Główna
Narzędzia
1x2->AsianHC
Bet Simulator
BetExTool
Porównanie Kursów
PoissoNed!
PoissoNed! Umt
Outright Calculator
Randomizer
Wizard Of Odds
Hokejstat
Statystyki
Wyniki
Wyniki wyszukiwania
Porównanie Kursów
Mistrzostwa świata
Olimpiada
Piłka nożna
Statystyki
Wyniki
Wyniki wyszukiwania
Porównanie Kursów
Euro 2024
World Cup 2026
Africa Cup of N.
Asian Cup
World Cup U20
Euro U17
Euro U21
Koszykówka
Statystyki
Wyniki
Wyniki wyszukiwania
Więcej...
Register
Volleyball
Baseball
NFL
Blog
Web Store
Privacy Notice
Kontakt
Languages
English/ROW
English/USA
Español
Deutsch
Italiano
Русский
Українська
Polski
Slovenščina
Svenska
Česky
Slovenský
Suomi
Witamy
Login
Register
Anglia
Premier League
EFL Championship
EFL League One
EFL League Two
National League
National League North
National League South
English Southern League Central Division
English Southern League South Division
Isthmian League
Northern Premier League
Southern Football League
Angielski Carling Cup
FA Cup
EFL Trophy
FA Community Shield
FA Trophy
Włochy
Serie A
Serie B
Lega Pro 1A
Lega Pro 1B
Lega Pro 1C
Italian Lega Pro 2B
Italian Lega Pro 2C
Coppa Italia
Supercoppa di Lega Pro
Supercoppa Italiana
Trofeo TIM
Coppa Italia Serie C
Italian Lega Pro 2A
Hiszpania
La Liga
Segunda División
Primera División RFEF G1
Primera División RFEF G2
Segunda División RFEF G1
Segunda División RFEF G2
Segunda División RFEF G3
Segunda División RFEF G4
Segunda División RFEF G5
Copa del Rey
Supercopa de España
Copa Federación
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
Regionalliga Bayern
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd
Regionalliga Südwest
Regionalliga West
DFB-Pokal
DFL-Ligapokal
DFL-Supercup
Telekom Cup
Bayernliga Nord
Bayernliga Süd
Bremen-Liga
Hessenliga
Mittelrheinliga
Niedersachsenliga
NOFV-Oberliga Nord
NOFV-Oberliga Süd
Oberliga Baden-Württemberg
Oberliga Hamburg
Oberliga Niederrhein
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Oberliga Westfalen
Schleswig-Holstein-Liga
Francja
Ligue 1
Ligue 2
Championnat National
Coupe de la Ligue
Puchar Francji w piłce nożnej
Superpuchar Francji
Holandia
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Puchar Holandii
Superpuchar Holandii w piłce nożnej
Belgia
Jupiler Pro League
Proximus league
Belgian First Amateur Division
Belgian Second Amateur Division
Puchar Belgii
Superpuchar Belgii
Portugalia
Primeira Liga
Liga Portugal 2
Supertaça Cândido de Oliveira
Taça da Liga
Taça de Portugal
Szkocja
Scottish Premiership
Scottish Championship
Scottish League One
Scottish League Two
SPFL Development League
Szkocki Challenge Cup
Szkocki Cup
Szkocki ligowy puchar
Rosja
Rosyjska Premier League
Pierwyj diwizion
Russian 2. Division A Gold
Russian 2. Division A Silver
Wtoroj diwizion Centralną
Wtoroj diwizion Południową
Wtoroj diwizion Uralsko-Nadwołżańską
Wtoroj diwizion Wschodnią
Wtoroj diwizion Zachodnią
FNL Cup
Mistrzostwa Młodzieży
Rosyjski puchar
Rosyjski Super puchar
Międzynarodowe
Aegean Cup
AFC Challenge Cup
AFC Cup
AFC U-20 Asian Cup
AFC U-20 Asian Cup Qual.
AFC U-20 Women's Asian Cup
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qual.
AFC U16 Championship Qual. Women
AFC U16 Championship Women
AFC U19 Championship Qual. Women
AFC U23 Championship
AFC U23 Championship Qual.
AFF Championship
AFF Championship Qual.
AFF Championship Women
AFF U16 Championship
AFL
Africa Cup of Nations U23 Qual.
African Nations Championship
African Nations Championship Qual.
African U17 Championship
African U20 Championship
African U20 Championship qual.
African U20 Championship qual. Women
African Women's Championship
African Women's Championship qual.
Algarve Cup
Arab Club Championship
Arab Cup
Arab Cup U20
Arab Nations Cup
Arab U17 Championship
Asian Cup Women
Asian Games Women
Azjatycka Liga Mistrzów
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAFA Nations Cup
CAFA U20 Championship
CAFA Women's Championship
Campeones Cup
Caribbean Cup
Caribbean Cup qualification
CECAFA Women's Championship
Cee Cup
Central American and Caribbean Games
Central American and Caribbean Games Women
Central American Games
Central American Games Women
CIS Cup
CIS Cup U21
CONCACAF Central American Cup
CONCACAF Champions Cup
CONCACAF Gold Cup
CONCACAF League
CONCACAF Nations League
CONCACAF Nations League Qual.
CONCACAF U17 Championship
CONCACAF U17 Championship Qual.
CONCACAF U17 Championship Qual. Women
CONCACAF U17 Championship Women
CONCACAF U20 Championship
CONCACAF U20 Championship Qual.
