AnnaBet.com
Tervetuloa vieras
Salasana
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään. Rekisteröidy
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto
Valitse maaliluvut kummallekin joukkueelle
Takaisin alkuun | Laajat suodatukset
Pelatuimmuus Liverpool- Swansea Pelatuimmuus
4.7% 0 53.5%
12.8% 1 33.9%
25.4% 2 10.4%
27.4% 3 2%
19.1% 4 0.2%
8.1% 5 0%
2% 6 0%
0.4% 7 0%
0.1% 8 0%

Ei kotivoittoja Ei tasapelejä Ei vierasvoittoja

Voit halutessasi rajata maalien summan välille min: max: ?

1x2-pelatuimmuus: 85% - 10% - 5% ?
Monivetoavun käyttäjät: 72% - 21% - 8% ?

Kertoimet1x 2
Matchbook 1.287.2014.00
Betfair 1.277.0014.00
Unibet 1.266.5013.00
Betsson 1.266.2515.00
Pinnacle 1.266.7512.45
Expekt 1.255.6011.50
Bet-at-home 1.236.1310.61
Veikkaus 1.176.2012.50

Liverpool
Liverpool
Swansea
Swansea

>> Joukkuevertailusivu
Edelliset ottelut

18.01.2017Englannin FA CPlymouth  0 - 1  Liverpool
15.01.2017Englannin ValiMan Utd  1 - 1  Liverpool
11.01.2017Englannin LiigSouthampton  1 - 0  Liverpool
08.01.2017Englannin FA CLiverpool  0 - 0  Plymouth
02.01.2017Englannin ValiSunderland  2 - 2  Liverpool
31.12.2016Englannin ValiLiverpool  1 - 0  Man City
27.12.2016Englannin ValiLiverpool  4 - 1  Stoke
19.12.2016Englannin ValiEverton  0 - 1  Liverpool
14.12.2016Englannin ValiMiddlesbrough  0 - 3  Liverpool
11.12.2016Englannin ValiLiverpool  2 - 2  West Ham
1x25 4 1  15 - 7
%50.0% - 40.0% - 10.0%
125 1  15 - 7
%83.3% - 16.7%
Yhteismaalimäärä Alle - Yli 2.5 : 60% - 40%

Tehdyt maalit Päästetyt maalit
20% 0   50%
40% 1   30%
20% 2   20%
10% 3   0%
10% 4+ 0%
Varsinaisella peliajalla
Maalikeskiarvo 1.50 - 0.70 (2.20)
14.01.2017Englannin ValiSwansea  0 - 4  Arsenal
07.01.2017Englannin FA CHull  2 - 0  Swansea
03.01.2017Englannin ValiCrystal P  1 - 2  Swansea
31.12.2016Englannin ValiSwansea  0 - 3  Bournemouth
26.12.2016Englannin ValiSwansea  1 - 4  West Ham
17.12.2016Englannin ValiMiddlesbrough  3 - 0  Swansea
14.12.2016Englannin ValiWest Bromwich  3 - 1  Swansea
10.12.2016Englannin ValiSwansea  3 - 0  Sunderland
03.12.2016Englannin ValiTottenham  5 - 0  Swansea
26.11.2016Englannin ValiSwansea  5 - 4  Crystal P
1x23 0 7  12 - 29  Laukaukset 39-51
%30.0% - 0.0% - 70.0%
123 7  12 - 29
%30.0% - 70.0%
Yhteismaalimäärä Alle - Yli 2.5 : 10% - 90%

Tehdyt maalit Päästetyt maalit
50% 0   10%
20% 1   10%
10% 2   10%
10% 3   30%
10% 4+ 40%
Varsinaisella peliajalla
Maalikeskiarvo 1.20 - 2.90 (4.10)

Kokoonpanot

Liverpool
Odotettu kokoonpano 4-3-3
Simon MignoletMaalivahti
Nathaniel ClyneOikea laitapuolustaja
Dejan LovrenKeskuspuolustaja
Ragnar KlavanKeskuspuolustaja
James MilnerVasen laitapuolustaja
Adam LallanaKeskikenttäpelaaja
Jordan HendersonKeskikenttäpelaaja
Georginio WijnaldumKeskikenttäpelaaja
Roberto FirminoHyökkääjä
Daniel SturridgeHyökkääjä
Philippe CoutinhoHyökkääjä
Swansea
Odotettu kokoonpano 4-2-3-1
Lukasz FabianskiMaalivahti
Kyle NaughtonOikea laitapuolustaja
Federico FernandezKeskuspuolustaja
Alfie MawsonKeskuspuolustaja
Martin OlssonVasen laitapuolustaja
Sung-Yueng KiPuolustava keskikenttäpelaaja
Jack CorkPuolustava keskikenttäpelaaja
Nathan DyerOikea laitahyökkääjä
Gylfi SigurdssonHyökkäävä keskikenttäpelaaja
Wayne RoutledgeVasen laitahyökkääjä
Fernando LlorenteHyökkääjä

Loukkaantumiset



Liverpool
PelaajaVamma PäiväArvioitu paluu
Marko GrujicJännevamma18.01.2017Muutama viikko
Lucas LeivaPolvivamma14.01.2017Katsotaan päivä päivältä
Nathaniel ClyneKylkivamma11.01.2017Epävarmaa
Sadio ManéAfrica Cup of Nations04.01.2017Loppupuolella tammikuu 2017
Cameron BrannaganNyrjähtänyt nilkka29.12.2016Epävarmaa
Joel MatipNilkkavamma14.12.2016Epävarmaa
Marko GrujicJalkavamma12.12.2016Epävarmaa
Danny IngsPolvivamma02.11.2016Alkupuolella elokuu 2017


