Úvod
Pomůcky
1x2->AsianHC
Bet Simulator
BetExTool
Porovnání kurzů
PoissoNed!
PoissoNed! Umt
Outright Calculator
Randomizer
Wizard Of Odds
Hokej
Statistiky
Výsledky
Výsledky vyhledávání
Porovnání kurzů
MS - A
Olympiáda
Fotbal
Statistiky
Výsledky
Výsledky vyhledávání
Porovnání kurzů
Euro 2024
World Cup 2026
Africa Cup of N.
Asian Cup
World Cup U20
Euro U17
Euro U21
Basketbal
Statistiky
Výsledky
Výsledky vyhledávání
Víc...
Register
Volleyball
Baseball
NFL
Blog
Web Store
Privacy Notice
Kontakt
Languages
English/ROW
English/USA
Español
Deutsch
Italiano
Русский
Українська
Polski
Slovenščina
Svenska
Česky
Slovenský
Suomi
Vítejte hoste
Přihlásit
Register
MS - A
Světový pohár
ZOH
USA
NHL
AHL
ECHL
PWHL
CHL
NHL All Star
Rusko
KHL
VHL
MHL
Cup of Hope
Finsko
Liiga
Mestis
Suomen Cup
Suomi-sarja
Liiga Ženy
Švédsko
Švédská SHL
HockeyAllsvenskan
Hockeyettan
Svenska damhockeyligan
Medzinárodní
Asian Winter Games
Asian Winter Games Women
Asijská hokejová liga
Challenge Cup of Asia
Challenge Cup of Asia Division I
Channel One Cup
EHT - Czech Hockey Games
EHT - Finals
EHT - Finals Women
EHT - Finland Women
EHT - Karjala Cup
EHT - LG Hockey Games
EHT - Sweden Women
EHT - Swiss Hockey Games
Euro Ice Hockey Challenge
European Trophy
International Friendlies Women
International U18 Friendlies Women
Kontinentální pohár
Liga mistrů
Mezistátní přátelské zápasy
Mezistátní přátelské zápasy U16
Mezistátní přátelské zápasy U17
Mezistátní přátelské zápasy U18
Mezistátní přátelské zápasy U19
Mezistátní přátelské zápasy U20
Mistrovství světa v ledním hokeji žen
MS - A
MS - I. divízia
MS - II. divize
MS - III. divize
MS U18
MS U18 - I. divize
MS U18 - II. divize
MS U18 - III. divize
MS U20
MS U20 - I. divize
MS U20 - II. divize
MS U20 - III. divize
Německý pohár
Olympic Qualification Women
Olympics Women
Přípravné zápasy klubů
Southeast Asian Games
Spenglerův pohár
Světový pohár
World Championship Div I Women
World Junior Club Cup
World U18 Championship Div I Women
World U18 Championship Women
ZOH
Austrálie
Bělorusko
Běloruská Extraliga
Bieloruský ligový pohár
Česko
Česká Extraliga
Česká 1.liga
Česká 2. Liga Východ
Česká 2. Liga Střed
Czech 2.liga
Czech 2.liga South
Czech 2.liga North
DHL Super Cup
Česká 2. Liga Západ
Česká Extraliga U20
Dánsko
Dánská Oddset Ligaen
Dánský ligový pohár
Francie
Francouzská Ligue Magnus
Francouzská Division 1
Francouzský ligový pohár
Francouzský nárdoní pohár
Francouzský superpohár
Itálie
Italská Serie A
Italska Serie A2
Italian League Cup
Italský superpohár
Kanada
OHL
WHL
Memorial Cup
QMJHL
Kazachstán
Kazakhstan Hockey Championship
Kazakhstan League Cup
Lotyšsko
Maďarsko
Maďarská MOL Liga
OB I. Bajnokság
Hungarian Cup
Německo
DEL
2. Bundesliga
Oberliga Jih
MagentaSport Cup
Oberliga Západ
Oberliga Sever
Oberliga Východ
Oberliga postup
Ligový pohár
Norsko
Norská Get Ligaen
Norská 1. divisjon
Polsko
Polská Ekstraliga
Polský pohár
Polish Super Cup
Rakousko
Rakouská hokejová liga
Rakouská Nationalliga
Alps Hockey League
Slovensko
Slovenská Slovnaft Extraliga
Slovenská 1.liga
Slovakian Super Cup
Slovinsko
Španělsko
Švýcarsko
Švýcarská NLA
Švýcarská NLB
Swiss Cup
Velká Británie
Britská Elite League
Britský Challenge Cup
Britský superpohár
Tabulky ligy
Výsledky
Forma
Nadcházejíci zápasy
Sezóna
Speciální statistiky
Všechny zápasy
Doma
Venku
Klikněte na vybraný sloupec, aby ste seřadili tabulku
Mouseover percentages (%) to see value odds
Vybrát sezónu
Více výsledků
Vybrát sezónu
Posledních 6 zápasů
Doma
Venku
1.EV Weiden
AIK Oulu
AIK Stockholm
AIK W
AIK-Hockey Härnösand
AJHL
AK Bars Kazan
AKM Novomoskovsk
AKM-Yunior
APV W
ASC Corona Braşov
ATSE Graz
Aalborg
Aarhus
Abbotsford Canucks
Academy Zug
Acadie-Bathurst Titan
Acroni Jesenice II
Adelaide Adrenaline
Adendorfer EC
Adirondack Flames
Adirondack Phantoms
Adirondack Thunder
Adler Mannheim
Admiral Vladivostok
Ahmat
Aksam Unia Oświęcim
Aktobe
Akuna Naprzód Janów
Alaska Aces
Alleghe
Allen Americans
Almaz Cherepovets
Almtuna IS
Altay Ust-Kamenogorsk
Alvesta SK
Amager Ishockey
Amiens