CONCACAF U20 Championship Qual. Women
CONCACAF U20 Championship Women
CONCACAF W Gold Cup
CONCACAF W Gold Cup qual. A
CONCACAF W Gold Cup qual. B
CONCACAF W Gold Cup qual. C
CONCACAF Women's Championship
CONCACAF Women's Championship qual.
Copa América
Copa América Femenina
Copa Amsterdam
Copa Centroamericana
Copa del Sol
Copa EuroAmericana
Copa Libertadores
Copa Libertadores U20
Copa Sudamericana
COSAFA Cup Women
COTIF Tournament
EAFF Women's East Asian Cup
East Asian Games
EURO
EURO - kwalifikacje
European Championship Qual. Women
European U17 Championship Qual.
European U17 Championship Qual. Women
European U17 Championship Women
European U19 Championship Qual.
European U19 Championship Qual. Women
European U19 Championship Women
European U21 Championship
European U21 Championship Qual.
FIFA Club World Cup
Finalissima
Igrzyska Azjatyckie
Igrzyska Olimpijskie
Intercontinental Cup U20
International Champions Cup
International Friendlies Women
Intertoto Cup
Islamic Solidarity Games
Kuban Spring Women
Leagues Cup
Liga Europy UEFA
Liga Europy UEFA - kwalifikacje
Liga Mistrzów
LIGA MISTRZÓW - kwalifikacje
Liga Młodzieżowa UEFA
Mecze towarzyskie
Międzynarodowe mecze towarzyskie
Międzynarodowe U15 mecze towarzyskie
Międzynarodowe U16 mecze towarzyskie
Międzynarodowe U17 mecze towarzyskie
Międzynarodowe U18 mecze towarzyskie
Międzynarodowe U19 mecze towarzyskie
Międzynarodowe U20 mecze towarzyskie
Międzynarodowe U21 mecze towarzyskie
Międzynarodowe U22 mecze towarzyskie
Międzynarodowe U23 mecze towarzyskie
Mistrzostwa Europy U-19
Mistrzostwa Europy U17
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej kobiet
Mistrzostwa świata
Mistrzostwa świata kobiet
Mistrzostwa świata U17
Mistrzostwa Świata U17 w piłce kobiet
Mistrzostwa świata U20
Mistrzostwa Świata U20 w piłce kobiet
MŚ - eliminacje: Afryka (CAF)
MŚ - eliminacje: Ameryka Południowa (CONMEBOL)
MŚ - eliminacje: Azja (AFC)
MŚ - eliminacje: CONCACAF
MŚ - eliminacje: Europa (UEFA)
MŚ - eliminacje: Inter-Confederation Playoffs
MŚ - eliminacje: Oceania (OFC)
NextGen series
North American SuperLiga
OFC Champions League
OFC U20 Championship Women
Olimpijskich kobiet
Olympics Qual. Women: Africa (CAF)
Olympics Qual. Women: Asia (AFC)
Olympics Qual. Women: Oceania (OFC)
Olympics Qualification Women
Pacific Games
Pacific Games Women
Pan American Games
Pan American Games Women
Peace Cup
Puchar Azji
Puchar Azji Wschodniej
Puchar Konfederacji FIFA
Puchar Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki - kwalifikacje
Puchar Narodów Afryki U23
Recopa Sudamericana
South American Games
South American Games Women
South American U17 Championship
South American U17 Women's Championship
South American U20 Women's Championship
South American Youth Championship
Toulon Tournament
UEFA Conference League
UEFA Conference League Qual.
UEFA Nations League A
UEFA Nations League B
UEFA Nations League C
UEFA Nations League D
UEFA Super puchar
UEFA Women's Nations League A
UEFA Women's Nations League B
UEFA Women's Nations League C
UEMOA Tournament
Uhrencup
Viareggio Cup
WAFF Women's Championship
WAFU Nations Cup
World Cup Qualifiers Women
World Cup Qualifiers Women: Europe (UEFA)
World Football Challenge
Albania
Albanian Superliga
Albanian Cup
Albanian Super Cup
Algieria
Algerian Ligue 1
Algerian Cup
Algerian Super Cup
Arabia Saudyjska
Saudi Professional League
Crown Prince Cup
Saudi Super Cup
Argentyna
Primera División
Argentine Primera Nacional
Copa de la Superliga Argentina
Copa de la Liga Profesional
Trofeo de Campeones
Copa Argentina
Argentine Super Cup
Armenia
Armenian Premier League
Armenian Cup
Armenian Super Cup
Australia
Australijska A-League
Brisbane Premier League
Austria
Austriacka Bundesliga
Austriacka Erste Division
Austrian Regional League Central
Austrian Regional League East
Austrian Regional League West
Austrian Regional League Salzburg
Austrian Regional League Tirol
Austrian Regional League Vorarlberg
Austrian Cup
Azerbejdżan
Azerbaijan Premier League
Azerbaijan Cup
Azerbaijan Super Cup
Bahrajn
Białoruś
Belarusian Premier League
Belarusian Cup
Belarusian Super Cup
Boliwia
Bolivian LFPB
Bolivian Torneo de Invierno
Bolivian League Cup
Bolivian Copa Aerosur
Bośnia i Hercegowina
Bosnia and Herzegovina Premier League
Bosnia and Herzegovina Cup
Brazylia
Brasileirão
Brazilian Primeira Liga
