Bayern
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd
Regionalliga Südwest
Regionalliga West
DFB-Pokal
DFL-Ligapokal
DFL-Supercup
Telekom Cup
Bayernliga Nord
Bayernliga Süd
Bremen-Liga
Hessenliga
Mittelrheinliga
Niedersachsenliga
NOFV-Oberliga Nord
NOFV-Oberliga Süd
Oberliga Baden-Württemberg
Oberliga Hamburg
Oberliga Niederrhein
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Oberliga Westfalen
Schleswig-Holstein-Liga
Francúzsko
Ligue 1
Ligue 2
Championnat National
Coupe de la Ligue
Francúzsky národný pohár
Trophée des Champions
Holandsko
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Johan Cruyff Shield
KNVB Cup
Belgicko
Belgická First Division A
Proximus league
Belgian First Amateur Division
Belgian Second Amateur Division
Belgický pohár
Belgický Super pohár
Portugalsko
Primeira Liga
Liga Portugal 2
Supertaça Cândido de Oliveira
Taça da Liga
Taça de Portugal
Škótsko
Scottish Premiership
Scottish Championship
Scottish League One
Scottish League Two
SPFL Development League
Škótsky Challenge Cup
Škótsky ligový pohár
Škótsky pohár
Rusko
Ruská Premier League
Futbolnaja nacionalnaja liga
Professional Football League Center
Professional Football League East
Professional Football League South
Professional Football League Ural-Povolzhye
Professional Football League West
Russian 2. Division A Gold
Russian 2. Division A Silver
FNL Cup
Ruský pohár
Ruský superpohár
Russian Youth Championship
Medzinárodné
Aegean Cup
AFC Challenge Cup
AFC Champions League
AFC Cup
AFC U-20 Asian Cup
AFC U-20 Asian Cup Qual.
AFC U-20 Women's Asian Cup
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qual.
AFC U16 Championship Qual. Women
AFC U16 Championship Women
AFC U19 Championship Qual. Women
AFC U23 Championship
AFC U23 Championship Qual.
AFF Championship
AFF Championship Qual.
AFF Championship Women
AFF U16 Championship
AFL
Africa Cup of Nations U23 Qual.
African Nations Championship
African Nations Championship Qual.
African U17 Championship
African U20 Championship
African U20 Championship qual.
African U20 Championship qual. Women
African Women's Championship
African Women's Championship qual.
Africký pohár národov
Africký pohár národov - kvalifikácia
Africký pohár národov U23
Algarve Cup
Arab Club Championship
Arab Cup
Arab Cup U20
Arab Nations Cup
Arab U17 Championship
Asian Cup Women
Asian Games Women
Ázijské hry
Ázijský pohár
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAFA Nations Cup
CAFA U20 Championship
CAFA Women's Championship
Campeones Cup
Caribbean Cup
Caribbean Cup qualification
CECAFA Women's Championship
Cee Cup
Central American and Caribbean Games
Central American and Caribbean Games Women
Central American Games
Central American Games Women
CIS Cup
CIS Cup U21
CONCACAF Central American Cup
CONCACAF Champions Cup
CONCACAF Gold Cup
CONCACAF League
CONCACAF Nations League
CONCACAF Nations League Qual.
CONCACAF U17 Championship
CONCACAF U17 Championship Qual.
CONCACAF U17 Championship Qual. Women
CONCACAF U17 Championship Women
CONCACAF U20 Championship
CONCACAF U20 Championship Qual.
CONCACAF U20 Championship Qual. Women
CONCACAF U20 Championship Women
CONCACAF W Gold Cup
CONCACAF W Gold Cup qual. A
CONCACAF W Gold Cup qual. B
CONCACAF W Gold Cup qual. C
CONCACAF Women's Championship
CONCACAF Women's Championship qual.
Copa America
Copa América Femenina
Copa Amsterdam
Copa Centroamericana
Copa del Sol
Copa EuroAmericana
Copa Libertadores
Copa Libertadores U20
Copa Sudamericana
COSAFA Cup Women
COTIF Tournament
EAFF East Asian Cup
EAFF Women's East Asian Cup
East Asian Games
European Championship Qual. Women
European U17 Championship Qual. Women
European U17 Championship Women
European U19 Championship Qual. Women
European U19 Championship Women
FIFA - MS klubov
Finalissima
Intercontinental Cup U20
International Champions Cup
International Friendlies Women
Intertoto pohár
Islamic Solidarity Games
Kuban Spring Women
Leagues Cup
Liga majstrov
Majstrovstvá Európy žien
Majstrovstvá sveta žien
Majstrovstvá sveta žien do 17 rokov
Majstrovstvá sveta žien do 20 rokov
ME - kvalifikácia
ME U17
ME U17 - kvalifikácia
ME U19
ME U19 - kvalifikácia
ME U21
ME U21 - kvalifikácia
ME vo futbale
Medzištátne priateľské zápasy
Medzištátne U15 priateľské zápasy
Medzištátne U16 priateľské zápasy
Medzištátne U17 priateľské zápasy
Medzištátne U18 priateľské zápasy
Medzištátne U19 priateľské zápasy
Medzištátne U20 priateľské zápasy
Medzištátne U21 priateľské zápasy
Medzištátne U22 priateľské zápasy
Medzištátne U23 priateľské zápasy
MS U17
MS vo futbale
MS-kvalifikácia: Afrika (CAF)
MS-kvalifikácia: Ázia (AFC)
MS-kvalifikácia: CONCACAF
MS-kvalifikácia: Južná Amerika (CONMEBOL)
MS-kvalifikácia: Medzikonfederačné playoff
MS-kvalifikćia: Oceánia (OFC)
MS-kvalifkácia: Európa (UEFA)
NextGen series
OFC Champions League
OFC U20 Championship Women
Olympics Qual. Women: Africa (CAF)
Olympics Qual. Women: Asia (AFC)
Olympics Qual. Women: Oceania (OFC)
Olympics Qualification Women
Olympics Women
Olympijské hry
Pacific Games
Pacific Games Women
Pan American Games
Pan American Games Women
Peace Cup
Pohár konfederácií FIFA
Priateľské zápasy klubov
Recopa Sudamericana
Severoamerická SuperLiga
South American Games
South American Games Women
South American U17 Championship
South American U17 Women's Championship
South American U20 Women's Championship
South American Youth Championship
Toulon Tournament
U20 World Cup
UEFA Conference League
UEFA Conference League Qual.
