Glavni
Orodja
1x2->AsianHC
Bet Simulator
BetExTool
Primerjava kvot
PoissoNed!
PoissoNed! Umt
Outright Calculator
Randomizer
Wizard Of Odds
HokejStat
Statistika
Results
Rezultati iskanja
Primerjava kvot
World Championship
Olympics
NogometStat
Statistika
Results
Rezultati iskanja
Primerjava kvot
Euro 2024
World Cup 2026
Africa Cup of N.
Asian Cup
World Cup U20
Euro U17
Euro U21
Basketball
Statistika
Results
Rezultati iskanja
Več...
Register
Volleyball
Baseball
NFL
Blog
Web Store
Privacy Notice
Stik
Languages
English/ROW
English/USA
Español
Deutsch
Italiano
Русский
Українська
Polski
Slovenščina
Svenska
Česky
Slovenský
Suomi
Dobrodošel gost
Vpis
Register
Anglija
Premier League
EFL Championship
EFL League One
EFL League Two
National League
National League North
National League South
English Southern League Central Division
English Southern League South Division
Isthmian League
Northern Premier League
Southern Football League
Anglija League Cup
FA Cup
EFL Trophy
FA Community Shield
FA Trophy
Italija
Serie A
Serie B
Lega Pro 1A
Lega Pro 1B
Lega Pro 1C
Italian Lega Pro 2B
Italian Lega Pro 2C
Coppa Italia
Supercoppa di Lega Pro
Supercoppa Italiana
Trofeo TIM
Coppa Italia Serie C
Italian Lega Pro 2A
Španija
La Liga
Segunda División
Primera División RFEF G1
Primera División RFEF G2
Segunda División RFEF G1
Segunda División RFEF G2
Segunda División RFEF G3
Segunda División RFEF G4
Segunda División RFEF G5
Copa del Rey
Supercopa de España
Copa Federación
Nemčija
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga Bayern
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd
Regionalliga Südwest
Regionalliga West
DFB-Pokal
DFL-Ligapokal
DFL-Supercup
Telekom Cup
Bayernliga Nord
Bayernliga Süd
Bremen-Liga
Hessenliga
Mittelrheinliga
Niedersachsenliga
NOFV-Oberliga Nord
NOFV-Oberliga Süd
Oberliga Baden-Württemberg
Oberliga Hamburg
Oberliga Niederrhein
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Oberliga Westfalen
Schleswig-Holstein-Liga
Francija
Ligue 1
Ligue 2
Championnat National
Coupe de France
Coupe de la Ligue
Trophée des Champions
Nizozemska
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Johan Cruyff Shield
KNVB Cup
Belgija
Belgija First Division A
Proximus league
Belgian First Amateur Division
Belgian Second Amateur Division
Belgian Cup
Belgija Super Cup
Portugalska
Primeira Liga
Liga Portugal 2
Supertaça Cândido de Oliveira
Taça da Liga
Taça de Portugal
Škotska
Scottish Premiership
Scottish Championship
Scottish League One
Scottish League Two
SPFL Development League
Scottish Challenge Cup
Scottish League Cup
Škotska Cup
Rusija
Rusija Premier League
Rusija 1. Division
Professional Football League Center
Professional Football League East
Professional Football League South
Professional Football League Ural-Povolzhye
Professional Football League West
Russian 2. Division A Gold
Russian 2. Division A Silver
FNL Cup
Rusija Cup
Rusija Super Cup
Russian Youth Championship
Mednarodno
Aegean Cup
AFC Challenge Cup
AFC Champions League
AFC Cup
AFC U-20 Asian Cup
AFC U-20 Asian Cup Qual.
AFC U-20 Women's Asian Cup
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qual.
AFC U16 Championship Qual. Women
AFC U16 Championship Women
AFC U19 Championship Qual. Women
AFC U23 Championship
AFC U23 Championship Qual.
AFF Championship
AFF Championship Qual.
AFF Championship Women
AFF U16 Championship
AFL
Africa Cup of Nations U23 Qual.
African Nations Championship
African Nations Championship Qual.
African U17 Championship
African U20 Championship
African U20 Championship qual.
African U20 Championship qual. Women
African Women's Championship
African Women's Championship qual.
Afriški Nacionalni pokal
Afriški Nacionalni pokal Kval.
Afriški Nacionalni pokal U23
Algarve Cup
Arab Club Championship
Arab Cup
Arab Cup U20
Arab Nations Cup
Arab U17 Championship
Asian Cup Women
Asian Games Women
Azijske Igre
Azijski Pokal
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAFA Nations Cup
CAFA U20 Championship
CAFA Women's Championship
Campeones Cup
Caribbean Cup
Caribbean Cup qualification
CECAFA Women's Championship
Cee Cup
Central American and Caribbean Games
Central American and Caribbean Games Women
Central American Games
Central American Games Women
Champions League
Champions League qualification
CIS Cup
CIS Cup U21
CONCACAF Central American Cup
CONCACAF Champions Cup
CONCACAF Gold Cup
CONCACAF League
CONCACAF Nations League
CONCACAF Nations League Qual.
CONCACAF U17 Championship
CONCACAF U17 Championship Qual.