Supercopa do Brasil
Brazilian Campeonato Brasileiro Série B
Brazilian Campeonato Gaúcho
Brazilian Campeonato Carioca
Brazilian Campeonato Goiano
Brazilian Campeonato Paulista
Copa do Brasil
Copa do Nordeste
Bułgaria
Bułgarska A PFG
Bulgarski Superpuchar
Bulgarian B PFG
Bulgarian Cup
Chile
Chilean Primera División
Chilean Primera B
Copa Chile
Chilean Super Cup
Chiny
Chinese Super League
China League One
Chinese FA Cup
Chinese Super Cup
Chorwacja
Croatian 1. HNL
Croatian 2. HNL
Croatian Super Cup
Croatian Cup
Cypr
Cypriot First Division
Cypriot Cup
Cypriot Super Cup
Czarnogóra
Montenegrin First League
Montenegrin Cup
Czechy
Gambrinus liga
Czeska 2. Liga
Czech Super Cup
Czech Tipsport Liga
Czeski puchar
Czech U21 League
Dania
Superligaen
Duńska 1st Division
Danish 2. Division
Danish 2. Division East
Danish 2. Division West
Danish Danmarksserien
Danish Cup
Danish Super Cup
Egipt
Egyptian Premier League
Egypt Cup
Egyptian League Cup
Egyptian Super Cup
Ekwador
Estonia
Estonian Meistriliiga
Estonian Esiliiga
Estonian Cup
Estonian Super Cup
Finlandia
Fińska Veikkausliiga - 1. liga
Fińska Ykkönen - 2. liga
Kansallinen Liiga
Ykköscup
Fińska Kakkonen
Finnish Kolmonen Turku
Finnish Kolmonen Kaakkois-Suomi
Finnish Kolmonen Pohjois-Suomi
Finnish Kolmonen Vaasa
Finnish Kolmonen Tampere
Finnish Kolmonen Keski-Suomi
Finnish Kolmonen Uusimaa
Finnish Kolmonen Satakunta
Finnish U19 League
Finnish Kakkosen Cup
Fińska Veikkausliiga - kwalifikacje
Fiński ligowy puchar
Fiński puchar
Grecja
Grecka Super League
Greek Football League
Super League Greece 2
Greek Football League 2 North
Greek Football League 2 South
Greek Cup
Gruzja
Erovnuli Liga
Georgian Cup
Georgian Super Cup
Gwatemala
Honduras
Hongkong
Hong Kong Premier League
Hong Kong FA Cup
HKPL Cup
Indie
Indian I-League
Indian Super Cup
Indian Super League
Goa Pro League
Indian Federation Cup
Indonezja
Indonesia President's Cup
Piala Indonesia
Irak
Iran
Iran Pro League
Iran Azadegan League
Iran Super Cup
Iran Cup
Irlandia
Irlandzka Premiership
Irlandzka Division 1
Irlandzka FAI Cup
Irlandzki ligowy puchar
Leinster Senior Cup
Irish Super Cup
Islandia
Icelandic Úrvalsdeild
Icelandic Division 1
Icelandic Division 2
Icelandic League Cup
Icelandic Super Cup
Icelandic Cup
Reykjavik Cup
Fótbolti.net Tournament
Izrael
Israeli Premier League
Israeli Liga Leumit
Israel State Cup
Israel Toto Cup
Israel Super Cup
Jamajka
Japonia
Japońska J. League
Japońska J. League 2
Japanese League Cup
Japanese Emperor's Cup
Japanese Super Cup
Jordania
Jordan League
Jordan Shield Cup
Jordan Cup
Jordan Super Cup
Kanada
Canadian Soccer League
Canadian Premier League
Canadian Championship
Katar
Kazachstan
Kazakhstan Premier League
Kazakhstan Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
Kenyan Premier League
KPL Top 8 Cup
Kolumbia
Colombian Categoría Primera A
Colombian Categoría Primera B
Copa Colombia
Colombian Super Cup
Korea Południowa
K League 1
K League 2
South Korean National League
South Korean League Cup
South Korean FA Cup
Kostaryka
Costa Rican Primera División
Recopa de Costa Rica
Costa Rican Super Cup
Costa Rican Cup
Kuwejt
Kuwaiti Premier League
Kuwait Super Cup
Litwa
Lithuanian A Lyga
Lithuanian Cup
Lithuanian Super Cup
Łotwa
Latvian Virsliga
Latvian Cup
Latvian Winter Cup
Latvian Super Cup
Luksemburg
Luxembourg BGL Ligue
Luxembourg Cup
Malezja
Malta
Maltese Premier League
Maltese Cup
Maltese Super Cup
Maroko
Meksyk
Liga MX
Liga de Ascenso de México
Supercopa MX
Copa por Mexico
Copa México
Mołdawia
Moldovan National Division
Moldovan Super Cup
Moldovan Cup
Nikaragua
North Ireland
Northern Ireland IFA Premiership
Northern Ireland League Cup
Northern Ireland Super Cup
North Macedonia
Macedonian 1. MFL
Macedonian Cup
Macedonian Super Cup
Norwegia
Eliteserien
Norwegian Toppserien Women
Norweska Division 1
Norweska Division 2 - Grupa 4
Norweska Division 2 - Grupa 3
Norweska Division 2 - Grupa 2
Norweska Division 2 - Grupa 1
OBOS Supercup
Norwegian 3rd Division
Norwegian Cup
Norweski Super puchar
Norwegian Cup Women
Nowa Zelandia
Paragwaj
Peru
Peruvian Primera División
Copa Inca
Peruvian Segunda División
Copa Bicentenario
Polska
Polska Ekstraklasa
Polska I. liga
Polska II. liga - Wschód
Polska II. liga - Zachód
Polska II. liga
Polish Młoda Ekstraklasa
Polski puchar
Polski Super puchar
RPA
South African Premier Soccer League