UEFA EURÓPSKA LIGA
UEFA Európska liga - kvalifikácia
UEFA Liga Majstrov - kvalifikácia
UEFA Nations League A
UEFA Nations League B
UEFA Nations League C
UEFA Nations League D
UEFA superpohár
UEFA Women's Nations League A
UEFA Women's Nations League B
UEFA Women's Nations League C
UEFA Youth League
UEMOA Tournament
Uhrencup
Viareggio Cup
WAFF Women's Championship
WAFU Nations Cup
World Cup Qualifiers Women
World Cup Qualifiers Women: Europe (UEFA)
World Football Challenge
Albánsko
Albanian Superliga
Albanian Cup
Albanian Super Cup
Alžírsko
Algerian Ligue 1
Algerian Cup
Algerian Super Cup
Argentína
Primera División
Argentine Primera Nacional
Copa de la Superliga Argentina
Copa de la Liga Profesional
Trofeo de Campeones
Copa Argentina
Argentine Super Cup
Arménsko
Armenian Premier League
Armenian Cup
Armenian Super Cup
Austrália
Austrálska A-League
Brisbane Premier League
Azerbajdžan
Azerbaijan Premier League
Azerbaijan Cup
Azerbaijan Super Cup
Bahrajn
Bielorusko
Bielorusko 1.liga
Bielorusko pohár
Bielorusko Superpohár
Bolívia
Bolivian LFPB
Bolivian Torneo de Invierno
Bolivian League Cup
Bolivian Copa Aerosur
Bosna a Hercegovina
Bosnia and Herzegovina Premier League
Bosnia and Herzegovina Cup
Brazília
Brasileirão
Brazilian Primeira Liga
Supercopa do Brasil
Brazilian Campeonato Brasileiro Série B
Brazilian Campeonato Gaúcho
Brazilian Campeonato Carioca
Brazilian Campeonato Goiano
Brazilian Campeonato Paulista
Copa do Brasil
Copa do Nordeste
Bulharsko
Bulharská A PFG
Bulharský Superpohár
Bulgarian B PFG
Bulgarian Cup
Česko
Gambrinus liga
Česká 2. Liga
Český superpohár
Czech Tipsport Liga
Český pohár
Czech U21 League
Chorvátsko
Chorvátska 1. HNL
Croatian 2. HNL
Chorvátsky superpohár
Chorvátsko pohár
Čierna Hora
Montenegrin First League
Montenegrin Cup
Čile
Chilean Primera División
Chilean Primera B
Copa Chile
Chilean Super Cup
Čína
Chinese Super League
China League One
Chinese FA Cup
Chinese Super Cup
Cyprus
Cypriot First Division
Cypriot Cup
Cypriot Super Cup
Dánsko
Superligaen
Dánska 1.divízia
Danish 2. Division
Danish 2. Division East
Danish 2. Division West
Danish Danmarksserien
Dánsko pohár
Danish Super Cup
Egypt
Egyptian Premier League
Egypt Cup
Egyptian League Cup
Egyptian Super Cup
Ekvádor
Estónsko
Estonian Meistriliiga
Estonian Esiliiga
Estonian Cup
Estonian Super Cup
Faerské ostrovy
Faroe Islands Premier League
Faroe Islands Cup
Faroe Islands Super Cup
Fínsko
Fínska Veikkausliiga - 1. liga
Fínska Ykkönen - 2. liga
Kansallinen Liiga
Ykköscup
Fínska Kakkonen - 3. liga
Finnish Kolmonen Turku
Finnish Kolmonen Kaakkois-Suomi
Finnish Kolmonen Pohjois-Suomi
Finnish Kolmonen Vaasa
Finnish Kolmonen Tampere
Finnish Kolmonen Keski-Suomi
Finnish Kolmonen Uusimaa
Finnish Kolmonen Satakunta
Finnish U19 League
Finnish Kakkosen Cup
Fínska Veikkausliiga - baráž
Fínsky ligový pohár
Fínsky pohár
Grécko
Grécka Super League
Greek Football League
Super League Greece 2
Greek Football League 2 North
Greek Football League 2 South
Greek Cup
Gruzínsko
Erovnuli Liga
Georgian Cup
Georgian Super Cup
Guatemala
Honduras
Hongkong
Hong Kong Premier League
Hong Kong FA Cup
HKPL Cup
India
India I-League
Indian Super Cup
Indian Super League
India Goa Pro League
Indian Federation Cup
Indonézia
Indonesia President's Cup
Piala Indonesia
Irak
Irán
Iran Pro League
Iran Azadegan League
Iran Super Cup
Iran Cup
Írsko
Írska Premiership
Írska Division 1
Írsky FAI pohár