CONCACAF U17 Championship Qual. Women
CONCACAF U17 Championship Women
CONCACAF U20 Championship
CONCACAF U20 Championship Qual.
CONCACAF U20 Championship Qual. Women
CONCACAF U20 Championship Women
CONCACAF W Gold Cup
CONCACAF W Gold Cup qual. A
CONCACAF W Gold Cup qual. B
CONCACAF W Gold Cup qual. C
CONCACAF Women's Championship
CONCACAF Women's Championship qual.
Confederations Cup
Copa America
Copa América Femenina
Copa Amsterdam
Copa Centroamericana
Copa del Sol
Copa EuroAmericana
Copa Libertadores
Copa Libertadores U20
Copa Sudamericana
COSAFA Cup Women
COTIF Tournament
EAFF East Asian Cup
EAFF Women's East Asian Cup
East Asian Games
European Championship Qual. Women
European Championship Women
European U17 Championship
European U17 Championship Qual.
European U17 Championship Qual. Women
European U17 Championship Women
European U19 Championship
European U19 Championship Qual.
European U19 Championship Qual. Women
European U19 Championship Women
European U21 Championship
European U21 Championship Qual.
Evropska liga
Evropski Championship
Evropski Championship Kval.
FIFA Club World Cup
Finalissima
Intercontinental Cup U20
International Champions Cup
International Friendlies Women
Intertoto Cup
Islamic Solidarity Games
Kuban Spring Women
Leagues Cup
Mednarodne Prijateljske
Mednarodne U15 Prijateljske
Mednarodne U16 Prijateljske
Mednarodne U17 Prijateljske
Mednarodne U18 Prijateljske
Mednarodne U19 Prijateljske
Mednarodne U20 Prijateljske
Mednarodne U21 Prijateljske
Mednarodne U22 Prijateljske
Mednarodne U23 Prijateljske
NextGen series
North American SuperLiga
OFC Champions League
OFC U20 Championship Women
Olimpijske
Olympics Qual. Women: Africa (CAF)
Olympics Qual. Women: Asia (AFC)
Olympics Qual. Women: Oceania (OFC)
Olympics Qualification Women
Olympics Women
Pacific Games
Pacific Games Women
Pan American Games
Pan American Games Women
Peace Cup
Prijateljske
Recopa Sudamericana
South American Games
South American Games Women
South American U17 Championship
South American U17 Women's Championship
South American U20 Women's Championship
South American Youth Championship
Svetovni Pokal
Toulon Tournament
U17 Women's World Cup
U17 World Cup
U20 Women's World Cup
U20 World Cup
UEFA Conference League
UEFA Conference League Qual.
UEFA Europa League Qual.
UEFA Nations League A
UEFA Nations League B
UEFA Nations League C
UEFA Nations League D
UEFA Super Cup
UEFA Women's Nations League A
UEFA Women's Nations League B
UEFA Women's Nations League C
UEFA Youth League
UEMOA Tournament
Uhrencup
Viareggio Cup
WAFF Women's Championship
WAFU Nations Cup
World Cup Qualifiers Women
World Cup Qualifiers Women: Europe (UEFA)
World Cup Qualifiers: Africa (CAF)
World Cup Qualifiers: Asia (AFC)
World Cup Qualifiers: CONCACAF
World Cup Qualifiers: Europe (UEFA)
World Cup Qualifiers: Inter-Confederation Playoffs
World Cup Qualifiers: Oceania (OFC)
World Cup Qualifiers: South America (CONMEBOL)
World Cup Women
World Football Challenge
Albanija
Albanian Superliga
Albanian Cup
Albanian Super Cup
Alžirija
Algerian Ligue 1
Algerian Cup
Algerian Super Cup
Argentina
Primera División
Argentine Primera Nacional
Copa de la Superliga Argentina
Copa de la Liga Profesional
Trofeo de Campeones
Copa Argentina
Argentine Super Cup
Armenija
Armenian Premier League
Armenian Cup
Armenian Super Cup
Austria
Avstrija Bundesliga
Avstrija Erste Division
Austrian Regional League Central
Austrian Regional League East
Austrian Regional League West
Austrian Regional League Salzburg
Austrian Regional League Tirol
Austrian Regional League Vorarlberg
Austrian Cup
Avstralija
Avstralija A-League
Brisbane Premier League
Azerbajdžan
Azerbaijan Premier League
Azerbaijan Cup
Azerbaijan Super Cup
Bahrajn
Belorusija
Belarusian Premier League
Belarusian Cup
Belarusian Super Cup
Bolgarija
Bulgarian A PFG
Bulgarian Super Cup
Bulgarian B PFG
Bulgarian Cup