South African League Cup
South African Charity Cup
South African MTN 8 Cup
South African Cup
Rumunia
Rumuńska Liga I
Romanian Liga II Seria I
Romanian Liga II Seria II
Romanian Super Cup
Romanian Cup
Romanian Cupa Ligii
Salwador
San Marino
Sammarinese League
Sammarinese Super Cup
Serbia
Serbian SuperLiga
Serbian First League
Serbian Cup
Singapur
Singapore S.League
Singapore Cup
Singapore League Cup
Singapore Charity Shield
Słowacja
Słowacka Fortuna Liga
Słowacka I. liga
Slowacki Super puchar
Słowacki Puchar
Słowenia
Słoweńska PrvaLiga
Slovenian Cup
Slovenian Super Cup
Syria
Syrian Premier League
Syrian Cup
Szwajcaria
Swajcarska Super League
Swajcarski puchar
Swajcarska Challenge League
Swajcarska 1. Liga Promotion
Szwecja
Allsvenskan
Swedzka Superettan - 2. liga
Swedish Damallsvenskan Women
Swedish U21 Allsvenskan
Swedish Division 1 North
Swedish Division 1 South
Swedish Division 2 Norra Götaland
Swedish Division 2 Södra Götaland
Swedish Division 2 Östra Götaland
Swedish Division 2 Norra Svealand
Swedish Division 2 Västra Götaland
Swedish Division 2 Södra Svealand
Swedish Division 2 Norrland
Swedish Division 3 Norra Svealand
Swedish Division 3 Nordöstra Götaland
Swedish Division 3 Södra Götaland
Swedish Division 3 Östra Svealand
Swedish Super Cup Women
Swedish Cup Women
Swedish Division 3 Sydöstra Götaland
Swedish Division 3 Nordvästra Götaland
Swedish Division 3 Södra Norrland
Szwedzki puchar
Szwedzki Super puchar
Swedish Division 3 Norra Norrland
Swedish Division 3 Västra Svealand
Swedish Division 3 Mellersta Götaland
Swedish Division 3 Mellersta Norrland
Swedish Division 3 Södra Svealand
Swedish Division 3 Sydvästra Götaland
Swedish Division 2 Promotion Group
Tadżykistan
Tajikistan Higher League
Tajikistan Super Cup
Tajlandia
Thai League 1
Thai FA Cup
Thai League Cup
Tajwan
Tanzania
Tunezja
Tunisian Ligue 1
Tunisian Super Cup
Turcja
Süper Lig
Turkish TFF First League
Turecki Super puchar
Turecki puchar
Turkish Spor Toto Cup
Turkish A2 league
Turkmenistan
USA
MLS
USSF Division 2
MLS is Back
USL Championship
NASL
NWSL Challenge Cup
Walt Disney World Pro Soccer Classic
NWSL
U.S. Open Cup
Mobile Mini Sun Cup
Uganda
Ukraina
Ukraińska Premier League
Ukraiński puchar
Ukrainian 1. League
Ukraiński Super puchar
Ukrainian Youth Championship
United Arab Emirates
UAE Football League (UFL)
Etisalat Emirates Cup
UAE President's Cup
UAE Super Cup
Urugwaj
Uruguayan Primera División
Supercopa Uruguaya
Uruguayan Torneo Preparación
Uzbekistan
Uzbek League
Uzbek Cup
Uzbek Super Cup
Walia
Welsh Premier League
Welsh League Cup
Welsh Cup
Węgry
Hungarian NBI
Hungarian NB II
Hungarian Super Cup
Hungarian Cup
Hungarian League Cup
Wenezuela
Venezuelan Primera División
Copa Venezuela
Wietnam
V.League 1
Vietnam Super Cup
Vietnam Cup
Wyspy Owcze
Faroe Islands Premier League
Faroe Islands Cup
Faroe Islands Super Cup
Zbliżające się Spotkania
Międzynarodowe
Popularne mecze
Wyniki wyszukiwania
Statystyka odwiedzin
19.3.
Gospodarze - Goście
1
X
2
Strømsgodset
Sandefjord
Mecze towarzyskie
1.84
3.65
3.55
Molde FK
Brann
Mecze towarzyskie
2.13
3.50
2.73
NC Magra
CR Belouizdad
Algerian Ligue 1
5.28
3.02
1.86
Uganda
Republic of Congo
All-Africa Games
2.50
2.61
3.24
SV Donaustauf
Würzburger FV
Bayernliga Nord
2.62
3.47
2.45
Babelsberg
Chemnitzer
Regionalliga Nordost
2.25
3.10
2.83
1. SC Feucht
Bayern Hof
Bayernliga Nord
4.68
3.94
1.64
TSV Kornburg
Regensburg II
Bayernliga Nord
2.04
3.76
3.10
Vicenza
Fiorenzuola
Lega Pro 1A
1.28
4.60
7.50
FC Süderelbe
Niendorfer TSV
Oberliga Hamburg
2.96
4.27
1.98
SV Halstenbek-Rellingen
Union Tornesch
Oberliga Hamburg
1.40
5.69
5.40
TSG Pfeddersheim
FV Dudenhofen
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
2.90
3.75
2.05
Padova
Catania
Coppa Italia Serie C
1.85
2.97
4.20
Gimnasia y Tiro
Almirante Brown
Argentine Primera Nacional
1.96
3.04
4.79
Estudiantes de Mérida
UCV FC
Venezuelan Primera División
2.71
2.94
2.71
Bradford
Notts County
EFL League Two
1.89
3.65
3.35
Bishop Storford
Kings Lynn
National League North
4.70
3.80
1.53
Braintree Town
Weymouth
National League South
1.56
3.65
4.85
Concord Rangers
Potters Bar Town
Isthmian League
3.35
3.40
1.90
Canvey
Horsham
Isthmian League
2.99
3.40
2.04
Cheshunt
Folkestone Invicta
Isthmian League
2.03
3.35
2.96
Barnet
Eastleigh
National League
1.29
5.84
8.97
Blyth S.