Írsky ligový pohár
Leinster Senior Cup
Irish Super Cup
Island
Islandská Úrvalsdeild
Icelandic Division 1
Icelandic Division 2
Icelandic League Cup
Icelandic Super Cup
Icelandic Cup
Reykjavik Cup
Fótbolti.net Tournament
Izrael
Israeli Premier League
Israeli Liga Leumit
Israel State Cup
Israel Toto Cup
Israel Super Cup
JAR
South African Premier Soccer League
South African League Cup
South African Charity Cup
South African MTN 8 Cup
South African Cup
Jamajka
Japonsko
Japonská J. League
Japonská J. League 2
Japonský ligový pohár
Japanese Emperor's Cup
Japanese Super Cup
Jordánsko
Jordan League
Jordan Shield Cup
Jordan Cup
Jordan Super Cup
Južná Kórea
K League 1
K League 2
South Korean National League
South Korean League Cup
South Korean FA Cup
Kanada
Canadian Soccer League
Canadian Premier League
Canadian Championship
Katar
Kazachstan
Kazachstan Premier League
Kazachstan Super Cup
Kazachstan ligový pohár
Keňa
Kenyan Premier League
KPL Top 8 Cup
Kolumbia
Colombian Categoría Primera A
Colombian Categoría Primera B
Copa Colombia
Colombian Super Cup
Kostarika
Costa Rican Primera División
Recopa de Costa Rica
Costa Rican Super Cup
Costa Rican Cup
Kuvajt
Kuwaiti Premier League
Kuwait Super Cup
Litva
Lithuanian A Lyga
Lithuanian Cup
Lithuanian Super Cup
Lotyšsko
Latvian Virsliga
Latvian Cup
Latvian Winter Cup
Latvian Super Cup
Luxembursko
Luxembourg BGL Ligue
Luxembourg Cup
Maďarsko
Maďarská NBI
Hungarian NB II
Maďarský superpohár
Maďarský pohár
Maďarský ligový pohár
Malajzia
Malta
Maltese Premier League
Maltese Cup
Maltese Super Cup
Maroko
Mexiko
Liga MX
Liga de Ascenso de México
Supercopa MX
Copa por Mexico
Copa México
Moldavsko
Moldavsko 1.liga
Moldavsko superpohár
Moldavsko pohár
Nikaragua
Nórsko
Eliteserien
Norwegian Toppserien Women
Nórska 1. divízia
Nórska 2. divízia - skupina 4
Nórska 2. divízia - skupina 3
Nórska 2. divízia - skupina 2
Nórska 2. divízia - skupina 1
OBOS Supercup
Nórsko 3. divízia
Norwegian Cup
Nórsky superpohár
Norwegian Cup Women
North Ireland
Northern Ireland IFA Premiership
Northern Ireland League Cup
Northern Ireland Super Cup
North Macedonia
Macedonian 1. MFL
Macedonian Cup
Macedonian Super Cup
Nový Zéland
Paraguaj
Peru
Peruvian Primera División
Copa Inca
Peruvian Segunda División
Copa Bicentenario
Poľsko
Poľská Ekstraklasa
Poľská I. liga
Poľská II. liga - Východ
Poľská II. liga - Západ
Poľská II. liga
Polish Młoda Ekstraklasa
Poľský pohár
Poľský superpohár
Rakúsko
Rakúska Bundesliga
Rakúska Erste Liga
Rakúsko 3.liga - Stred
Rakúsko 3.liga - Východ
Rakúsko 3.liga - Západ
Rakúsko 3.liga - Salzburg
Rakúsko 3.liga - Tirol
Rakúsko 3.liga - Vorarlberg
Rakúsko ÖFB-Cup
Rumunsko
Rumunská Liga I
Romanian Liga II Seria I
Romanian Liga II Seria II
Rumunský superpohár
Rumunsko pohár
Romanian Cupa Ligii
Salvádor
San Maríno
Sammarinese League
Sammarinese Super Cup
Saudská Arábia
Saudi Professional League
Crown Prince Cup
Saudi Super Cup
Singapur
Singapurská S.League
Singapore Cup
Singapore League Cup
Singapore Charity Shield
Slovensko
Slovenská Fortuna Liga
Slovenská I. liga
Slovenský superpohár
Slovenský pohár
Slovinsko
Slovinská Prva Liga
Slovinsko pohár
Slovenian Super Cup
Srbsko
Serbian SuperLiga
Serbian First League
Srbsko pohár
Švajčiarsko
Švajčiarska Super League
Švajčiarsky pohár
Švajčiarska Challenge League
Švajčiarska 1. Liga Promotion
Švédsko
Allsvenskan
Švédska Superettan - 2. liga
Swedish Damallsvenskan Women