Amnéville
Amur Khabarovsk
Amurskie Tigry
Anaheim
Angers
Anglet
Ankara University SK
Annecy
Antwerp Phantoms
AquaCity Pikes
Ariada-Akpars Volzhsk
Arizona Coyotes
Arizona Sundogs
Arktika Murmansk
Arménie
Arystan Temirtau
Asiago
Asnières
Asplöven HC
Atlant Minsk
Atlant Moscow Oblast
Atlanta
Atlanta Gladiators
Atomic Moose
Aubagne
Auer Ora
Augsburger Panther
Aurora Frogs
Australia U18 W
Austria U18 W
Austrálie
Austrálie U18
Austrálie U20
Austrálie W
Avangard Omsk
Avignon
Avto Ekaterinburg
B. Bystrica
BFSO Dinamo
Backen
Bad Kissingen
Baie-Comeau Drakkar
Bakersfield Condors
Banská Bystrica U20
Bardejov
Barrie Colts
Barys
Barys Astana II
Bat Yam
Bat Yam HC
Bayreuth Tigers
Başkent Yıldızları SK
Beibarys Atyrau
Belarus B
Belfast Giants
Belgie
Belgie U18
Belgie U20
Belgie W
Belleville Bulls
Belleville Senators
Bellinzona Rockets
Belye Medvedi
Belye Tigry Orenburg
Benešov
Benátky nad Jizerou
Bergen IK
Berkut Karaganda
Berkuty Kubani
Bern Selection
Beroun
Besançon
Biel Bienne EHC
Bietigheim
Bilyi Bars
Björklöven
Björklöven W
Black Dogs Budweis
Black Dragons Erfurt
Blainville-Boisbriand Armada
Bloomington Blaze
Bodens HF
Bofors IK
Bolzano
Bordeaux
Borlänge HF
Boro/Vetlanda HC
Borås HC
Bosna a Hercegovina
Bosna a Hercegovina U18
Bosna a Hercegovina U20
Boston
Boston W
Brampton Beast
Brandon Wheat Kings
Brantford Bulldogs
Bremer Weser Star
Bremerhaven
Bressanone
Brest Albatros Hockey
Brezno
Briançon
Bridgeport Islanders
Brisbane Lightning
Brunflo IK
Brynäs
Brynäs W
Budapest Jégkorong Akadémia
Buffalo
Bulharsko
Bulharsko U18
Bulharsko U20
Buran Voronezh
Burevestnik Ekaterinburg
Buz Adamlar GSK
Buz Beykoz
Bålsta HC
Bělorusko
Bělorusko U16
Bělorusko U17
Bělorusko U18
Bělorusko U20
Bělorusko U25
Břeclav
CD Hielo Bipolo
CG Puigcerdà
CH Boadilla
CH Jaca
CSK VVS Samara
CSKA Moscow
CSKA Sofia
CSKA-Red Army
Caen
Calgary
Calgary Hitmen
Calgary Wranglers
Canada Atlantic U17
Canada B W
Canada Black U17
Canada East U18
Canada East U19
Canada East U20
Canada OHL
Canada Ontario U17
Canada Pacific U17
Canada QMJHL
Canada Quebec U17
Canada Red U17
Canada Red U20
Canada U18 W
Canada U22 W
Canada Universiade
Canada Universiade W
Canada WHL
Canada West U17
Canada West U18
Canada West U19
Canada West U20
Canada White U17
Canada White U20
Canberra Brave
Cape Breton Screaming Eagles
Cardiff Devils
Carolina
Central Coast Rhinos
Cergy-Pontoise
Chaika Nizhny Novgorod
Chalons
Chambéry
Chamonix HC
Chamonix-Morzine
Champigny
Charleroi Red Roosters
Charlotte Checkers
Charlottetown Islanders
Chaux-de-Fonds
Chelmet Chelyabinsk
Chicago
Chicago Express
Chicago Steel
Chicago Wolves
Chicoutimi Saguenéens
Chilliwack Bruins
China Dragon
China Golden Dragons
China U18 W
China Universiade
China Universiade W
Chinese Taipei U18 W
Cholet
Chomutov
Chomutov U20
Chorvatsko
Chorvatsko U18
Chorvatsko U20
Chotěboř
Chrudim
Ciarko KH Sanok
Cincinnati Cyclones
Cincinnati Mighty Ducks
Clemensnäs HC
Clermont
Cleveland Monsters
Club Hielo Huarte
Coachella Valley Firebirds
Colmar
Colorado
Colorado Eagles
Columbus
Como
Compiègne
Cortina
Courbevoie
Coventry Blaze
Cracovia Kraków
Crimmitschau
Crocodiles Hamburg
Crvena Zvezda
Czech Republic U16 W
Czech Republic U18 W
Czech Republic Univ. W
Czech Republic Universiade
D-Kiekko
DHK Latgale
DS Ceske Budejovice
Dab.Docler
Daemyung Killer Whales
Daemyung Sangmu
Dallas
Dammarie-lès-Lys
Davos U20
Dayton Gems
Debreceni HK
Deggendorf Fire
Denmark B
Denmark U18 W
Detroit
Detva
Deuil-Garges
Dijon
Dinamo 576
Dinamo Maladzyechna
Dinamo Minsk
Dinamo Riga
Dinamo St.Petersburg
Dinamo U20
Dinamo-Raubichi
Dinslaken Kobras
Diskos U20
Dizel Penza
Djurgården
Djurgårdens IF U20
Djurgårdens W
Dnipro Kherson
Dolný Kubín
Donbass Donetsk
Dornbirner EC
Dresden Eislöwen
Drummondville Voltigeurs
Dukla Jihlava
Dundalk Bulls
Dundee Stars
Dunkerque
Dunărea Galați
Dvůr Králové
Dynamo Balashikha
Dynamo Moscow
Dynamo Moscow Region
Dynamo Pardubice
Dynamo Pardubice B
Dynamo-Altay
Dánsko
Dánsko U16
Dánsko U17
Dánsko U18
Dánsko U20
Dánsko W
Dübendorf
Düsseldorfer EG
Děčín
EC Bad Nauheim