Buxton
National League North
3.01
3.31
2.37
Hampton Richmond
Welling
National League South
2.14
3.34
3.45
Truro
Eastbourne Borough
National League South
2.18
3.50
3.20
Kelty Hearts
Alloa
Scottish League One
3.48
3.73
1.99
Tiverton Town
Dorchester
Southern Football League
2.14
3.98
2.78
Alvechurch
Telford
Southern Football League
4.23
3.97
1.69
Hendon
Poole Town
Southern Football League
2.16
3.91
2.76
Leamington
Coalville Town
Southern Football League
2.06
3.62
3.14
Totton AFC
Plymouth Parkway
Southern Football League
1.75
4.36
3.62
Needham Market
Redditch
Southern Football League
1.73
3.78
4.24
Stafford Rangers
Macclesfield
Northern Premier League
4.50
4.35
1.45
Whitby
Guiseley
Northern Premier League
2.29
3.50
2.82
Radcliffe Borough
Morpeth Town
Northern Premier League
1.38
4.40
5.03
Bognor Regis Town
Whitehawk
Isthmian League
1.92
3.23
3.14
Hastings Utd
Hornchurch
Isthmian League
4.10
3.95
1.55
Ghana
Senegal
All-Africa Games
2.54
2.56
3.25
USM Alger
ES Sétif
Algerian Ligue 1
1.67
3.46
5.99
Cumbayá FC
Mushuc Runa
Ekwadoru Serie A
3.25
3.25
2.33
Deportivo La Guaira
Carabobo FC
Venezuelan Primera División
1.78
3.22
4.32
Forward Madison
Duluth FC
U.S. Open Cup
1.90
3.75
3.49
Cancún FC
Tepatitlán FC
Liga de Ascenso de México
1.45
4.15
5.30
Jaguares de Córdoba
Atlético FC
Copa Colombia
1.37
4.25
6.20
Orense SC
Imbabura
Ekwadoru Serie A
1.58
4.32
5.32
Argentinos Juniors
Rosario Central
Copa de la Liga Profesional
2.04
3.20
3.65
Portuguesa FC
Metropolitanos FC
Venezuelan Primera División
2.54
2.93
2.92
Deportes Quindío
Real Cartagena
Colombian Categoría Primera B
1.97
3.50
3.98
Atlante
Mineros de Zacatecas
Liga de Ascenso de México
1.62
3.75
4.35
Alebrijes de Oaxaca
Tlaxcala FC
Liga de Ascenso de México
2.23
3.20
2.79
20.3.
Gospodarze - Goście
1
X
2
Yokohama FC
Thespakusatsu Gunma
Japońska J. League 2
1.52
4.00
6.00
Ventforet Kofu
Iwaki FC
Japońska J. League 2
2.01
3.63
3.83
Yamagata
Fujieda MYFC
Japońska J. League 2
1.78
3.93
4.58
JEF United
Shimizu
Japońska J. League 2
2.77
3.44
2.62
Blaublitz Akita
Tochigi S.C.
Japońska J. League 2
2.12
2.98
4.42
Vegalta Sendai
Roasso Kumamoto
Japońska J. League 2
2.10
3.62
3.56
Fagiano Okayama
Mito HollyHock
Japońska J. League 2
1.78
3.68
4.99
Trinita Oita
Kagoshima United
Japońska J. League 2
2.21
3.50
3.38
Ehime F.C.