Swedish U21 Allsvenskan
Švédska divízia 1 - sever
Švédska divízia 1 - juh
Swedish Division 2 Norra Götaland
Swedish Division 2 Södra Götaland
Swedish Division 2 Östra Götaland
Swedish Division 2 Norra Svealand
Swedish Division 2 Västra Götaland
Swedish Division 2 Södra Svealand
Swedish Division 2 Norrland
Swedish Division 3 Norra Svealand
Swedish Division 3 Nordöstra Götaland
Swedish Division 3 Södra Götaland
Swedish Division 3 Östra Svealand
Swedish Super Cup Women
Swedish Cup Women
Swedish Division 3 Sydöstra Götaland
Swedish Division 3 Nordvästra Götaland
Swedish Division 3 Södra Norrland
Švédsky pohár
Švédsky superpohár
Swedish Division 3 Norra Norrland
Swedish Division 3 Västra Svealand
Swedish Division 3 Mellersta Götaland
Swedish Division 3 Mellersta Norrland
Swedish Division 3 Södra Svealand
Swedish Division 3 Sydvästra Götaland
Swedish Division 2 Promotion Group
Sýria
Syrian Premier League
Syrian Cup
Tadžikistan
Tajikistan Higher League
Tajikistan Super Cup
Taiwan
Tanzánia
Thajsko
Thai League 1
Thai FA Cup
Thai League Cup
Tunisko
Tunisian Ligue 1
Tunisian Super Cup
Turecko
Süper Lig
Turecká TFF First League
Turecký superpohár
Turecký pohár
Turkish Spor Toto Cup
Turkish A2 league
Turkménsko
USA
MLS
USSF Division 2
MLS is Back
USL Championship
NASL
NWSL Challenge Cup
Walt Disney World Pro Soccer Classic
NWSL
U.S. Open Cup
Mobile Mini Sun Cup
Uganda
Ukrajina
Ukrajinská Premier League
Ukrajinský pohár
Ukrainian 1. League
Ukrajinský superpohár
Ukrainian Youth Championship
United Arab Emirates
UAE Football League (UFL)
Etisalat Emirates Cup
UAE President's Cup
UAE Super Cup
Uruguaj
Uruguayan Primera División
Supercopa Uruguaya
Uruguayan Torneo Preparación
Uzbekistan
Uzbek League
Uzbek Cup
Uzbek Super Cup
Venezuela
Venezuelan Primera División
Copa Venezuela
Vietnam
V.League 1
Vietnam Super Cup
Vietnam Cup
Wales
Welsh Premier League
Welsh League Cup
Welsh Cup
Najbližšie zápasy
Medzinárodné
Obľúbené zápasy
Výsledky vyhľadávania
Štatistiky návštevnosti
19.3.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
Molde FK
Brann
Priateľské zápasy klubov
2.36
4.09
2.40
NC Magra
CR Belouizdad
Algerian Ligue 1
4.92
2.96
1.93
Uganda
Republic of Congo
Africké hry
2.67
2.25
3.66
Uganda U20
Kongo U20
Medzištátne U20 priateľské zápas
2.68
2.68
3.60
SV Donaustauf
Würzburger FV
Bayernliga Nord
2.62
3.47
2.45
Babelsberg
Chemnitzer
Regionalliga Nordost
2.28
3.15
2.78
1. SC Feucht
Bayern Hof
Bayernliga Nord
4.68
3.94
1.64
TSV Kornburg
Regensburg II
Bayernliga Nord
1.98
3.79
3.22
Vicenza
Fiorenzuola
Lega Pro 1A
1.28
4.60
7.50
SV Halstenbek-Rellingen
Union Tornesch
Oberliga Hamburg
1.40
5.69
5.40
FC Süderelbe
Niendorfer TSV
Oberliga Hamburg
2.96
4.27
1.98
TSG Pfeddersheim
FV Dudenhofen
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
3.00
3.75
2.00
Padova
Catania
Coppa Italia Serie C
2.04
2.89
3.50
Gimnasia y Tiro
Almirante Brown
Argentine Primera Nacional
1.73
3.30
5.96
Estudiantes de Mérida
UCV FC
Venezuelan Primera División
2.70
2.93
2.73
Bradford
Notts County
EFL League Two
2.02
3.55
3.10
Bishop Storford
Kings Lynn
National League North
4.60
3.85
1.53
Braintree Town
Weymouth
National League South
1.52
3.75
5.20
Canvey
Horsham
Isthmian League
2.95
3.40
2.06
Cheshunt
Folkestone Invicta
Isthmian League
2.12
3.35
2.79
Concord Rangers
Potters Bar Town
Isthmian League
3.55
3.50
1.80
Barnet
Eastleigh
National League
1.29
5.89
9.14
Blyth S.