EC Die Adler Kitzbühel
EC Harzer Falken
EC KAC II
EC Peiting
EC Red Bull Salzburg
EC Wedemark Scorpions
ECC Preussen Berlin
EG Diez-Limburg
EHC Arosa
EHC Basel
EHC Bregenzerwald
EHC Burgdorf
EHC Chur
EHC Dortmund
EHC Frauenfeld
EHC Freiburg
EHC Jonsdorfer Falken
EHC Klostersee
EHC Kloten
EHC Linz
EHC Lustenau
EHC Munich
EHC Netphen 08
EHC Neuwied
EHC Olten
EHC PIKES Oberthurgau
EHC Saastal
EHC Visp
EHC Waldkraiburg
EHC Wiki-Münsingen
EHC Winterthur
EHC Wolfsburg
EHV Schönheide 09
EJHL All Stars
EK Zeller Eisbären
ELV Tornado Niesky
ERC Ingolstadt
ERV Schweinfurt
ESC Moskitos Essen
EV Bozen 84
EV Duisburg
EV Füssen
EV Landsberg
EV Regensburg
EV Zeltweg Legenden
EV Zug
East Hokkaido Cranes
Edge University Stars
Edinburgh Capitals
Edmonton
Edmonton Oil Kings
Eeklo Yeti Bears
EfB Ishockey
Eindhoven Vikings
Eisbären Berlin
Ekaterinburg
Elektrēnu Energija
Elmira Jackals
Energie (MHL)
Enköpings SK
Epinal
Erding Gladiators
Erie Otters
Ermak Angarsk
Esja Reykjavik
Eskilstuna Linden Hockey
Espoo United
Espoo United W
Estonsko
Estonsko U18
Estonsko U20
Everett Silvertips
Evry
FASS Berlin
FC Barcelona
FPS
Falu IF
Fassa
Feha19
Fehérvár AV19
Feltreghiaccio
Ferencvárosi TC
Fiemme
Fife Flyers
Filipíny
Finland U18 W
Finsko
Finsko U16
Finsko U17
Finsko U18
Finsko U19
Finsko U20
Finsko W
Flint Firebirds
Florida
Florida Everblades
Forshaga IF
Fort Wayne Komets
France U18 W
Francie
Francie U16
Francie U17
Francie U18
Francie U19
Francie U20
Francie U23
Francie W
Frankfurt Lions
Frankfurt Lowen B
Français Volants
Frederikshavn
Fribourg-Gottéron
Frisk Asker 2
Frisk Asker Tigers
Frölunda
Frölunda U20
Frölunda W
Frýdek Místek
Furuset IF
Färjestad
Färjestad U20
Färjestad W
GCK Lions
GKS Tychy
Gap
Gardena
Gatineau Olympiques
Gazovik Orenburg
Gazovik Tyumen
Gazprom-OGU Orenburg
Geleen Eaters
Gentofte Stars
Genève-Servette HC
Germany B
Germany U16 W
Germany U18 W
Gislaveds SK
Gjøvik
Gjøvik 2
Gladsaxe Ishockey
Glasgow Clan
Gnesta IK
Gold Coast Blue Tongues
Gornyak Rudny
Goryn Stolin
GrIFK
Grafschafter EC 2011
Grand Rapids Griffins
Grande Prairie Storm
Graz 99ers
Graz 99ers II
Great Britain U18 W
Great Britain Universiade
Great Britain Universiade W
Greenville Swamp Rabbits
Grefrather
Grenoble
Grums IK
Gruzie
Grästorps IK
Grüner
Guelph Storm
Guildford Flames
Gullegem Jets
Gyergyói HK
Győri ETO
Göteborg W
HA74
HC 19 Humenné
HC 21 Prešov
HC AK59
HC Ajoie
HC Ambri-Piotta
HC Baník Sokolov
HC Baranovichi
HC Bobruisk
HC Bratislava
HC Brumov-Bylnice
HC Ceresio
HC Cheboksary
HC Chelny
HC Chiasso
HC Dalen
HC Davos
HC Dmitrov
HC Draci Bílina
HC Düdingen Bulls
HC Eppan Pirates
HC Flyers
HC Giants
HC Karviná
HC Kobra Praha
HC Lausanne
HC Lev Praha
HC Lugano
HC Merano
HC Milevsko 2010
HC Moravské Budějovice
HC Neumarkt-Egna
HC Novi Sad
HC Panter
HC Porto
HC RT TORAX Poruba
HC Rebel Ostrov
HC Red Ice
HC Rostov
HC Ryazan
HC Sakhalin
HC Sarov
HC Satakunta
HC Shaktyor Prokopyevsk
HC Sierre
HC Sion
HC Sochi
HC Strakonice
HC Thurgau
HC Trutnov
HC Vita Hästen
HC Whales
HCK
HCMAG
HCV Martigny
HDD Bled
HDK Stavbar Maribor
HIFK
HIFK B W
HIFK U20
HIFK W
HK Acroni Jesenice
HK Almaty
HK Astana
HK Batyr Neftekamsk
HK Belgorod
HK Beograd
HK Beostar
HK Brest
HK Celje
HK Dinaburga
HK Gomel
HK Gomel-2
HK Juniors
HK Kurbads
HK Lida
HK Lido
HK Liepājas Metalurgs
HK Lipetsk
HK MK Bled
HK Mogo
HK Norilsk
HK Ogre
HK Olimp
HK Olimpija Ljubljana
HK Ozolnieki/MONARCH
HK Partizan Belgrade
HK Riga
HK Riga 2000
HK Riga 95
HK Rys
HK SMScredit
HK Slavia Sofia
HK Slavija Ljubljana
HK Tambov
HK Triglav Kranj
HK Vitebsk
HK Zelenograd
HKm Zvolen B
HL Anyang
HPK
HPK U20
HPK W
HS Riga
HS Riga/Prizma II
HS Rīga/LSPA
HS Rīga/Prizma
HS Rīga99/HK Tukums
HSC Csíkszereda
HV 71
HV 71 U20
HV 71 W
HYS The Hague
Halifax Mooseheads
Hallstahammars
Halmstad HF
Hamburg Freezers
Hamburger SV
Hammarby IF
Hammarby W
Hammer Eisbären
Hanhals IF
Haninge Anchors HC
Haninge HF
Haninge W
Hannover Braves
Hannover Indians
Hannover Scorpions
Hanvikens SK
Hartford Wolf Pack
Haskey Hasselt
Hasle Løren
Haugesund
Haukat
Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod U20
Havířov
Havířov U20
He-Ki
Hedemora SK
Heilbronner Falken
Helsingborgs HC
Henderson Silver Knights
Herentals HYC
Herforder EV
Herisau
Herlev
Hermes
Hermes U20
Herner EV
Herning
Hershey Bears
Herzliya Pituah
Hidria Jesenice
High1
Hochstadter EC
Hockey Milano
Hokej Vyškov
Hokki
Hokki U20
Hong Kong
Hong Kong U18
Hong Kong W
Hronov
Huddinge IK
Hudiksvalls HC
Hull Stingrays
Humo 2
Humo Tashkent
Hungary U18 2
Hungary U18 W
Hungary Universiade
Hunters
Huttwil Falcons
Hvidovre Fighters
IF Vallentuna BK
IFK Arboga IK
IFK Kumla IK
IFK Munkfors
IFK Ore
IFK Tumba Hockey
IK Comet
IK Guts Finspång
IK Pantern
IPK
IceFighters Leipzig
Icebreakers
Idaho Steelheads
Ilves
Ilves A
Ilves U20
Ilves W
Indians Kaarina
Indie
Indonésie
Indy Fuel
Iowa Chops
Iowa Heartlanders
Iowa Wild
Irbis Kazan
Irbis-Skate Sofia
Irsko
Irsko U18
Irtysh Pavlodar
Iserlohn Roosters
Island
Island U18
Island U20
Island W
Istanbul
Italy B
Italy U18 W
Italy Universiade
Itálie
Itálie U16
Itálie U18
Itálie U20
Itálie W
Izhstal Izhevsk
Izmir
Izrael
Izrael U18
Izrael U20
JAR
JAR U18
JAR U20
JHC Bars
JHT
JKH GKS Jastrzębie
JYP
JYP U20
JYP W
JYP-Akatemia
Jablonec nad Nisou
Jacksonville Icemen
Japan U18 W
Japan Universiade
Japan Universiade W
Japonsko
Japonsko U18
Japonsko U20
Japonsko W
Jeppis Hockey
Jihlava U20
Jindřichův Hradec
Jižní Korea
Jižní Korea U18
Jižní Korea U20
Jižní Korea W
JoKP
Jokerit
Jokerit U20
Jokerit U21
Jokipojat U20
Jukurit
Jukurit U20
Jutul
Järfälla HC
K-Espoo
K-Espoo U20
K-Espoo U20 Ch
K-Vantaa
K-Vantaa U20
KB 65
KHL Mladost Zagreb
KHL Sisak
KJT Haukat U20
KJT Haukat W
KJT Tuuski
KMH Budapest
KRS-Beijing
KS KTH Krynica
KSV Eishockey
KalPa
KalPa Team
KalPa U20
KalPa W
Kalamazoo Wings
Kalix Ungdoms HC
Kallinge-Ronneby IF
Kalmar HC
Kamloops Blazers
Kanada
Kanada U16
Kanada U18
Kanada U20
Kanada W
Kansas City Mavericks
Karhu HT
Karhu-Kissat U20
Karlovy Vary
Karlovy Vary U20
Karlskrona HK
Karlskrona W
Kassel Huskies
Katowice
Kaufbeuren
Kaunas City
Kazachstán
Kazachstán U17
Kazachstán U18
Kazachstán U20
Kazachstán W
Kazakhmys Satpaev
Kazakhstan U18 W
Kazakhstan Universiade
Kazakhstan Universiade W
Kazcink-Torpedo
Kelowna Rockets
Keramin Minsk
Ketterä
Ketterä U20
KeuPa HT
Kežmarok
Khimik Voskresensk
Khimik-SKA Novopolotsk
Khimvolokno Mogilev
Kiekko-Espoo B W
Kiekko-Espoo U20 B
Kiekko-Espoo W
Kiekko-Karhut
Kiekkohait
Kiekkokopla
Kils AIK IK
Kingston Frontenacs
Kiruna AIF
Kiruna IF
Kitchener Rangers
Kladno
Kladno U20
Klagenfurter AC
Klatovy
Klášterec nad Ohří
Kocaeli BK
Kohtla-Järve Viru Sputnik
Kometa Brno
Kometa Brno B
Kometa Brno U20
Kometa Samara
Kongsvinger Knights
Konigsbrunn
KooKoo
KooKoo U20
KooKoo-65
KooVee
KooVee II
KooVee U20
Koprivnice
Kovlands IshF
Košice
Košice U20
Krakene Moss
Kralupy nad Vltavou
Kramfors-Alliansen
Krasnoyarskie Rysi
Krefeld Pinguine
Krefelder EV
Kremenchuk
Kristall Berdsk
Kristall Elektrostal
Kristall Saratov
Kristianstads IK
Krylya Sovetov Moscow
Kuban Krasnodar
Kulager Petropavl
Kungälvs IK
Kunlun Red Star
Kunlun Red Star Junior
Kuortane W
Kutná Hora
Kuvajt
Kuznetskie Medvedi
Kyrgyzstan
Kyrgyzstan U20
Kärpät
Kärpät U20
Kärpät W
Kölner Haie
Königsborner JEC
Köping HC
LL-89
LLuja
LN 91 Hockey
La Roche-sur-Yon
Lada Togliatti
Ladia Togliatti
Landshut Cannibals
Laredo Bucks
Las Vegas Wranglers
Laser HT
Latvia B
Latvia U18 W
Latvia Universiade
Lausitzer Füchse
Laval Rocket
Le Havre
LeKi
LeKi U20
Lehigh Valley Phantoms
Leksand
Leksands W
Lethbridge Hurricanes
Letnany
Leuven IHC
Lev Poprad
Levice
Liberec
Liberec U20
Liedekerke Lions
Liege Bulldogs
Liepājas Metalurgs II
Lillehammer 2
Lillehammer IK
Lillehammer U20
Lillestrøm/Skedsmo
Limoges
Lindau
Lindlövens IF
Linköping
Linköpings W
Lippe-Hockey Hamm
Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš U20
Litva
Litva U18
Litva U20
Litva W
Litvínov
Litvínov U20
LoKV
Loko Yaroslavl
Loko-76
Lokomotiv Orsha
Lokomotiv Yaroslavl
Lokomotiv-2 Yaroslavl
London Knights
Los Angeles
Lotyšsko
Lotyšsko U16
Lotyšsko U17
Lotyšsko U18
Lotyšsko U19