V-Varen Nagasaki
Japońska J. League 2
3.16
3.55
2.30
Tokushima Vortis
Renofa Yamaguchi
Japońska J. League 2
2.68
3.19
2.88
Szwajcaria U19
Szkocja U19
Mistrzostwa Europy U-19
1.48
4.00
5.50
Norwegia U19
Czarnogóra U19
Mistrzostwa Europy U-19
1.22
5.25
11.00
Szkocja U19
Włochy U19
Mistrzostwa Europy U-19
6.00
4.20
1.47
Ben Aknoun
MC Alger
Algerian Ligue 1
5.37
3.82
1.64
Hiszpania U19
Słowenia U19
Mistrzostwa Europy U-19
1.29
5.00
9.00
Kosovo U19
Austria U19
Mistrzostwa Europy U-19
7.00
4.20
1.40
Stalowa Wola
Wisła Puławy
Polska II. liga
2.10
3.25
3.20
Norderstedt SC
Weiche Flensburg 08
Regionalliga Nord
2.60
3.50
2.45
Bośnia i Hercegowina U19
Izrael U19
Mistrzostwa Europy U-19
3.25
3.25
2.15
Francja U19
Belgia U19
Mistrzostwa Europy U-19
1.95
3.45
3.40
Portugalia U19
Grecja U19
Mistrzostwa Europy U-19
1.22
5.25
11.00
TSV Kottern
Türkspor Augsburg
Bayernliga Süd
1.49
4.43
5.59
Deportivo Cuenca
Macará
Ekwadoru Serie A
2.21
3.23
3.55
Rayo Zuliano
Inter de Barinas
Venezuelan Primera División
2.35
2.97
3.16
TuS Bersenbrück
Delmenhorst
Niedersachsenliga
2.09
3.80
2.96
Halifax
Chesterfield
National League
3.78
3.58
1.99
Wealdstone
Bromley
National League
2.97
3.50
2.37
Taunton Town
Chippenham Town
National League South
2.17
3.26
3.08
Kingstonian
Dulwich Hamlet
Isthmian League
4.00
4.20
1.63
Lime Hall Academy
Harbour View
Jamaican National Premier League
5.00
3.60
1.60
Molynes United
Tivoli Gardens
Jamaican National Premier League
3.50
3.50
1.90
Dunbeholden
Montego Bay United
Jamaican National Premier League
1.72
3.40
4.50
Vere United
Mount Pleasant Academy F
Jamaican National Premier League
7.50
4.33
1.36
Treasure Beach
Waterhouse FC
Jamaican National Premier League
4.50
3.75
1.65
Aucas
Club Deportivo El Nacion
Ekwadoru Serie A
1.48
4.57
6.36
San Lorenzo de Almagro
Godoy Cruz
Copa de la Liga Profesional
2.57
2.90
2.89
CD Tapatío
Correcaminos UAT
Liga de Ascenso de México
2.04
3.25
3.10
Club Atlético Belgrano
Club Atlético Lanús
Copa de la Liga Profesional
2.65
3.05
2.67
Venados FC
Cimarrones de Sonora
Liga de Ascenso de México
1.68
3.55
4.15
Dorados de Sinaloa
Leones Negros UdeG
Liga de Ascenso de México
3.25
3.45
1.91
21.3.
Gospodarze - Goście
1
X
2
North Macedonia U21
Gibraltar U21
European U21 Championship Qual.
1.08
8.20
14.00
Izrael U21
Polska U21
European U21 Championship Qual.
3.70
3.55
1.76
Rosja
Serbia
Międzynarodowe mecze towarzyskie
2.98
2.83
2.73
Białoruś
Czarnogóra
Międzynarodowe mecze towarzyskie
4.06
3.52
1.89
Cypr
Łotwa
Międzynarodowe mecze towarzyskie
2.65
2.99
2.92
Gruzja
Luksemburg
EURO - kwalifikacje
1.81
3.47
5.09
Węgry U21
Mołdawia U21
Międzynarodowe U21 mecze towarzy
1.15
6.25
11.00
Portugalia U21
Wyspy Owcze U21
European U21 Championship Qual.
1.02
11.00
34.00
Andora U21
Chorwacja U21
European U21 Championship Qual.
14.00
8.20
1.08
Malta
Słowenia
Międzynarodowe mecze towarzyskie
8.65
4.06
1.43
19.3.
Gospodarze - Goście
1
X
2
Uganda
Republic of Congo
All-Africa Games
2.50
2.61
3.24
Ghana
Senegal
All-Africa Games
2.54
2.56
3.25
20.3.
Gospodarze - Goście
1
X
2
Szwajcaria U19
Szkocja U19
Mistrzostwa Europy U-19
1.48
4.00
5.50
Norwegia U19
Czarnogóra U19
Mistrzostwa Europy U-19
1.22
5.25
11.00
Szkocja U19
Włochy U19
Mistrzostwa Europy U-19
6.00
4.20
1.47
Hiszpania U19
Słowenia U19
Mistrzostwa Europy U-19
1.29
5.00
9.00
Kosovo U19
Austria U19
Mistrzostwa Europy U-19
7.00
4.20
1.40
Bośnia i Hercegowina U19
Izrael U19
Mistrzostwa Europy U-19
3.25
3.25
2.15
Francja U19
Belgia U19
Mistrzostwa Europy U-19
1.95
3.45
3.40
Portugalia U19
Grecja U19
Mistrzostwa Europy U-19
1.22
5.25
11.00
21.3.
Gospodarze - Goście
1
X
2
North Macedonia U21
Gibraltar U21
European U21 Championship Qual.
1.08
8.20
14.00
Izrael U21
Polska U21
European U21 Championship Qual.
3.70
3.55
1.76
Rosja
Serbia
Międzynarodowe mecze towarzyskie
2.98
2.83
2.73
Białoruś
Czarnogóra
Międzynarodowe mecze towarzyskie
4.06
3.52
1.89
Cypr
Łotwa
Międzynarodowe mecze towarzyskie
2.65
2.99
2.92
Gruzja
Luksemburg
EURO - kwalifikacje
1.81
3.47
5.09
Węgry U21
Mołdawia U21
Międzynarodowe U21 mecze towarzy
1.15
6.25
11.00
Portugalia U21
Wyspy Owcze U21
European U21 Championship Qual.
1.02
11.00
34.00
Andora U21
Chorwacja U21
European U21 Championship Qual.
14.00
8.20
1.08
Malta
Słowenia
Międzynarodowe mecze towarzyskie
8.65
4.06
1.43
Szkocja U21
Kazachstan U21
European U21 Championship Qual.