Buxton
National League North
3.00
3.32
2.36
Hampton Richmond
Welling
National League South
1.94
3.50
3.89
Truro
Eastbourne Borough
National League South
2.20
3.49
3.16
Kelty Hearts
Alloa
Scottish League One
3.78
3.83
1.88
Leamington
Coalville Town
Southern Football League
2.06
3.64
3.13
Totton AFC
Plymouth Parkway
Southern Football League
1.68
4.04
4.24
Alvechurch
Telford
Southern Football League
4.23
3.97
1.69
Needham Market
Redditch
Southern Football League
1.73
3.78
4.24
Tiverton Town
Dorchester
Southern Football League
2.14
3.98
2.78
Hendon
Poole Town
Southern Football League
2.16
3.91
2.76
Stafford Rangers
Macclesfield
Northern Premier League
4.50
4.35
1.45
Whitby
Guiseley
Northern Premier League
2.29
3.50
2.82
Radcliffe Borough
Morpeth Town
Northern Premier League
1.37
4.46
5.22
Hastings Utd
Hornchurch
Isthmian League
4.10
3.95
1.55
Bognor Regis Town
Whitehawk
Isthmian League
1.78
3.32
3.52
Ghana
Senegal
Africké hry
2.65
2.59
3.05
USM Alger
ES Sétif
Algerian Ligue 1
1.61
3.64
6.26
Cumbayá FC
Mushuc Runa
Ekvádor Serie A
2.90
3.25
2.56
Deportivo La Guaira
Carabobo FC
Venezuelan Primera División
2.06
2.96
3.54
Forward Madison
Duluth FC
U.S. Open Cup
2.26
3.53
2.55
Cancún FC
Tepatitlán FC
Liga de Ascenso de México
1.39
4.40
5.70
Jaguares de Córdoba
Atlético FC
Copa Colombia
1.34
4.30
6.90
Orense SC
Imbabura
Ekvádor Serie A
1.61
4.24
5.20
Argentinos Juniors
Rosario Central
Copa de la Liga Profesional
2.04
3.20
3.65
Portuguesa FC
Metropolitanos FC
Venezuelan Primera División
2.66
2.94
2.77
Deportes Quindío
Real Cartagena
Colombian Categoría Primera B
1.92
3.45
4.27
Atlante
Mineros de Zacatecas
Liga de Ascenso de México
1.72
3.65
3.75
Alebrijes de Oaxaca
Tlaxcala FC
Liga de Ascenso de México
2.20
3.25
2.82
20.3.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
Blaublitz Akita
Tochigi S.C.
Japonská J. League 2
2.09
2.99
4.52
Trinita Oita
Kagoshima United
Japonská J. League 2
2.17
3.53
3.44
Yamagata
Fujieda MYFC
Japonská J. League 2
1.79
3.80
4.65
JEF United
Shimizu
Japonská J. League 2
2.77
3.44
2.62
Yokohama FC
Thespakusatsu Gunma
Japonská J. League 2
1.52
4.00
6.00
Vegalta Sendai
Roasso Kumamoto
Japonská J. League 2
2.11
3.58
3.57
Fagiano Okayama
Mito HollyHock
Japonská J. League 2
1.76
3.70
5.05
Ventforet Kofu
Iwaki FC
Japonská J. League 2
1.93
3.70
4.02
Ehime F.C.
V-Varen Nagasaki
Japonská J. League 2
3.17
3.53
2.30
Tokushima Vortis
Renofa Yamaguchi
Japonská J. League 2
2.68
3.19
2.88
Gruzínsko U19
Česko U19
ME U19
4.75
3.70
1.62
Turecko U19
Rumunsko U19
ME U19
1.85
3.50
3.65
North Macedonia U19
Ukrajina U19
ME U19
4.00
3.55
1.75
Švajčiarsko U19
Škótsko U19
ME U19
1.36
4.50
7.00
Srbsko U19
Dánsko U19
ME U19
2.10
3.30
3.10
Lotyšsko U19
Taliansko U19
ME U19
6.00
4.00
1.45
Nórsko U19
Čierna Hora U19
ME U19
1.22
5.25
11.00
Škótsko U19
Taliansko U19
ME U19
6.00
4.33
1.47
Ben Aknoun
MC Alger
Algerian Ligue 1
4.92
3.73
1.70
Chorvátsko U19
Nemecko U19
ME U19
3.35
3.40
1.95
Španielsko U19
Slovinsko U19
ME U19
1.29
5.00
8.50
Kosovo U19
Rakúsko U19
ME U19
7.00
4.20
1.40
Stalowa Wola
Wisła Puławy
Poľská II. liga
1.95
3.30
3.60
Norderstedt SC
Weiche Flensburg 08
Regionalliga Nord
2.55
3.60
2.45
Holandsko U19
Litva U19
ME U19
1.04
10.00
29.00
Portugalsko U19
Grécko U19
ME U19
1.22
5.25
11.00
Bosna a Hercegovina U19
Izrael U19
ME U19
3.40
3.30
2.00
Francúzsko U19
Belgicko U19
ME U19
1.95
3.45
3.40
TSV Kottern
Türkspor Augsburg
Bayernliga Süd
1.49
4.36
5.65
Deportivo Cuenca
Macará
Ekvádor Serie A
2.20
3.23
3.56
Rayo Zuliano
Inter de Barinas