Bolivija
Bolivian LFPB
Bolivian Torneo de Invierno
Bolivian League Cup
Bolivian Copa Aerosur
Bosna in Hercegovina
Bosnia and Herzegovina Premier League
Bosnia and Herzegovina Cup
Brazilija
Brasileirão
Brazilian Primeira Liga
Supercopa do Brasil
Brazilian Campeonato Brasileiro Série B
Brazilian Campeonato Gaúcho
Brazilian Campeonato Carioca
Brazilian Campeonato Goiano
Brazilian Campeonato Paulista
Copa do Brasil
Copa do Nordeste
Češka
Gambrinus liga
Czech 2. Liga
Czech Super Cup
Czech Tipsport Liga
Češki pokal
Czech U21 League
Čile
Chilean Primera División
Chilean Primera B
Copa Chile
Chilean Super Cup
Ciper
Cypriot First Division
Cypriot Cup
Cypriot Super Cup
Črna gora
Montenegrin First League
Montenegrin Cup
Danska
Superligaen
Danska 1st Division
Danish 2. Division
Danish 2. Division East
Danish 2. Division West
Danish Danmarksserien
Danish Cup
Danish Super Cup
Egipt
Egyptian Premier League
Egypt Cup
Egyptian League Cup
Egyptian Super Cup
Ekvador
Estonija
Estonian Meistriliiga
Estonian Esiliiga
Estonian Cup
Estonian Super Cup
Ferski otoki
Faroe Islands Premier League
Faroe Islands Cup
Faroe Islands Super Cup
Finska
Finska Veikkausliiga
Finska Ykkönen
Kansallinen Liiga
Ykköscup
Finska Kakkonen
Finnish Kolmonen Turku
Finnish Kolmonen Kaakkois-Suomi
Finnish Kolmonen Pohjois-Suomi
Finnish Kolmonen Vaasa
Finnish Kolmonen Tampere
Finnish Kolmonen Keski-Suomi
Finnish Kolmonen Uusimaa
Finnish Kolmonen Satakunta
Finnish U19 League
Finnish Kakkosen Cup
Finska Veikkausliiga Qual.
Finska Liigacup
Finska Cup
Grčija
Grčija Super League
Greek Football League
Super League Greece 2
Greek Football League 2 North
Greek Football League 2 South
Greek Cup
Gruzija
Erovnuli Liga
Georgian Cup
Georgian Super Cup
Gvatemala
Honduras
Hong Kong
Hong Kong Premier League
Hong Kong FA Cup
HKPL Cup
Hrvaška
Croatian 1. HNL
Croatian 2. HNL
Croatian Super Cup
Croatian Cup
Indija
Indian I-League
Indian Super Cup
Indian Super League
Goa Pro League
Indian Federation Cup
Indonezija
Indonesia President's Cup
Piala Indonesia
Irak
Iran
Iran Pro League
Iran Azadegan League
Iran Super Cup
Iran Cup
Islandija
Islandija Úrvalsdeild
Icelandic Division 1
Icelandic Division 2
Icelandic League Cup
Icelandic Super Cup
Icelandic Cup
Reykjavik Cup
Fótbolti.net Tournament
Izrael
Israeli Premier League
Israeli Liga Leumit
Israel State Cup
Israel Toto Cup
Israel Super Cup
Jamajka
Japonska
Japonska J. League
Japonska J. League 2
Japanese League Cup
Japanese Emperor's Cup
Japanese Super Cup
Jordanija
Jordan League
Jordan Shield Cup
Jordan Cup
Jordan Super Cup
Južna Afrika
South African Premier Soccer League
South African League Cup
South African Charity Cup
South African MTN 8 Cup
South African Cup
Južna Koreja
K League 1
K League 2
South Korean National League
South Korean League Cup
South Korean FA Cup
Kanada
Canadian Soccer League
Canadian Premier League
Canadian Championship
Katar
Kazahstan
Kazakhstan Premier League
Kazakhstan Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenija
Kenyan Premier League
KPL Top 8 Cup
Kitajska
Chinese Super League
China League One
Chinese FA Cup
Chinese Super Cup
Kolumbija
Colombian Categoría Primera A
Colombian Categoría Primera B
Copa Colombia
Colombian Super Cup
Kostarika
Costa Rican Primera División
Recopa de Costa Rica
Costa Rican Super Cup
Costa Rican Cup
Kuvajt
Kuwaiti Premier League
Kuwait Super Cup
Latvija
Latvian Virsliga
Latvian Cup
Latvian Winter Cup
Latvian Super Cup
Litva
Lithuanian A Lyga
Lithuanian Cup
Lithuanian Super Cup
Luksemburg
Luxembourg BGL Ligue
Luxembourg Cup
Madžarska
Hungarian NBI
Hungarian NB II
Hungarian Super Cup
Hungarian Cup
Hungarian League Cup
Malezija
Malta
Maltese Premier League
Maltese Cup
Maltese Super Cup
Maroko
Mehika
Liga MX
Liga de Ascenso de México
Supercopa MX
Copa por Mexico
Copa México
Moldavija
Moldovan National Division
Moldovan Super Cup
Moldovan Cup