Lotyšsko U20
Lotyšsko U23
Lotyšsko W
Lucembursko
Lucembursko U18
Lucembursko U20
Lukko
Lukko U20
Lukko W
Luleå
Luleå Rebels HC
Luleå W
Lučenec
Lycksele SK
Lyon
Lämärit
Lørenskog 2
Lørenskog IK
MAC Budapest
MHC Dynamo Moscow
MHC Gornyak Uchaly
MHC Mountfield Martin B
MHK Dinamo-Shinnik
MHK Dubnica nad Váhom
MHK Dynamo St. Petersburg
MHK Humenné
MHK Junost Minsk
MHK Kapitan Stupino
MHK Khimik Voskresensk
MHK Krylya Sovetov
MHK Mechel
MHK Spartak Moscow
MHL EC Red Bull
MKS Sokoły Toruń
MODO
MODO U20
MODO W
MVD Moscow Region
Macao
Magnitogorsk
Maine Mariners
Majadahonda
Malajsie
Malmö
Malmö U20
Malmö W
Malungs
Mamonty Yugry
Manchester Monarchs
Manchester Storm
Manglerud Star
Manglerud/Star 2
Manitoba Bisons
Manitoba Moose
Mariestad BoIS HC
Marseille
Martin
Martin U20
Mazowsze Legia
Maďarsko
Maďarsko U16
Maďarsko U17
Maďarsko U18
Maďarsko U19
Maďarsko U20
Maďarsko W
Medicine Hat Tigers
Medvescak Zagreb 2
Medveščak Zagreb
Melbourne Ice
Melbourne Mustangs
Memmingen
Metallurg Novokuznetsk
Metallurg Serov
Metallurg Zhlobin
Metallurg Zhlobin 2
Meudon
Mexico U18 W
Mexiko
Mexiko U18
Mexiko U20
Mexiko W
Michalovce
Michigan Tech Huskies
Mikhailov Academy
Milenio
Milton Keynes Lightning
Milwaukee Admirals
Minnesota
Minnesota W
Miskolci JJSE
Mississauga Steelheads
Missouri Mavericks
Mjölby HC
Mladá Boleslav
Mladá Boleslav U20
Molodaya Gvardiya
Molot Perm
Molot-Prikamye Perm
Moncton Wildcats
Mongolsko
Mongolsko U18
Mont Blanc
Montpellier
Montreal
Montreal W
Moose Jaw Warriors
Mora
Mordovia Saransk
Morges
Most
Mostecti Lvi
Mountfield HK
Mountfield HK U20
Muik Hockey
Mulhouse
Mytischinskie Atlanty
Mälarh/Bre Hockey
Mörrums GoIS IK
Mělník
NAHL
NED Hockey Nymburk
NLA Selection Team
NSA Sofia
NY Islanders
NY Rangers
Nacka HK
Nantes
Nantes 2
Narva
Narvik IHK
Nashville
Neftyanik Almetievsk
Neftyanik Leninogorsk
Neman Grodno
Nes IHK
Netherlands U18 W
Neuilly/Marne
Neusser EV
New Jersey
New York W
Newcastle North Stars
Newcastle Vipers
Newfoundland Growlers
Niagara IceDogs
Nice
Nidaros
Nikkō Ice Bucks
Nippon Paper Cranes
Nitra
Nitra U20
Nittorps IK
Nizhnekamsk
Nizozemsko
Nizozemsko U18
Nizozemsko U20
Nizozemsko W
Njurunda SK
NoPy
Nomad Nur-Sultan
Nordic Vikings
Norfolk Admirals
Norsko
Norsko U16
Norsko U17
Norsko U18
Norsko U19
Norsko U20
Norsko W
North America U23
North America Utd.
North Bay Battalion
Norway B
Norway U18 W
Nottingham Panthers
Nove Zamky B
Novocheboksarsk
Nová Paka
Nové Zámky
Nový Jičín
Nový Zéland
Nový Zéland U18
Nový Zéland U20
Noyabrsk
Nybro Vikings IF
Nyköpings HK
Nyköpings SK
Nynäshamns IF
Näldens IF
Nürnberg Ice Tigers
Německo
Německo U16
Německo U17
Německo U18
Německo U19
Německo U20
Německo W
OAR
OAR W
ORG Beijing
ORG Beijing Junior
Odense
Ogre/Sāga 97
Oil Barons
Oilers
Oklahoma City Barons
Olimpia Kirovo-Chepetsk
Olimpija Ljubljana
Olofströms IK
Olomouc
Olomouc U20
Olympia IHC
Omskie Krylia
Omskie Yastreby
Omán
Ontario Reign
Opava
Orlando Solar Bears
Orlik Opole
Orléans
Orsa
Osby
Oshawa Generals
Oskarshamn
Ottawa
Ottawa 67's
Ottawa Capitals U20
Ottawa W
Owen Sound Attack
PEPO
PESÄ
Pardubice U20
Passau Black Hawks
Patriot Budapest
Pelhřimov
Pelicans
Pelicans U20
Peliitat
Pergine
Perth Thunder
Peterborough Petes
Peurunka HT
Philadelphia
Philadelphia Phantoms
Piešťany
Pingviinit
Pioneers Vorarlberg
Piteå HC
Pittsburgh
Plymouth Whalers
Plzeň
Plzeň U20
Podhale Nowy Targ
Poland B
Poland U18 W
Polis Akademisi ve Koleji
Polonia Bytom
Polsko
Polsko U16
Polsko U18
Polsko U20
Polsko W
Pontebba
Poprad
Poprad U20
Portland Pirates
Portland Winterhawks
Poruba U21
Považská Bystrica
Prešov Penguins
Pribram
Prievidza
Prince Albert Raiders
Prince George Cougars
Prizma/Pardaugava
Progres Glazov
Prostějov
Providence Bruins
Punks Vilnius
Písek
Púchov
Přerov
Přerov U20
Quad City Mallards
Quebec Remparts
Quinnipiac Bobcats
RJK
Raahe-K
Rakousko
Rakousko U16
Rakousko U17
Rakousko U18
Rakousko U19
Rakousko U20
Rakousko W
Rapid City Rush
Rapperswil-Jona Lakers
Ratinger Ice Aliens
Ravensburg
Reading Royals
Reaktor Nizhnekamsk
Real Torino H.C.