Venezuelan Primera División
2.36
2.93
3.19
TuS Bersenbrück
Delmenhorst
Niedersachsenliga
2.09
3.80
2.96
San Maríno
Svätý Krištof a Nevis
Medzištátne priateľské zápasy
2.29
3.15
3.16
Halifax
Chesterfield
National League
3.78
3.58
1.99
Wealdstone
Bromley
National League
2.97
3.50
2.37
Taunton Town
Chippenham Town
National League South
2.18
3.43
3.26
Kingstonian
Dulwich Hamlet
Isthmian League
4.75
4.20
1.55
Dunbeholden
Montego Bay United
Jamaican National Premier League
1.72
3.40
4.50
Treasure Beach
Waterhouse FC
Jamaican National Premier League
4.50
3.75
1.65
Vere United
Mount Pleasant Academy F
Jamaican National Premier League
7.50
4.33
1.36
Lime Hall Academy
Harbour View
Jamaican National Premier League
4.50
3.75
1.63
Molynes United
Tivoli Gardens
Jamaican National Premier League
3.50
3.50
1.90
Real San Andrés
Atlético Bucaramanga
Copa Colombia
7.71
4.15
1.39
Orsomarso SC
Envigado FC
Copa Colombia
3.33
3.21
2.08
Aucas
Club Deportivo El Nacion
Ekvádor Serie A
1.48
4.57
6.36
Caracas FC
Angostura FC
Venezuelan Primera División
1.74
3.32
4.93
San Lorenzo de Almagro
Godoy Cruz
Copa de la Liga Profesional
2.57
2.91
2.88
América Futebol Clube (R
ABC
Copa do Nordeste
2.15
3.00
3.30
Clube de Regatas Brasil
Juazeirense
Copa do Nordeste
1.50
3.75
6.00
Real Soacha Cundinamarca
Deportivo Pereira
Copa Colombia
6.48
3.60
1.52
19.3.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
Uganda
Republic of Congo
Africké hry
2.67
2.25
3.66
Uganda U20
Kongo U20
Medzištátne U20 priateľské zápas
2.68
2.68
3.60
Ghana
Senegal
Africké hry
2.65
2.59
3.05
20.3.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
Gruzínsko U19
Česko U19
ME U19
4.75
3.70
1.62
Turecko U19
Rumunsko U19
ME U19
1.85
3.50
3.65
North Macedonia U19
Ukrajina U19
ME U19
4.00
3.55
1.75
Švajčiarsko U19
Škótsko U19
ME U19
1.36
4.50
7.00
Srbsko U19
Dánsko U19
ME U19
2.10
3.30
3.10
Lotyšsko U19
Taliansko U19
ME U19
6.00
4.00
1.45
Nórsko U19
Čierna Hora U19
ME U19
1.22
5.25
11.00
Škótsko U19
Taliansko U19
ME U19
6.00
4.33
1.47
Chorvátsko U19
Nemecko U19
ME U19
3.35
3.40
1.95
Španielsko U19
Slovinsko U19
ME U19
1.29
5.00
8.50
Kosovo U19
Rakúsko U19
ME U19
7.00
4.20
1.40
Holandsko U19
Litva U19
ME U19
1.04
10.00
29.00
Portugalsko U19
Grécko U19
ME U19
1.22
5.25
11.00
Bosna a Hercegovina U19
Izrael U19
ME U19
3.40
3.30
2.00
Francúzsko U19
Belgicko U19
ME U19
1.95
3.45
3.40
San Maríno
Svätý Krištof a Nevis
Medzištátne priateľské zápasy
2.29
3.15
3.16
21.3.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
North Macedonia U21
Gibraltar U21
ME U21 - kvalifikácia
1.08
8.20
14.00
Maďarsko U21
Moldavsko U21
Medzištátne U21 priateľské zápas
1.11
8.50
17.00
Izrael U21
Poľsko U21
ME U21 - kvalifikácia
3.80
3.55
1.74
Cyprus
Lotyšsko
Medzištátne priateľské zápasy
2.51
2.99
3.10
Rusko
Srbsko
Medzištátne priateľské zápasy
2.97
2.86
2.71
Bielorusko
Čierna Hora
Medzištátne priateľské zápasy
4.06
3.52
1.89
Gruzínsko
Luxembursko
ME - kvalifikácia
1.81
3.47
5.09
Portugalsko U21
Faerské ostrovy U21
ME U21 - kvalifikácia
1.02
11.00
34.00
Andorra U21
Chorvátsko U21
ME U21 - kvalifikácia
14.00
8.20
1.08
Malta
Slovinsko
Medzištátne priateľské zápasy
9.22
4.23
1.39
Škótsko U21
Kazachstan U21
ME U21 - kvalifikácia
1.26
4.95
8.20
Kapverdy
Guyana
Medzištátne priateľské zápasy
1.15
7.09
18.73
Belgicko U21
Malta U21
ME U21 - kvalifikácia
1.03
10.00
34.00
Portugalsko
Švédsko
Medzištátne priateľské zápasy
1.38
4.92
8.03
Poľsko
Estónsko
ME - kvalifikácia
1.17
7.54
18.70
Bosna a Hercegovina
Ukrajina
ME - kvalifikácia
3.74
3.54
2.06
Izrael
Island