Nikaragva
North Ireland
Northern Ireland IFA Premiership
Northern Ireland League Cup
Northern Ireland Super Cup
North Macedonia
Macedonian 1. MFL
Macedonian Cup
Macedonian Super Cup
Norveška
Eliteserien
Norwegian Toppserien Women
Norwegian Adeccoligaen
Norwegian 2nd Division Group 4
Norwegian 2nd Division Group 3
Norwegian 2nd Division Group 2
Norwegian 2nd Division Group 1
OBOS Supercup
Norwegian 3rd Division
Norwegian Cup
Norveška Super Cup
Norwegian Cup Women
Nova Zelandija
Paragvaj
Peru
Peruvian Primera División
Copa Inca
Peruvian Segunda División
Copa Bicentenario
Poljska
Poljska Ekstraklasa
Poljska I liga
Poljska II liga East
Poljska II liga West
Poljska II liga
Polish Młoda Ekstraklasa
Poljska Cup
Poljska Super Cup
Republic of Ireland
Irska Premiership
Irska Division 1
Irska FAI Cup
Irish League Cup
Leinster Senior Cup
Irish Super Cup
Romunija
Romunija Liga I
Romanian Liga II Seria I
Romanian Liga II Seria II
Romanian Super Cup
Romanian Cup
Romanian Cupa Ligii
Salvador
San Marino
Sammarinese League
Sammarinese Super Cup
Saudova Arabija
Saudi Professional League
Crown Prince Cup
Saudi Super Cup
Singapur
Singapore S.League
Singapore Cup
Singapore League Cup
Singapore Charity Shield
Sirija
Syrian Premier League
Syrian Cup
Slovaška
Slovaška Fortuna Liga
Slovaška I. liga
Slovak Super Cup
Slovaška Cup
Slovenija
Slovenija PrvaLiga
Slovenian Cup
Slovenian Super Cup
Srbija
Serbian SuperLiga
Serbian First League
Serbian Cup
Švedska
Allsvenskan
Švedska Superettan
Swedish Damallsvenskan Women
Swedish U21 Allsvenskan
Swedish Division 1 North
Swedish Division 1 South
Swedish Division 2 Norra Götaland
Swedish Division 2 Södra Götaland
Swedish Division 2 Östra Götaland
Swedish Division 2 Norra Svealand
Swedish Division 2 Västra Götaland
Swedish Division 2 Södra Svealand
Swedish Division 2 Norrland
Swedish Division 3 Norra Svealand
Swedish Division 3 Nordöstra Götaland
Swedish Division 3 Södra Götaland
Swedish Division 3 Östra Svealand
Swedish Super Cup Women
Swedish Cup Women
Swedish Division 3 Sydöstra Götaland
Swedish Division 3 Nordvästra Götaland
Swedish Division 3 Södra Norrland
Švedska Cup
Švedska Super Cup
Swedish Division 3 Norra Norrland
Swedish Division 3 Västra Svealand
Swedish Division 3 Mellersta Götaland
Swedish Division 3 Mellersta Norrland
Swedish Division 3 Södra Svealand
Swedish Division 3 Sydvästra Götaland
Swedish Division 2 Promotion Group
Švica
Švica Super League
Swiss Cup
Swiss Challenge League
Švica 1. Liga Promotion
Tadžikistan
Tajikistan Higher League
Tajikistan Super Cup
Tajska
Thai League 1
Thai FA Cup
Thai League Cup
Tajvan
Tanzanija
Tunizija
Tunisian Ligue 1
Tunisian Super Cup
Turčija
Süper Lig
Turkish TFF First League
Turčija Super Cup
Turkish Cup
Turkish Spor Toto Cup
Turkish A2 league
Turkmenistan
Uganda
Ukrajina
Ukrainian Premier League
Ukrainian Cup
Ukrainian 1. League
Ukrainian Super Cup
Ukrainian Youth Championship
United Arab Emirates
UAE Football League (UFL)
Etisalat Emirates Cup
UAE President's Cup
UAE Super Cup
Urugvaj
Uruguayan Primera División
Supercopa Uruguaya
Uruguayan Torneo Preparación
Uzbekistan
Uzbek League
Uzbek Cup
Uzbek Super Cup
Venezuela
Venezuelan Primera División
Copa Venezuela
Vietnam
V.League 1
Vietnam Super Cup
Vietnam Cup
Wales
Welsh Premier League
Welsh League Cup
Welsh Cup
ZDA
MLS
USSF Division 2
MLS is Back
USL Championship
NASL
NWSL Challenge Cup
Walt Disney World Pro Soccer Classic
NWSL
U.S. Open Cup
Mobile Mini Sun Cup
Naslednje tekme
Mednarodno
Popular tekme
Rezultati iskanja
Statistika obiskovalcev
18.3.
Domači - Gostujoči
1
X
2
Agropecuario
Ferro Carril Oeste
Argentine Primera Nacional
1.98
3.19
4.40
Unión de Santa Fe
Central Córdoba SdE
Copa de la Liga Profesional
1.72
3.35
5.00
Arnett Gardens
Humble Lions
Jamaican National Premier League
1.45
4.05
5.60
Leones FC
Atlético Huila
Colombian Categoría Primera B
2.80
3.20
2.21
19.3.
