AnnaBet.com
Tervetuloa vieras
Salasana
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään. Rekisteröidy
Verkkokauppa    Facebook   Twitter   Yhteydenotto

Moniveto 11 jalkapallo peliaika päättyy Tänään 14:28 Vinkki: vain ne suodatukset huomioidaan mihin syötät jotain arvoja. ? antaa lisätietoja.
Ottelu Liverpool - Swansea Stoke - Manchester U Manchester C - Tottenham
Toimistojen
%-arviot
?
Alle - yli
2.5 maalia
?
29.0% - 71.0% 41.8% - 58.2% 39.6% - 60.4%
Toimistot ?
Maalilukujen
pelatuim-
muus%
0 = 4.70% - 53.50% 0 = 35.52% - 10.37% 0 = 20.03% - 17.65%
1 = 12.76% - 33.92% 1 = 40.51% - 27.70% 1 = 36.11% - 33.60%
2 = 25.40% - 10.39% 2 = 19.15% - 32.03% 2 = 28.34% - 30.02%
3 = 27.35% - 1.98% 3 = 4.23% - 21.60% 3 = 11.42% - 14.56%
4 = 19.11% - 0.20% 4 = 0.56% - 6.80% 4 = 3.57% - 3.58%
5 = 8.11% - 0.02% 5 = 0.02% - 1.30% 5 = 0.50% - 0.51%
6 = 2.03% - 0.00% 6 = 0.01% - 0.17% 6 = 0.02% - 0.05%
7 = 0.42% - 0.00% 7 = 0.00% - 0.03% 7 = 0.01% - 0.00%
8 = 0.11% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.00% 8 = 0.00% - 0.01%
Maalirajat
min-max
?
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Koti:    -
Vieras: -
Sallitut
tulokset
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Kielletyt
tulokset
?
Näytä vain perussuodatukset
Maali-
määrät
?
- - -
Sallitut
voiton maalierot
? Maalierotilastot
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Koti: -
Vieras: -
Kielletyt
maalierot
?
sekä sekä sekä
Kielletyt
maaliluvut
?
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Koti: ja
Vieras: ja
Rivien haluttu
%-jakauma
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Merkkaus+
osumispakotus
?
1 x 2 1 x 2 1 x 2
Osumia riveissä min-max -
Ottelu Liverpool - Swansea Stoke - Manchester U Manchester C - Tottenham
Toimistojen
%-arviot
?
Todennäköisyys-
laskenta
?
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
1 % x % 2 %
Yhteismaalimäärä PoissoNed!
Tallennetut
rajakertoimet
?
Liverpool - Swansea
Stoke - Manchester U
Manchester C - Tottenham
Hallitse omia rajakertoimiasi
Valittujen
joukkueiden
yhteismaalimäärä
?
Liverpool    Swansea    Stoke    Manchester U    Manchester C    Tottenham   
Maalien määrä yhteensä min-max -
Tulos-
valinnat
?
- kotivoittoa - tasapeliä - vierasvoittoa
Merkattujen
maalilukujen
esiintyminen
?

* Merkitse jokaiseen
otteluun vähintään
1 maaliluku jos haluat
käyttää tätä suodatusta
ja tarkista maalirajat.
Liverpool 04.7%112.8%225.4%327.4%419.1%58.1%62.0%70.4%80.1%
Swansea 053.5%133.9%210.4%32.0%40.2%50.0%60.0%70.0%80.0%
Stoke 035.5%140.5%219.2%34.2%40.6%50.0%60.0%70.0%80.0%
Manchester U 010.4%127.7%232.0%321.6%46.8%51.3%60.2%70.0%80.0%
Manchester C 020.0%136.1%228.3%311.4%43.6%50.5%60.0%70.0%80.0%
Tottenham 017.6%133.6%230.0%314.6%43.6%50.5%60.1%70.0%80.0%

Merkattujen maalilukujen täytyy esiintyä riveissä - kertaa
Maalilukujen
esiintyminen
?
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Maaliluku saa esiintyä - kertaa rivissä joukkueilla
Uutta! Maalilukualueen
esiintyminen
?
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalilukualue min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalierojen
esiintyminen
?
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Maaliero min-max - saa esiintyä - kertaa rivissä
Lopputulosten
esiintyminen
?
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
saa esiintyä - kertaa rivissä
Maalien
summat
?
maalien summa - koti maalien summa - vieras maalien summa -
Alle/yli
esiintyminen
?
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
maalin tuloksia min-max -
Haku ? minimikerroin maksimikerroin
? rivien määrä tai summa
? odotusarvo min max
? järjestys
rivipanos
? Ainoan täysosuman takuupotti


? käytä Kellyn kaavaa: maksimirivipanos € pelikassa € jakaja

Peliaika päättyy Tänään 14:28


Mikäli sinulla on ongelmia laajoissa suodatuksissa 4 tai 5 kohteen Monivedossa, niin suosittelemme käyttämään Firefox-internetselainta Joissain selaimissa tulee lähetettävän lomakkeen koon raja vastaan, jolloin kaikki suodatussasetukset eivät välity ohjelmallemme. Suodatussivu näkyy tällöin tyhjänä. Ongelma voi myös johtua ristiriitaisista suodatusasetuksistasi.






Tilaa Monivetoapu Pro poistaaksesi päivittäisen pelirajoituksen