ME - kvalifikácia
2.45
3.33
3.09
Grécko
Kazachstan
ME - kvalifikácia
1.36
4.87
10.18
Wales
Fínsko
ME - kvalifikácia
1.86
3.44
4.82
Gibraltar
Litva
UEFA Nations League C
8.22
4.48
1.39
Venezuela
Taliansko
Medzištátne priateľské zápasy
7.42
4.42
1.45
JAR
Andorra
Medzištátne priateľské zápasy
1.21
6.23
12.60
USA
Jamajka
CONCACAF Nations League
1.43
4.48
7.71
Ekvádor
Guatemala
Medzištátne priateľské zápasy
1.18
7.50
13.00
Panama
Mexiko
CONCACAF Nations League
5.18
3.53
1.75
22.3.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
Bielorusko U21
Grécko U21
ME U21 - kvalifikácia
7.40
4.50
1.32
Azerbajdžan U21
Anglicko U21
ME U21 - kvalifikácia
31.00
9.50
1.04
Rumunsko
Severné Írsko
Medzištátne priateľské zápasy
1.95
3.50
3.75
Čierna Hora U21
Arménsko U21
ME U21 - kvalifikácia
1.35
4.40
6.70
Nigéria
Ghana
Medzištátne priateľské zápasy
2.04
3.10
4.11
Albánsko U21
Fínsko U21
ME U21 - kvalifikácia
2.98
3.40
2.02
Slovinsko U21
Bosna a Hercegovina U21
ME U21 - kvalifikácia
1.87
3.35
3.50
Nórsko
Česko
Medzištátne priateľské zápasy
2.10
3.50
3.40
Nemecko U21
Kosovo U21
ME U21 - kvalifikácia
1.05
8.50
29.00
San Maríno U21
Írsko U21
ME U21 - kvalifikácia
23.00
15.00
1.01
Taliansko U21
Lotyšsko U21
ME U21 - kvalifikácia
1.04
11.00
14.00
Wales U21
Litva U21
ME U21 - kvalifikácia
1.16
5.80
11.00
Luxembursko U21
Srbsko U21
ME U21 - kvalifikácia
6.60
4.40
1.35
Peru
Nikaragua
Medzištátne priateľské zápasy
1.17
7.00
17.00
Maďarsko
Turecko
Medzištátne priateľské zápasy
2.30
3.30
3.10
Albánsko
Čile
Medzištátne priateľské zápasy
3.50
3.30
2.10
Holandsko
Škótsko
Medzištátne priateľské zápasy
1.46
4.35
7.08
Španielsko
Kolumbia
Medzištátne priateľské zápasy
1.65
4.20
5.00
23.3.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
Slovensko
Rakúsko
Medzištátne priateľské zápasy
2.80
3.30
2.50
Írsko
Belgicko
Medzištátne priateľské zápasy
3.65
3.63
1.99
Dánsko
Švajčiarsko
Medzištátne priateľské zápasy
2.13
3.34
3.59
Anglicko
Brazília
Medzištátne priateľské zápasy
1.78
3.79
4.40
Francúzsko
Nemecko
Medzištátne priateľské zápasy
1.85
3.77
4.02
Kanada
Trinidad a Tobago
CONCACAF Nations League
1.14
7.97
20.47
Kostarika
Honduras
CONCACAF Nations League
2.08
3.14
3.85
24.3.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
Ekvádor
Taliansko
Medzištátne priateľské zápasy
3.28
3.43
2.18
25.3.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
Cyprus
Srbsko
Medzištátne priateľské zápasy
8.50
5.00
1.35
9.4.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
Arsenal
Bayern München
Liga majstrov
1.97
3.70
3.58
Atl. Madrid
Dortmund
Liga majstrov
1.78
3.65
4.52
Real Madrid
Man City
Liga majstrov
2.93
3.54
2.32
PSG
Barcelona
Liga majstrov
1.97
3.77
3.52
11.4.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
Liverpool
Atalanta
UEFA EURÓPSKA LIGA
1.32
4.75
6.60
Leverkusen
West Ham
UEFA EURÓPSKA LIGA
1.52
4.34
5.70
Benfica
Marseille
UEFA EURÓPSKA LIGA
2.04
3.65
3.43
AC Milan
Roma
UEFA EURÓPSKA LIGA
2.03
3.43
3.70
21.6.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
Peru
Čile
Copa America
3.83
3.27
2.02
22.6.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
Ekvádor
Venezuela
Copa America
1.85
3.31
4.48
Mexiko
Jamajka
Copa America
1.61
3.69
5.67
23.6.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
USA
Bolívia
Copa America
1.23
5.82
11.15
Uruguaj
Panama
Copa America
1.32
4.95
8.98
24.6.
Domáci tím - Hosťujúci tím
1
X
2
Kolumbia
Paraguaj
Copa America
1.79
3.41
4.70
1.
Bradford - Notts County
2.
NC Magra - CR Belouizdad
3.
Padova - Catania
4.
Babelsberg - Chemnitzer
5.