Domači - Gostujoči
1
X
2
Strømsgodset
Sandefjord
Prijateljske
1.80
3.68
3.77
Molde FK
Brann
Prijateljske
2.00
3.50
3.00
NC Magra
CR Belouizdad
Algerian Ligue 1
4.76
2.88
2.00
Uganda
Republic of Congo
Vse-Afriške Igre
2.42
2.61
3.38
SV Donaustauf
Würzburger FV
Bayernliga Nord
2.62
3.47
2.45
Babelsberg
Chemnitzer
Regionalliga Nordost
2.16
3.15
2.96
TSV Kornburg
Regensburg II
Bayernliga Nord
2.07
3.65
3.11
1. SC Feucht
Bayern Hof
Bayernliga Nord
4.55
3.95
1.65
FC Süderelbe
Niendorfer TSV
Oberliga Hamburg
2.95
4.05
2.03
SV Halstenbek-Rellingen
Union Tornesch
Oberliga Hamburg
1.41
5.55
5.32
Padova
Catania
Coppa Italia Serie C
1.95
2.85
3.95
Gimnasia y Tiro
Almirante Brown
Argentine Primera Nacional
2.01
3.03
4.60
Estudiantes de Mérida
UCV FC
Venezuelan Primera División
2.60
2.94
2.83
Bradford
Notts County
EFL League Two
1.85
3.50
3.40
Bishop Storford
Kings Lynn
National League North
4.95
3.90
1.50
Blyth S.
Buxton
National League North
2.62
3.20
2.33
Hampton Richmond
Welling
National League South
1.94
3.40
3.20
Braintree Town
Weymouth
National League South
1.55
3.65
4.95
Truro
Eastbourne Borough
National League South
2.06
3.35
2.99
Barnet
Eastleigh
National League
1.36
5.39
7.73
Kelty Hearts
Alloa
Scottish League One
3.59
3.83
1.93
Tiverton Town
Dorchester
Southern Football League
2.10
3.96
2.84
Needham Market
Redditch
Southern Football League
1.65
3.91
4.59
Leamington
Coalville Town
Southern Football League
2.06
3.62
3.14
Totton AFC
Plymouth Parkway
Southern Football League
1.63
4.28
4.33
Alvechurch
Telford
Southern Football League
3.87
4.02
1.74
Hendon
Poole Town
Southern Football League
2.16
3.91
2.76
Whitby
Guiseley
Northern Premier League
2.32
3.50
2.76
Cheshunt
Folkestone Invicta
Isthmian League
2.05
3.60
3.00
Concord Rangers
Potters Bar Town
Isthmian League
3.40
3.60
1.90
Hastings Utd
Hornchurch
Isthmian League
4.50
4.20
1.57
Bognor Regis Town
Whitehawk
Isthmian League
1.87
3.60
3.50
Canvey
Horsham
Isthmian League
3.40
3.60
1.90
Gana
Senegal
Vse-Afriške Igre
2.41
2.58
3.47
USM Alger
ES Sétif
Algerian Ligue 1
1.69
3.35
5.96
Cumbayá FC
Mushuc Runa
Ecuadorian Serie A
3.00
3.15
2.11
Deportivo La Guaira
Carabobo FC
Venezuelan Primera División
1.56
3.50
5.65
Forward Madison
Duluth FC
U.S. Open Cup
1.55
3.95
4.50
Portuguesa FC
Metropolitanos FC
Venezuelan Primera División
2.54
2.93
2.92
Cancún FC
Tepatitlán FC
Liga de Ascenso de México
1.44
4.20
5.40
Jaguares de Córdoba
Atlético FC
Copa Colombia
1.32
4.60
9.60
Orense SC
Imbabura
Ecuadorian Serie A
1.81
3.30
3.85
Argentinos Juniors
Rosario Central
Copa de la Liga Profesional
1.92
3.30
3.90
Deportes Quindío
Real Cartagena
Colombian Categoría Primera B
1.92
3.15
3.55
Atlante
Mineros de Zacatecas
Liga de Ascenso de México
1.63
3.65
4.30
Alebrijes de Oaxaca
Tlaxcala FC
Liga de Ascenso de México
2.01
3.30
3.10
20.3.
Domači - Gostujoči
1
X
2
Vegalta Sendai
Roasso Kumamoto
Japonska J. League 2
2.15
3.59
3.46
Fagiano Okayama
Mito HollyHock
Japonska J. League 2
1.77
3.70
4.97
Trinita Oita
Kagoshima United
Japonska J. League 2
2.25
3.49
3.30
Blaublitz Akita
Tochigi S.C.
Japonska J. League 2
2.11
2.98
4.48
Yamagata
Fujieda MYFC
Japonska J. League 2
1.79
3.97
4.45
Yokohama FC
Thespakusatsu Gunma
Japonska J. League 2
1.52
4.00
6.00
Ventforet Kofu
Iwaki FC
Japonska J. League 2
2.04
3.60
3.74
JEF United
Shimizu
Japonska J. League 2
2.75
3.44
2.64
Ehime F.C.