1.26
4.95
8.20
Republika Zielonego Przy
Gujana
Międzynarodowe mecze towarzyskie
1.25
5.20
13.87
Belgia U21
Malta U21
European U21 Championship Qual.
1.03
10.00
34.00
Portugalia
Szwecja
Międzynarodowe mecze towarzyskie
1.39
4.87
7.86
Izrael
Islandia
EURO - kwalifikacje
2.29
3.34
3.37
Walia
Finlandia
EURO - kwalifikacje
1.86
3.44
4.81
Polska
Estonia
EURO - kwalifikacje
1.17
7.43
18.37
Grecja
Kazachstan
EURO - kwalifikacje
1.36
4.82
10.37
Bośnia i Hercegowina
Ukraina
EURO - kwalifikacje
3.88
3.62
2.00
Gibraltar
Litwa
UEFA Nations League C
8.10
4.43
1.40
Wenezuela
Włochy
Międzynarodowe mecze towarzyskie
7.65
4.46
1.44
RPA
Andora
Międzynarodowe mecze towarzyskie
1.20
6.54
12.88
USA
Jamajka
CONCACAF Nations League
1.44
4.44
7.65
Ekwador
Gwatemala
Międzynarodowe mecze towarzyskie
1.17
7.00
11.00
Panama
Meksyk
CONCACAF Nations League
4.41
3.58
1.85
22.3.
Gospodarze - Goście
1
X
2
Białoruś U21
Grecja U21
European U21 Championship Qual.
7.40
4.50
1.32
Azerbejdżan U21
Anglia U21
European U21 Championship Qual.
31.00
9.50
1.04
Czarnogóra U21
Armenia U21
European U21 Championship Qual.
1.35
4.40
6.70
Nigeria
Ghana
Międzynarodowe mecze towarzyskie
1.99
3.12
4.27
Albania U21
Finlandia U21
European U21 Championship Qual.
2.94
3.40
2.04
Słowenia U21
Bośnia i Hercegowina U21
European U21 Championship Qual.
1.87
3.35
3.50
Norwegia
Czechy
Międzynarodowe mecze towarzyskie
2.05
3.40
3.50
Niemcy U21
Kosovo U21
European U21 Championship Qual.
1.05
8.50
29.00
San Marino U21
Irlandia U21
European U21 Championship
81.00
13.00
1.02
Włochy U21
Łotwa U21
European U21 Championship Qual.
1.04
11.00
14.00
Walia U21
Litwa U21
European U21 Championship Qual.
1.16
5.80
11.00
Luksemburg U21
Serbia U21
European U21 Championship Qual.
6.60
4.40
1.35
Albania
Chile
Międzynarodowe mecze towarzyskie
3.20
3.10
2.10
Holandia
Szkocja
Międzynarodowe mecze towarzyskie
1.46
4.35
7.08
Rumunia
Irlandia Północna
Międzynarodowe mecze towarzyskie
1.95
3.25
3.75
Hiszpania
Kolumbia
Międzynarodowe mecze towarzyskie
1.62
4.20
5.50
Węgry
Turcja
Międzynarodowe mecze towarzyskie
2.20
3.00
3.00
Peru
Nikaragua
Międzynarodowe mecze towarzyskie
1.17
6.25
13.00
23.3.
Gospodarze - Goście
1
X
2
Słowacja
Austria
Międzynarodowe mecze towarzyskie
2.80
3.25
2.45
Irlandia
Belgia
Międzynarodowe mecze towarzyskie
3.78
3.67
1.94
Anglia
Brazylia
Międzynarodowe mecze towarzyskie
1.85
3.71
4.11
Dania
Szwajcaria
Międzynarodowe mecze towarzyskie
2.13
3.34
3.59
Francja
Niemcy
Międzynarodowe mecze towarzyskie
1.85
3.77
4.08
Kanada
Trynidad i Tobago
CONCACAF Nations League
1.18
6.72
15.59
Kostaryka
Honduras
CONCACAF Nations League
2.08
3.14
3.85
24.3.
Gospodarze - Goście
1
X
2
Ekwador
Włochy
Międzynarodowe mecze towarzyskie
3.28
3.43
2.18
9.4.
Gospodarze - Goście
1
X
2
Arsenal
Bayern München
Liga Mistrzów
1.97
3.70
3.58
Atl. Madrid
Dortmund
Liga Mistrzów
1.78
3.65
4.52
Real Madrid
Man City
Liga Mistrzów
2.93
3.54
2.32
PSG
Barcelona
Liga Mistrzów
1.97
3.77
3.52
11.4.
Gospodarze - Goście
1
X
2
Liverpool
Atalanta
Liga Europy UEFA
1.32
4.75
6.60
Benfica
Marseille
Liga Europy UEFA
2.04
3.65
3.43
Leverkusen
West Ham
Liga Europy UEFA
1.52
4.34
5.70
AC Milan
Roma
Liga Europy UEFA
2.03
3.43
3.70
21.6.
Gospodarze - Goście
1
X
2
Peru
Chile
Copa América
3.83
3.27
2.02
22.6.
Gospodarze - Goście
1
X
2
Ekwador
Wenezuela
Copa América
1.85
3.31
4.48
Meksyk
Jamajka
Copa América
1.61
3.69
5.67
23.6.
Gospodarze - Goście
1
X
2
USA
Boliwia
Copa América
1.23
5.82
11.15
Urugwaj
Panama
Copa América
1.32
4.95
8.98
24.6.