Swansea
PelaajaVamma PäiväArvioitu paluu
Luciano NarsinghPohjevamma12.01.2017Katsotaan päivä päivältä
Modou BarrowSelkävamma11.01.2017Katsotaan päivä päivältä
Neil TaylorMurtunut poskipää11.01.2017Alkupuolella helmikuu 2017
      - " -Kylkivamma07.01.2017Alkupuolella helmikuu 2017
Jefferson MonteroJännevamma26.12.2016Loppupuolella tammikuu 2017

Keskinäiset ottelut

29.11.2015Englannin ValiLiverpool  1 - 0  Swansea
29.12.2014Englannin ValiLiverpool  4 - 1  Swansea
28.10.2014Englannin LiigLiverpool  2 - 1  Swansea
23.02.2014Englannin ValiLiverpool  4 - 3  Swansea
17.02.2013Englannin ValiLiverpool  5 - 0  Swansea
31.10.2012Englannin LiigLiverpool  1 - 3  Swansea
05.11.2011Englannin ValiLiverpool  0 - 0  Swansea
1x25 1 1  17 - 8
%71.4% - 14.3% - 14.3%
125 1  17 - 8
%83.3% - 16.7%
Yhteismaalimäärä Alle - Yli 2.5 : 29% - 71%
01.10.2016Englannin ValiSwansea  1 - 2  Liverpool
01.05.2016Englannin ValiSwansea  3 - 1  Liverpool
16.03.2015Englannin ValiSwansea  0 - 1  Liverpool
16.09.2013Englannin ValiSwansea  2 - 2  Liverpool
25.11.2012Englannin ValiSwansea  0 - 0  Liverpool
13.05.2012Englannin ValiSwansea  1 - 0  Liverpool
1x22 2 2  7 - 6
%33.3% - 33.3% - 33.3%
122 2  7 - 6
%50.0% - 50.0%
Yhteismaalimäärä Alle - Yli 2.5 : 50% - 50%
Liverpool Swansea
Kotona Vieraissa Kaikki ottelut
10-3-0 9-4-4 19-7-4
77%-23%-0% 53%-24%-24% 63%-23%-13%
-333-+333- -112-+325-+325 -173-+329-+650
Viimeiset 30 ottelua
Voitot-Tasan-Häviöt
Muokkaa tilastoja
Kotona Vieraissa Kaikki ottelut
3-2-8 7-1-9 10-3-17
23%-15%-62% 41%-6%-53% 33%-10%-57%
+333-+550--160 +143-+1600--112 +200-+900--131

Edelliset ottelut kotona / vieraissa

08.01.2017Englannin FA CLiverpool  0 - 0  Plymouth
31.12.2016Englannin ValiLiverpool  1 - 0  Man City
27.12.2016Englannin ValiLiverpool  4 - 1  Stoke
11.12.2016Englannin ValiLiverpool  2 - 2  West Ham
29.11.2016Englannin LiigLiverpool  2 - 0  Leeds
26.11.2016Englannin ValiLiverpool  2 - 0  Sunderland
06.11.2016Englannin ValiLiverpool  6 - 1  Watford
25.10.2016Englannin LiigLiverpool  2 - 1  Tottenham
22.10.2016Englannin ValiLiverpool  2 - 1  West Bromwich
17.10.2016Englannin ValiLiverpool  0 - 0  Man Utd
1x27 3 0  21 - 6
%70.0% - 30.0% - 0.0%
127 0  21 - 6
%100.0% - 0.0%
Yhteismaalimäärä Alle - Yli 2.5 : 50% - 50%

Tehdyt maalit Päästetyt maalit
20% 0   50%
10% 1   40%
50% 2   10%
0% 3   0%
20% 4+ 0%
Varsinaisella peliajalla
Maalikeskiarvo 2.10 - 0.60 (2.70)
07.01.2017Englannin FA CHull  2 - 0  Swansea
03.01.2017Englannin ValiCrystal P  1 - 2  Swansea
17.12.2016Englannin ValiMiddlesbrough  3 - 0  Swansea
14.12.2016Englannin ValiWest Bromwich  3 - 1  Swansea
03.12.2016Englannin ValiTottenham  5 - 0  Swansea
19.11.2016Englannin ValiEverton  1 - 1  Swansea
31.10.2016Englannin ValiStoke  3 - 1  Swansea
15.10.2016Englannin ValiArsenal  3 - 2  Swansea
18.09.2016Englannin ValiSouthampton  1 - 0  Swansea
27.08.2016Englannin ValiLeicester  2 - 1  Swansea
1x21 1 8  8 - 24  Laukaukset 31-53
%10.0% - 10.0% - 80.0%
121 8  8 - 24
%11.1% - 88.9%
Yhteismaalimäärä Alle - Yli 2.5 : 30% - 70%

Tehdyt maalit Päästetyt maalit
40% 0   0%
40% 1   30%
20% 2   20%
0% 3   40%
0% 4+ 10%
Varsinaisella peliajalla
Maalikeskiarvo 0.80 - 2.40 (3.20)

Peliaika päättyy tänään 14:28, pelivaihto tänään 12:41  45 976€