V-Varen Nagasaki
Japonska J. League 2
3.20
3.51
2.30
Tokushima Vortis
Renofa Yamaguchi
Japonska J. League 2
2.72
3.23
2.82
Kosovo U19
Austria U19
European U19 Championship
7.00
4.20
1.40
Španija U19
Slovenija U19
European U19 Championship
1.29
5.00
9.00
Francija U19
Belgija U19
European U19 Championship
1.95
3.60
3.40
Portugalska U19
Grčija U19
European U19 Championship
1.22
5.25
11.00
Bosna in Hercegovina U19
Izrael U19
European U19 Championship
3.25
3.25
2.15
Deportivo Cuenca
Macará
Ecuadorian Serie A
2.19
3.27
3.59
Halifax
Chesterfield
National League
3.93
3.60
1.94
Wealdstone
Bromley
National League
2.97
3.50
2.37
Taunton Town
Chippenham Town
National League South
2.20
3.40
3.00
Kingstonian
Dulwich Hamlet
Isthmian League
4.00
4.20
1.63
Aucas
Club Deportivo El Nacion
Ecuadorian Serie A
1.52
4.44
5.94
San Lorenzo de Almagro
Godoy Cruz
Copa de la Liga Profesional
2.54
2.90
2.92
CD Tapatío
Correcaminos UAT
Liga de Ascenso de México
2.04
3.25
3.10
Club Atlético Belgrano
Club Atlético Lanús
Copa de la Liga Profesional
2.65
3.05
2.65
Venados FC
Cimarrones de Sonora
Liga de Ascenso de México
1.69
3.55
4.10
Dorados de Sinaloa
Leones Negros UdeG
Liga de Ascenso de México
3.35
3.50
1.87
21.3.
Domači - Gostujoči
1
X
2
North Macedonia U21
Gibraltar U21
European U21 Championship Qual.
1.08
8.20
14.00
Izrael U21
Poljska U21
European U21 Championship Qual.
3.70
3.55
1.76
Rusija
Srbija
Mednarodne Prijateljske
2.52
2.99
2.57
Belorusija
Črna gora
Mednarodne Prijateljske
4.06
3.52
1.89
Ciper
Latvija
Mednarodne Prijateljske
2.56
3.31
2.77
Gruzija
Luksemburg
Evropski Championship Kval.
1.81
3.47
5.09
Portugalska U21
Ferski otoki U21
European U21 Championship
1.02
13.00
67.00
Andora U21
Hrvaška U21
European U21 Championship Qual.
14.00
8.20
1.08
Malta
Slovenija
Mednarodne Prijateljske
8.67
4.08
1.42
Škotska U21
Kazahstan U21
European U21 Championship Qual.
1.26
4.90
8.10
Zelenortski otoki
Gvajana
Mednarodne Prijateljske
1.26
5.13
13.59
Belgija U21
Malta U21
European U21 Championship
1.04
12.00
41.00
Portugalska
Švedska
Mednarodne Prijateljske
1.37
4.15
6.70
Gibraltar
Litva
UEFA Nations League C
5.60
3.80
1.48
Izrael
Islandija
Evropski Championship Kval.
2.29
3.34
3.37
Grčija
Kazahstan
Evropski Championship Kval.
1.37
4.78
10.21
Wales
Finska
Evropski Championship Kval.
1.87
3.42
4.79
Poljska
Estonija
Evropski Championship Kval.
1.18
7.44
18.36
Bosna in Hercegovina
Ukrajina
Evropski Championship Kval.
3.76
3.59
2.04
Venezuela
Italija
Mednarodne Prijateljske
7.72
4.49
1.43
Južna Afrika
Andora
Mednarodne Prijateljske
1.19
6.59
13.08
Técnico Universitario
Independiente del Valle
Ecuadorian Serie A
3.39
3.53
2.09
ZDA
Jamajka
CONCACAF Nations League
1.47
4.36
7.30
Club Sport Emelec
Delfín SC
Ecuadorian Serie A
1.63
3.66
5.74
19.3.
Domači - Gostujoči
1
X
2
Uganda
Republic of Congo
Vse-Afriške Igre
2.42
2.61
3.38
Gana
Senegal
Vse-Afriške Igre
2.41
2.58
3.47
20.3.
Domači - Gostujoči
1
X
2
Kosovo U19
Austria U19
European U19 Championship
7.00
4.20
1.40
Španija U19
Slovenija U19
European U19 Championship
1.29
5.00
9.00
Francija U19
Belgija U19
European U19 Championship
1.95
3.60
3.40
Portugalska U19
Grčija U19
European U19 Championship
1.22
5.25
11.00
Bosna in Hercegovina U19
Izrael U19
European U19 Championship
3.25
3.25
2.15
21.3.
Domači - Gostujoči
1
X
2
North Macedonia U21
Gibraltar U21
European U21 Championship Qual.
1.08
8.20
14.00
Izrael U21
Poljska U21
European U21 Championship Qual.
3.70
3.55
1.76
Rusija
Srbija
Mednarodne Prijateljske
2.52
2.99
2.57
Belorusija
Črna gora
Mednarodne Prijateljske
4.06
3.52
1.89
Ciper
Latvija
Mednarodne Prijateljske
2.56
3.31
2.77
Gruzija
Luksemburg
Evropski Championship Kval.
1.81
3.47
5.09
Portugalska U21
Ferski otoki U21
European U21 Championship
1.02
13.00
67.00
Andora U21
Hrvaška U21
European U21 Championship Qual.
14.00
8.20
1.08
Malta
Slovenija
Mednarodne Prijateljske
8.67
4.08
1.42
Škotska U21
Kazahstan U21
European U21 Championship Qual.