Red Bull Salzburg II
Red Deer Rebels
Red Eagles Hokkaido
Red Stars MHL
Redings W
Regina Pats
Reims
Revier Löwen
Riemu
Riessersee
Rimavská Sobota
Rimouski Océanic
Ringerike
Rio Grande Valley
Rishon
Ritten-Renon
RoKi
RoKi U20
RoKi W
Rochester Americans
Rockford IceHogs
Romania B
Romazan Team
Rosenborg 2
Rosenborg IHK
Rosenheim
Rosice
Rostocker EC
Rosvik IK
Roudnice nad Labem
Rouen
Rouyn-Noranda Huskies
Rubin Tyumen
Rumunsko
Rumunsko U17
Rumunsko U18
Rumunsko U20
Rungsted
Rusko
Rusko U16
Rusko U17
Rusko U18
Rusko U19
Rusko U20
Rusko U23
Rusko U25
Rusko W
Russia B W
Russia II
Russia II U20
Russia Olympic
Russia Red U20
Russia U18 W
Russia Universiade
Russia Universiade W
Russia White U20
Russkie Vityazi
Ružinov Bratislava
Ružomberok
Rögle BK
Rødovre
S-Kiekko
SC Bern
SC Langenthal
SC Langnau Tigers
SC Weinfelden
SDE HF W
SERC Wild Wings
SHK Hodonín
SK Karviná
SK Lejon
SK Rīga 96
SK Trhači Kadaň
SKA St. Petersburg
SKA-1946
SKA-GUOR Karelia
SKA-Neva
SKA-Serebryanye Lvy
SKA-Varyagi
SKA-Varyagi U21
SKA-Yunior
SMS U20 Sosnowiec
SV Kaltern
SV am Salzgittersee
SaPKo
SaPKo U20
Saale Bulls Halle
Saginaw Spirit
SaiPa
SaiPa U20
Saint John Sea Dogs
Sakhalinskie Akuly
Salamat
Salavat Yulaev Ufa
Salzburg U18
Salzburg U20
San Diego Gulls
San Jose
San Jose Barracuda
Sarmaty Orenburzhya
Sarnia Sting
Saryarka Karagandy
Saskatoon Blades
Sault Ste. Marie
Savannah Ghost Pirates
Schiller-Vasas HC
Seattle Kraken
Seattle Thunderbirds
Segeltorps IF
Seibu Prince Rabbits
Senica
Senica U20
Serbia and Montenegro
Servette II
Severní Korea
Severní Korea U20
Severní Korea W
Severstal Cherepovets
ShKO Oskemen
Shakhter Soligorsk
Shakhter Soligorsk 2
Shawinigan Cataractes
Sheffield Steelers
Sherbrooke Phoenix
Shinnik Bobruisk
Sibir Novosibirsk
Sibirskie Snaipery
Singapur
Sioux City Musketeers
Skalica
Skalica U20
Skautafélag Akureyrar
Skautafélag Reykjavíkur
Skedsmo
Skedvi/Säter IF
Skellefteå AIK
Skellefteå AIK W
Skellefteå U20
Ski Elite
Skien IHK
Skå IK
Skåre BK
Skövde IK
Slany
Slavia Prague
Slavia Praha U20
Slavutich Smolensk
Slovak Stars
Slovakia B
Slovakia U18 W
Slovakia Univ. W
Slovakia Universiade
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava B
Slovan Bratislava U20
Slovensko
Slovensko U16
Slovensko U17
Slovensko U18
Slovensko U19
Slovensko U20
Slovensko U23
Slovensko W
Slovinsko
Slovinsko U16
Slovinsko U18
Slovinsko U20
Slovinsko W
Snezhnye Barsy
Sokol Kiev
Sokol Krasnoyarsk
Sollefteå HK
Sollentuna HC
Sonthofen
South Carolina Stingrays
South Korea U18 W
South Korea Universiade
Spain U18 W
Spain Universiade
Spain Universiade W
Sparta Prague
Sparta Praha U20
Sparta Sarpsborg
Sparta Sarpsborg 2
Spartak Moscow
Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves U20
Spokane Chiefs
Sport
Sport U20
Sport W
Springfield Falcons
Springfield Thunderbirds
Sputnik Almetievsk
Sputnik Nizhny Tagil
Srbsko
Srbsko U18
Srbsko U20
St. John's Maple Leafs
St. Louis
St.Louis Blues Alumni
Stadion Cheb
Stadion Litoměřice
Stalnye Lisy
Star-Forward
Stavanger 2
Stavanger Oilers
Steaua Rangers
Steel Wings Linz
Steinbach BW II
Stjernen 2
Stjernen Hockey
Stockton Heat
Stoczniowiec Gdańsk
Storhamar 2
Storhamar Dragons
Strasbourg
Strasbourg 2
Straubing Tigers
Strömsbro IF
Stuttgart Rebels
Sudbury Wolves
Sundsvall
Sundsvall W
Sunne IK
Surahammars IF
Světlá nad Sázavou
Sweden II
Sweden U18 W
Sweden Universiade
Swift Current Broncos
Switzerland Red U16
Switzerland U18 W
Switzerland Universiade
Switzerland Universiade W
Switzerland White U16
Sydney Bears
Sydney Ice Dogs
Syracuse Crunch
Säntis
Söderhamn/Ljusne
Södertälje
Södertälje W
SønderjyskE
TEV Miesbach
THK Tver
TIHC
TJ SC Kolín
TKH Nesta Toruń
TPS
TPS U20
TPS W
TSV Peißenberg
TWK Innsbruck
Taifun Primorsky Krai
Tampa Bay
Tappara
Tappara U20
Tartu Välk 494
Tatranskí Vlci
Tchaj-wan
Tchaj-wan U18
Tchaj-wan U20
Tchaj-wan W
Team Europe
Team Foligno
Team Polesie
Team Toews
Team Uppsala HC
Team Valais Wallis
Team Zagreb
Tegs SK
Texas Brahmas
Texas Stars
Thajsko
Thajsko U18
Thajsko W
Tierps HK
Tilburg Trappers
Timmendorfer Strand
Timrå
Tingsryds AIF
Titaanit
Titan Klin
Toblach-Dobbiaco
Tohoku Free Blades
Toledo Walleye
Tolpar Ufa
Tonsberg IHK
Topoľčany
Toronto
Toronto Marlies
Toronto Roadrunners
Toronto W
Toros Neftekamsk