Gospodarze - Goście
1
X
2
Kolumbia
Paragwaj
Copa América
1.79
3.41
4.70
1.
Bradford - Notts County
2.
NC Magra - CR Belouizdad
3.
Unión de Santa Fe - Central Córdoba SdE
4.
Barnet - Eastleigh
5.
Padova - Catania
6.
Babelsberg - Chemnitzer
7.
Truro - Eastbourne Borough
8.
Nueva Chicago - Defensores Unidos
9.
Braintree Town - Weymouth
10.
Sportivo Ameliano - Sol de América
11.
Cavalier - Portmore United
12.
FC Petrocub Hîncești - FC Dinamo-Auto
13.
Blyth S. - Buxton
14.
Kelty Hearts - Alloa
15.
Bishop Storford - Kings Lynn
16.
USM Alger - ES Sétif
17.
Vicenza - Fiorenzuola
18.
Leones FC - Atlético Huila
19.
SV Donaustauf - Würzburger FV
20.
Cheshunt - Folkestone Invicta
21.
Molde FK - Brann
22.
Cumbayá FC - Mushuc Runa
23.
Totton AFC - Plymouth Parkway
24.
FC Andorra - SD Amorebieta
25.
Concord Rangers - Potters Bar Town
26.
TSV Kornburg - Regensburg II
27.
Hampton Richmond - Welling
28.
Argentinos Juniors - Rosario Central
29.
Leamington - Coalville Town
30.
Estudiantes de Mérida - UCV FC
31.
Gimnasia y Tiro - Almirante Brown
32.
Alvechurch - Telford
33.
Barnechea - Rangers de Talca
34.
Bognor Regis Town - Whitehawk
35.
Deportivo La Guaira - Carabobo FC
36.
Canvey - Horsham
37.
Kórdrengir - Íþróttafélagið Grótta
38.
Crawley - Stockport
39.
Uganda - Republic of Congo
40.
Sassuolo - Spal 2013
41.
1. SC Feucht - Bayern Hof
42.
Universidad de Concepc - Magallanes
43.
Needham Market - Redditch
44.
Carlisle - Walsall
45.
Gimnasia de Mendoza - Club Atlético Atlanta
46.
FC Süderelbe - Niendorfer TSV
47.
Hendon - Poole Town
48.
Whitby - Guiseley
49.
Jordania - Arabia Saudyjska
50.
Rosja - Nowa Zelandia
51.
SV Halstenbek-Rellinge - Union Tornesch
52.
Club General Díaz - Rubio Ñu
53.
Blaublitz Akita - Tochigi S.C.
54.
Agropecuario - Ferro Carril Oeste
55.
Tiverton Town - Dorchester
56.
Cancún FC - Tepatitlán FC
57.
Tigres FC - Llaneros FC
58.
Arabia Saudyjska - Singapur
59.
Hastings Utd - Hornchurch
60.
Arsenal - Stoke
61.
Anglia - Brazylia
62.
FC Lahti - Flora Tallin
63.
Portuguesa FC - Metropolitanos FC
64.
Melbourne Victory - Adelaide United
65.
Arnett Gardens - Humble Lions
66.
JEF United - Shimizu
67.
Trinita Oita - Kagoshima United
68.
Montpellier - Rodez
69.
Shahrdari Arak - Persepolis
70.
Słowacja - Austria
71.
Stafford Rangers - Macclesfield
72.
Strømsgodset - Sandefjord
73.
Atlante - Mineros de Zacatecas
74.
Ventforet Kofu - Iwaki FC
75.
Northampton - Derby
76.
Orense SC - Imbabura
77.
West Ham - Aston Villa
78.
Taunton Town - Chippenham Town
79.
Radcliffe Borough - Morpeth Town
80.
Forward Madison - Duluth FC
81.
Ingolstadt - SC Verl
82.
Sint Truidense - Club Brugge
83.
Stoke - Norwich
84.
Dania - Szwajcaria
85.
Grimsby - Wrexham
86.
Ghana - Senegal
87.
Vegalta Sendai - Roasso Kumamoto
88.
Hiszpania U19 - Słowenia U19
89.
Irlandia - Belgia
90.
Andorra CF - SD Amorebieta
91.
Alebrijes de Oaxaca - Tlaxcala FC
92.
West Bromwich - Bristol City
93.
Villefranche - Red Star FC 93
94.
Stockport - Milton Keynes
95.
Hiszpania - Kolumbia
96.
Deportivo Cuenca - Macará
97.
Correcaminos UAT - Venados FC
98.
Halifax - Chesterfield
99.
Burton - Port Vale
100.
Ajax W - Chelsea W
Wyniki wyszukiwania - Piłka nożna
Live Scores
Demo:
Arsenal Manchester 2012
lub
ars man 2012
Statystyka odwiedzin: Piłka nożna
1.
Kanada
2.
USA
3.
Finlandia
4.
Kenia
5.
Rosja
6.
Nigeria
7.
Francja
8.
Democratic Republic of the Congo
9.
Polska
10.
Włochy
11.
Wybrzeże Kości Słoniowej
12.
Meksyk
13.
Uganda
14.
Anglia
15.
Turcja
16.
Węgry
17.
Kamerun
18.
Ukraina
19.
Grecja
20.
Niemcy
21.
RPA
22.
Czechy
23.
Maroko
24.
Tanzania
25.
Słowacja
26.
27.
Hiszpania
28.
Kolumbia
29.
Peru
30.
Bośnia i Hercegowina