1.26
4.90
8.10
Zelenortski otoki
Gvajana
Mednarodne Prijateljske
1.26
5.13
13.59
Belgija U21
Malta U21
European U21 Championship
1.04
12.00
41.00
Portugalska
Švedska
Mednarodne Prijateljske
1.37
4.15
6.70
Gibraltar
Litva
UEFA Nations League C
5.60
3.80
1.48
Izrael
Islandija
Evropski Championship Kval.
2.29
3.34
3.37
Grčija
Kazahstan
Evropski Championship Kval.
1.37
4.78
10.21
Wales
Finska
Evropski Championship Kval.
1.87
3.42
4.79
Poljska
Estonija
Evropski Championship Kval.
1.18
7.44
18.36
Bosna in Hercegovina
Ukrajina
Evropski Championship Kval.
3.76
3.59
2.04
Venezuela
Italija
Mednarodne Prijateljske
7.72
4.49
1.43
Južna Afrika
Andora
Mednarodne Prijateljske
1.19
6.59
13.08
ZDA
Jamajka
CONCACAF Nations League
1.47
4.36
7.30
Panama
Mehika
CONCACAF Nations League
4.38
3.65
1.83
22.3.
Domači - Gostujoči
1
X
2
Belorusija U21
Grčija U21
European U21 Championship Qual.
7.40
4.50
1.32
Azerbajdžan U21
Anglija U21
European U21 Championship
36.00
11.00
1.05
Romunija
Severna Irska
Mednarodne Prijateljske
1.95
3.40
4.00
Črna gora U21
Armenija U21
European U21 Championship Qual.
1.35
4.40
6.70
Nigerija
Gana
Mednarodne Prijateljske
1.99
3.12
4.27
Albanija U21
Finska U21
European U21 Championship Qual.
3.05
3.45
1.99
Slovenija U21
Bosna in Hercegovina U21
European U21 Championship Qual.
1.87
3.35
3.50
Norveška
Češka
Mednarodne Prijateljske
2.00
3.45
3.50
Nemčija U21
Kosovo U21
European U21 Championship
1.06
10.00
36.00
San Marino U21
Irska U21
European U21 Championship
81.00
12.00
1.02
Italija U21
Latvija U21
European U21 Championship Qual.
1.04
11.00
14.00
Wales U21
Litva U21
European U21 Championship Qual.
1.16
5.80
11.00
Luksemburg U21
Srbija U21
European U21 Championship Qual.
6.60
4.40
1.35
Peru
Nikaragva
Mednarodne Prijateljske
1.18
6.50
17.00
Nizozemska
Škotska
Mednarodne Prijateljske
1.40
3.95
6.50
Albanija
Čile
Mednarodne Prijateljske
3.60
3.25
2.10
Španija
Kolumbija
Mednarodne Prijateljske
1.63
4.00
5.00
23.3.
Domači - Gostujoči
1
X
2
Slovaška
Austria
Mednarodne Prijateljske
2.85
3.25
2.50
Irska
Belgija
Mednarodne Prijateljske
3.55
3.15
1.91
Danska
Švica
Mednarodne Prijateljske
2.02
3.05
3.30
Anglija
Brazilija
Mednarodne Prijateljske
1.87
3.40
3.45
Francija
Nemčija
Mednarodne Prijateljske
1.80
3.55
3.55
Kanada
Trinidad in Tobago
CONCACAF Nations League
1.18
6.72
15.59
Kostarika
Honduras
CONCACAF Nations League
2.08
3.14
3.85
24.3.
Domači - Gostujoči
1
X
2
Ekvador
Italija
Mednarodne Prijateljske
3.32
3.43
2.16
9.4.
Domači - Gostujoči
1
X
2
Atl. Madrid
Dortmund
Champions League
1.79
3.63
4.47
Arsenal
Bayern München
Champions League
1.96
3.60
3.30
Real Madrid
Man City
Champions League
2.58
3.55
2.36
10.4.
Domači - Gostujoči
1
X
2
PSG
Barcelona
Champions League
1.95
3.65
3.25
11.4.
Domači - Gostujoči
1
X
2
AC Milan
Roma
Evropska liga
2.06
3.35
2.98
Leverkusen
West Ham
Evropska liga
1.51
4.05
4.80
Benfica
Marseille
Evropska liga
1.92
3.40
3.25
Liverpool
Atalanta
Evropska liga
1.32
4.75
6.60
21.6.
Domači - Gostujoči
1
X
2
Peru
Čile
Copa America
3.83
3.27
2.02
22.6.
Domači - Gostujoči
1
X
2
Ekvador
Venezuela
Copa America
1.85
3.31
4.48
Mehika
Jamajka
Copa America
1.61
3.69
5.67
23.6.
Domači - Gostujoči
1
X
2
ZDA
Bolivija
Copa America
1.23
5.82
11.15
Urugvaj
Panama
Copa America
1.32
4.95
8.98
24.6.
Domači - Gostujoči
1
X
2
Kolumbija
Paragvaj
Copa America
1.79
3.41
4.70
1.
Crawley - Stockport
2.
FC Andorra - SD Amorebieta
3.
UTA Arad - Voluntari
4.
Villefranche - Red Star FC 93
5.
Sportivo Ameliano - Sol de América
6.
Cavalier - Portmore United
7.