Torpedo N. Novgorod
Torpedo-Gorky
Toulon
Toulouse-Blagnac
Tours
Traktor Chelyabinsk
Tranås AIF
Trebišov
Trenton Titans
Trenčín
Trenčín U20
Tri-City Americans
Trnava
Trnava U20
Trois-Rivières Lions
Troja/Ljungby IF
Troja/Ljungby W
Trondheim Black Panthers
Trångsunds IF
Tseng Tau
TuTo
TuTo U20
Tucson Roadrunners
Tulsa Oilers
Turecko
Turecko U18
Turecko U20
Turecko W
Turkey U18 W
Turkmenistán
Turkmenistán U18
Turnhout White Caps
Tverichi Tver
Txuri Urdin
Tyringe SoSS
Tyumen Legion
Tábor
Tölzer Löwen
Třebíč
Třinec
Třinec U20
UJK
UQTR
USA
USA Blue U20
USA U17
USA U18
USA U18 W
USA U19
USA U20
USA U22 W
USA Universiade
USA Universiade W
USA W
USA White U20
UTICA Pioneers
Uherské Hradiště
Ukraine B
Ukraine Universiade
Ukrajina
Ukrajina U18
Ukrajina U20
Ukrajina W
Ulricehamns IF
United Arab Emirates
United Arab Emirates U20
Uničov
Unterland
Urho
Utah Grizzlies
Utica College
Utica Comets
VER Selb
VEU Feldkirch
VG-62
VHL Stars
VSK Technika Blansko
VSK Technika Brno
Val Vanoise
Val-d'Or Foreurs
Valais-Chablais
Valašské Meziříčí
Valbo HC
Valdifiemme
Valence
Valenciennes
ValpEagle
Valpellice
Valpusteria
Vancouver
Vancouver Giants
Varberg Vipers
Varese
Vegas Golden Knights
Velká Británie
Velká Británie U18
Velká Británie U20
Velká Británie W
Velké Meziříčí
Victoria Royals
Victoriaville Tigres
Vienna Capitals
Vienna Capitals II
Viikingit
Viking Hockey
Villacher SV
Villard
Villars HC
Vimmerby HC
Vipiteno/Sterzing
Virkiä
Viry Chatillon
Visby/Roma HK
Vitkovice U23
Vityaz
Vojvodina
Vrchlabí
Vsetin U20
Vsetín
Vänersborgs
Vännäs HC
Värmdö HC
Väsby IK HK
Västerviks IK
Västerås
Västerås IK Ungdom
Växjö Lakers HC
Vålerenga 2
Vålerenga Ishockey
Vítkovice
Vítkovice U20
Waasa Red Ducks
Warkis
Washington
Wasquehal
Wenatchee Wild
Wheeling Nailers
Wichita Thunder
Wild Boys Chemnitz
Wilkes-Barre/Scranton
Windsor Spitfires
Wings HC Arlanda
Winnipeg
Worcester Railers
Worcester Sharks
Yastreby Pinsk
Yokohama Grits
Yonsei University
Young-Sprinters Hockey Club
Yugra Khanty-Mansiysk
Yunior Kurgan
Yunost Minsk
Yunost Minsk (VHL)
Yunost Minsk II
Yuzhny Ural Orsk
ZSC Lions
Zagłębie Sosnowiec
Zauralie Kurgan
Zemgale/JLSS
Zlín
Zlín U20
Znojmo
Znojmo U20
Zvezda Chekhov
Zvezda-VDV
Zvolen
Zvolen U20
Ässät
Ässät U20
Åkers IF
Ånge IK
Írán
ÖSK HK
Örebro HK
Örnsköldsviks SK
Östersund/Brunflo
Újpesti TE
Ústí nad Labem
Česko
Česko U16
Česko U17
Česko U18
Česko U19
Česko U20
Česko W
Česká Lípa
České Budějovice
České Budějovice U20
Čína
Čína U18
Čína U20
Čína W
Řecko
Řisuty
Španělsko
Španělsko U18
Španělsko U20
Španělsko W
Šumperk
Švédsko
Švédsko U16
Švédsko U17
Švédsko U18
Švédsko U19
Švédsko U20
Švédsko W
Švýcarsko
Švýcarsko U16
Švýcarsko U17
Švýcarsko U18
Švýcarsko U19
Švýcarsko U20
Švýcarsko W
Žiar nad Hronom
Žilina
Žilina U20
Žďar nad Sázavou
Žďar nad Sázavou U20
Аrlan Kökshetau
-
1.EV Weiden
AIK Oulu
AIK Stockholm
AIK W
AIK-Hockey Härnösand
AJHL
AK Bars Kazan
AKM Novomoskovsk
AKM-Yunior
APV W
ASC Corona Braşov
ATSE Graz
Aalborg
Aarhus
Abbotsford Canucks
Academy Zug
Acadie-Bathurst Titan
Acroni Jesenice II
Adelaide Adrenaline
Adendorfer EC
Adirondack Flames
Adirondack Phantoms
Adirondack Thunder
Adler Mannheim
Admiral Vladivostok
Ahmat
Aksam Unia Oświęcim
Aktobe
Akuna Naprzód Janów
Alaska Aces
Alleghe
Allen Americans
Almaz Cherepovets
Almtuna IS
Altay Ust-Kamenogorsk
Alvesta SK
Amager Ishockey
Amiens
Amnéville
Amur Khabarovsk
Amurskie Tigry
Anaheim
Angers
Anglet
Ankara University SK
Annecy
Antwerp Phantoms
AquaCity Pikes
Ariada-Akpars Volzhsk
Arizona Coyotes
Arizona Sundogs
Arktika Murmansk
Arménie
Arystan Temirtau
Asiago
Asnières
Asplöven HC
Atlant Minsk
Atlant Moscow Oblast
Atlanta
Atlanta Gladiators
Atomic Moose
Aubagne
Auer Ora
Augsburger Panther
Aurora Frogs
Australia U18 W
Austria U18 W
Austrálie
Austrálie U18
Austrálie U20
Austrálie W
Avangard Omsk
Avignon
Avto Ekaterinburg
B. Bystrica
BFSO Dinamo
Backen
Bad Kissingen
Baie-Comeau Drakkar
Bakersfield Condors
Banská Bystrica U20
Bardejov
Barrie Colts
Barys
Barys Astana II
Bat Yam
Bat Yam HC
Bayreuth Tigers
Başkent Yıldızları SK
Beibarys Atyrau
Belarus B
Belfast Giants
Belgie
Belgie U18
Belgie U20
Belgie W
Belleville Bulls
Belleville Senators
Bellinzona Rockets
Belye Medvedi
Belye Tigry Orenburg
Benešov