Vicenza - Fiorenzuola
6.
Truro - Eastbourne Borough
7.
Barnet - Eastleigh
8.
Molde FK - Brann
9.
Bishop Storford - Kings Lynn
10.
Braintree Town - Weymouth
11.
Unión de Santa Fe - Central Córdoba SdE
12.
Kelty Hearts - Alloa
13.
Blyth S. - Buxton
14.
SV Donaustauf - Würzburger FV
15.
TSV Kornburg - Regensburg II
16.
FC Petrocub Hîncești - FC Dinamo-Auto
17.
Hampton Richmond - Welling
18.
Strømsgodset - Sandefjord
19.
1. SC Feucht - Bayern Hof
20.
Leamington - Coalville Town
21.
Gimnasia y Tiro - Almirante Brown
22.
USM Alger - ES Sétif
23.
Cheshunt - Folkestone Invicta
24.
Estudiantes de Mérida - UCV FC
25.
SV Halstenbek-Rellinge - Union Tornesch
26.
FC Süderelbe - Niendorfer TSV
27.
Cumbayá FC - Mushuc Runa
28.
Hendon - Poole Town
29.
Concord Rangers - Potters Bar Town
30.
Deportivo La Guaira - Carabobo FC
31.
Bognor Regis Town - Whitehawk
32.
Totton AFC - Plymouth Parkway
33.
Carlisle - Walsall
34.
Sassuolo - Spal 2013
35.
Uganda - Republic of Congo
36.
Alvechurch - Telford
37.
Anglicko - Brazília
38.
Kórdrengir - Íþróttafélagið Grótta
39.
Nueva Chicago - Defensores Unidos
40.
Tiverton Town - Dorchester
41.
Club General Díaz - Rubio Ñu
42.
Needham Market - Redditch
43.
Canvey - Horsham
44.
Whitby - Guiseley
45.
FC Lahti - Flora Tallin
46.
Saudská Arábia - Singapur
47.
Shahrdari Arak - Persepolis
48.
Hastings Utd - Hornchurch
49.
Northampton - Derby
50.
Jordánsko - Saudská Arábia
51.
Melbourne Victory - Adelaide United
52.
Arsenal - Stoke
53.
Rusko - Nový Zéland
54.
Radcliffe Borough - Morpeth Town
55.
Argentinos Juniors - Rosario Central
56.
Stafford Rangers - Macclesfield
57.
Blaublitz Akita - Tochigi S.C.
58.
JEF United - Shimizu
59.
Cancún FC - Tepatitlán FC
60.
Leones FC - Atlético Huila
61.
Burton - Port Vale
62.
Stockport - Milton Keynes
63.
Montpellier - Rodez
64.
Atlante - Mineros de Zacatecas
65.
Ajax W - Chelsea W
66.
Orense SC - Imbabura
67.
Sportivo Ameliano - Sol de América
68.
Portuguesa FC - Metropolitanos FC
69.
Ventforet Kofu - Iwaki FC
70.
Carlisle - Stevenage
71.
TSG Pfeddersheim - FV Dudenhofen
72.
Cavalier - Portmore United
73.
Grimsby - Wrexham
74.
Dánsko - Švajčiarsko
75.
Trinita Oita - Kagoshima United
76.
Slovensko - Rakúsko
77.
Barnechea - Rangers de Talca
78.
FC Andorra - SD Amorebieta
79.
Ghana - Senegal
80.
Alebrijes de Oaxaca - Tlaxcala FC
81.
West Ham - Aston Villa
82.
Hamburger - SV Wehen Wiesbaden
83.
Barrow - Newport
84.
Andorra CF - SD Amorebieta
85.
Crewe - AFC Wimbledon
86.
Forward Madison - Duluth FC
87.
Deportivo Cuenca - Macará
88.
Empoli - Genoa
89.
Írsko - Belgicko
90.
Yamagata - Fujieda MYFC
91.
Agropecuario - Ferro Carril Oeste
92.
Benfica W - Lyon W
93.
PSV Eindhoven - Twente
94.
Fagiano Okayama - Mito HollyHock
95.
San Lorenzo de Almagro - Godoy Cruz
96.
Fulham - Tottenham
97.
Atlético San Luis - C.F. Pachuca
98.
Deportes Quindío - Real Cartagena
99.
Paris FC - Ajaccio
100.
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Výsledky vyhľadávania - Futbal
Live výsledky
Ukážka:
Arsenal Manchester 2012
Alebo
ars man 2012
Štatistiky návštevnosti: Futbal
1.
Kanada
2.
USA
3.
Fínsko
4.
Keňa
5.
Rusko
6.
Nigéria
7.
Francúzsko
8.
Democratic Republic of the Congo
9.
Poľsko
10.
Taliansko
11.
Pobrežie Slonoviny
12.
Mexiko
13.
Uganda
14.
Turecko
15.
Anglicko
16.
Kamerun
17.
Maďarsko
18.
Grécko
19.
Ukrajina
20.
Nemecko
21.
Tanzánia
22.
JAR
23.
Česko
24.
Slovensko
25.
Španielsko
26.
Maroko
27.
28.
Kolumbia
29.
Bosna a Hercegovina
30.
Peru