Maccabi Kabilio Jaffa - Sektzia Nes Tziona
8.
Nueva Chicago - Defensores Unidos
9.
Bayreuth SpVgg - Ansbach
10.
Andorra CF - SD Amorebieta
11.
Barnechea - Rangers de Talca
12.
Gimnasia de Mendoza - Club Atlético Atlanta
13.
Petrolul Ploieşti - U Craiova 1948
14.
FC Kafr Qasim - Ironi Tiberias
15.
Tigres FC - Llaneros FC
16.
Bradford - Notts County
17.
Unión de Santa Fe - Central Córdoba SdE
18.
Agropecuario - Ferro Carril Oeste
19.
Ihud Bnei Shfaram - Maccabi Herzliya
20.
NC Magra - CR Belouizdad
21.
Gimnasia de Mendoza - Atlanta United
22.
Arnett Gardens - Humble Lions
23.
Hampton Richmond - Welling
24.
Braintree Town - Weymouth
25.
USM Alger - ES Sétif
26.
Bishop Storford - Kings Lynn
27.
Leones FC - Atlético Huila
28.
Barnet - Eastleigh
29.
Universidad de Concepc - Magallanes
30.
Padova - Catania
31.
Gimnasia y Tiro - Almirante Brown
32.
Kelty Hearts - Alloa
33.
Andora - SD Amorebieta
34.
Vålerenga W - Stabæk W
35.
Cumbayá FC - Mushuc Runa
36.
Cerro Reyes - Cerro Largo
37.
Totton AFC - Plymouth Parkway
38.
Blyth S. - Buxton
39.
Truro - Eastbourne Borough
40.
Alvechurch - Telford
41.
Petrolul Ploieşti - CSU Craiova
42.
Inter Kashi - Aizawl FC
43.
Argentinos Juniors - Rosario Central
44.
Cheshunt - Folkestone Invicta
45.
Hastings Utd - Hornchurch
46.
Needham Market - Redditch
47.
Leamington - Coalville Town
48.
Estudiantes de Mérida - UCV FC
49.
Hendon - Poole Town
50.
SV Donaustauf - Würzburger FV
51.
1. SC Feucht - Bayern Hof
52.
Yenisey - Alania Vladikavkaz
53.
Gruzija - Luksemburg
54.
ŁKS Łódź II - Hutnik Nowa Huta
55.
Bognor Regis Town - Whitehawk
56.
Deportivo La Guaira - Carabobo FC
57.
Wales - Finska
58.
Tiverton Town - Dorchester
59.
Canvey - Horsham
60.
Bosna in Hercegovina - Ukrajina
61.
Whitby - Guiseley
62.
Concord Rangers - Potters Bar Town
63.
Vilaverdense FC - CF Os Belenenses
64.
Uganda - Republic of Congo
65.
Barnechea - Rangers
66.
Izrael - Islandija
67.
Poljska - Estonija
68.
Libertad de Loja - LDU Quito
69.
Fulham - Tottenham
70.
Deportivo Maldonado - Defensor Sporting
71.
TSV Kornburg - Regensburg II
72.
ŁKS Łódź II - Hutnik Kraków
73.
Venados FC - Cimarrones de Sonora
74.
PAOK - AEK
75.
SV Halstenbek-Rellinge - Union Tornesch
76.
Sint Truidense - Club Brugge
77.
Ingolstadt - SC Verl
78.
Grčija - Kazahstan
79.
Strømsgodset - Sandefjord
80.
Alania Vladikavkaz - FC Kuban Krasnodar
81.
Portuguesa FC - Metropolitanos FC
82.
Man City - Liverpool
83.
Shabab Al-Hussein - Al-Arabi Irbid
84.
Dorados de Sinaloa - Venados FC
85.
Rusija - Srbija
86.
Halifax - Chesterfield
87.
Wealdstone - Bromley
88.
FC Petrocub Hîncești - FC Dinamo-Auto
89.
Aucas - Club Deportivo El Naci
90.
West Bromwich - Bristol City
91.
Burnley - Brentford
92.
Burnley - Bournemouth
93.
Man Utd - Liverpool
94.
Arsenal - Stoke
95.
FK Pardubice - Ostrava
96.
FC Süderelbe - Niendorfer TSV
97.
Stockport - Milton Keynes
98.
Antigua GFC - Coatepeque
99.
Potenza - Picerno
100.
Gent - Charleroi
Rezultati iskanja - Nogomet
Rezultat v živo
Demo:
Arsenal Manchester 2012
ali
ars man 2012
Statistika obiskovalcev: Nogomet
1.
Kanada
2.
ZDA
3.
Finska
4.
Kenija
5.
Rusija
6.
Nigerija
7.
Francija
8.
Democratic Republic of the Congo
9.
Poljska
10.
Italija
11.
Uganda
12.
Slonokoščena obala
13.
Mehika
14.
Anglija
15.
Turčija
16.
Kamerun
17.
Madžarska
18.
Ukrajina
19.
Grčija
20.
Nemčija
21.
Španija
22.
Češka
23.
Tanzanija
24.
Slovaška
25.
Maroko
26.
Kolumbija
27.
Južna Afrika
28.
29.
Peru
30.
Gana