Benátky nad Jizerou
Bergen IK
Berkut Karaganda
Berkuty Kubani
Bern Selection
Beroun
Besançon
Biel Bienne EHC
Bietigheim
Bilyi Bars
Björklöven
Björklöven W
Black Dogs Budweis
Black Dragons Erfurt
Blainville-Boisbriand Armada
Bloomington Blaze
Bodens HF
Bofors IK
Bolzano
Bordeaux
Borlänge HF
Boro/Vetlanda HC
Borås HC
Bosna a Hercegovina
Bosna a Hercegovina U18
Bosna a Hercegovina U20
Boston
Boston W
Brampton Beast
Brandon Wheat Kings
Brantford Bulldogs
Bremer Weser Star
Bremerhaven
Bressanone
Brest Albatros Hockey
Brezno
Briançon
Bridgeport Islanders
Brisbane Lightning
Brunflo IK
Brynäs
Brynäs W
Budapest Jégkorong Akadémia
Buffalo
Bulharsko
Bulharsko U18
Bulharsko U20
Buran Voronezh
Burevestnik Ekaterinburg
Buz Adamlar GSK
Buz Beykoz
Bålsta HC
Bělorusko
Bělorusko U16
Bělorusko U17
Bělorusko U18
Bělorusko U20
Bělorusko U25
Břeclav
CD Hielo Bipolo
CG Puigcerdà
CH Boadilla
CH Jaca
CSK VVS Samara
CSKA Moscow
CSKA Sofia
CSKA-Red Army
Caen
Calgary
Calgary Hitmen
Calgary Wranglers
Canada Atlantic U17
Canada B W
Canada Black U17
Canada East U18
Canada East U19
Canada East U20
Canada OHL
Canada Ontario U17
Canada Pacific U17
Canada QMJHL
Canada Quebec U17
Canada Red U17
Canada Red U20
Canada U18 W
Canada U22 W
Canada Universiade
Canada Universiade W
Canada WHL
Canada West U17
Canada West U18
Canada West U19
Canada West U20
Canada White U17
Canada White U20
Canberra Brave
Cape Breton Screaming Eagles
Cardiff Devils
Carolina
Central Coast Rhinos
Cergy-Pontoise
Chaika Nizhny Novgorod
Chalons
Chambéry
Chamonix HC
Chamonix-Morzine
Champigny
Charleroi Red Roosters
Charlotte Checkers
Charlottetown Islanders
Chaux-de-Fonds
Chelmet Chelyabinsk
Chicago
Chicago Express
Chicago Steel
Chicago Wolves
Chicoutimi Saguenéens
Chilliwack Bruins
China Dragon
China Golden Dragons
China U18 W
China Universiade
China Universiade W
Chinese Taipei U18 W
Cholet
Chomutov
Chomutov U20
Chorvatsko
Chorvatsko U18
Chorvatsko U20
Chotěboř
Chrudim
Ciarko KH Sanok
Cincinnati Cyclones
Cincinnati Mighty Ducks
Clemensnäs HC
Clermont
Cleveland Monsters
Club Hielo Huarte
Coachella Valley Firebirds
Colmar
Colorado
Colorado Eagles
Columbus
Como
Compiègne
Cortina
Courbevoie
Coventry Blaze
Cracovia Kraków
Crimmitschau
Crocodiles Hamburg
Crvena Zvezda
Czech Republic U16 W
Czech Republic U18 W
Czech Republic Univ. W
Czech Republic Universiade
D-Kiekko
DHK Latgale
DS Ceske Budejovice
Dab.Docler
Daemyung Killer Whales
Daemyung Sangmu
Dallas
Dammarie-lès-Lys
Davos U20
Dayton Gems
Debreceni HK
Deggendorf Fire
Denmark B
Denmark U18 W
Detroit
Detva
Deuil-Garges
Dijon
Dinamo 576
Dinamo Maladzyechna
Dinamo Minsk
Dinamo Riga
Dinamo St.Petersburg
Dinamo U20
Dinamo-Raubichi
Dinslaken Kobras
Diskos U20
Dizel Penza
Djurgården
Djurgårdens IF U20
Djurgårdens W
Dnipro Kherson
Dolný Kubín
Donbass Donetsk
Dornbirner EC
Dresden Eislöwen
Drummondville Voltigeurs
Dukla Jihlava
Dundalk Bulls
Dundee Stars
Dunkerque
Dunărea Galați
Dvůr Králové
Dynamo Balashikha
Dynamo Moscow
Dynamo Moscow Region
Dynamo Pardubice
Dynamo Pardubice B
Dynamo-Altay
Dánsko
Dánsko U16
Dánsko U17
Dánsko U18
Dánsko U20
Dánsko W
Dübendorf
Düsseldorfer EG
Děčín
EC Bad Nauheim
EC Die Adler Kitzbühel
EC Harzer Falken
EC KAC II
EC Peiting
EC Red Bull Salzburg
EC Wedemark Scorpions
ECC Preussen Berlin
EG Diez-Limburg
EHC Arosa
EHC Basel
EHC Bregenzerwald
EHC Burgdorf
EHC Chur
EHC Dortmund
EHC Frauenfeld
EHC Freiburg
EHC Jonsdorfer Falken
EHC Klostersee
EHC Kloten
EHC Linz
EHC Lustenau
EHC Munich
EHC Netphen 08
EHC Neuwied
EHC Olten
EHC PIKES Oberthurgau
EHC Saastal
EHC Visp
EHC Waldkraiburg
EHC Wiki-Münsingen
EHC Winterthur
EHC Wolfsburg
EHV Schönheide 09
EJHL All Stars
EK Zeller Eisbären
ELV Tornado Niesky
ERC Ingolstadt
ERV Schweinfurt
ESC Moskitos Essen
EV Bozen 84
EV Duisburg
EV Füssen
EV Landsberg
EV Regensburg
EV Zeltweg Legenden
EV Zug
East Hokkaido Cranes
Edge University Stars
Edinburgh Capitals
Edmonton
Edmonton Oil Kings
Eeklo Yeti Bears
EfB Ishockey
Eindhoven Vikings
Eisbären Berlin
Ekaterinburg
Elektrēnu Energija
Elmira Jackals
Energie (MHL)
Enköpings SK
Epinal
Erding Gladiators
Erie Otters
Ermak Angarsk
Esja Reykjavik
Eskilstuna Linden Hockey
Espoo United
Espoo United W
Estonsko
Estonsko U18
Estonsko U20
Everett Silvertips
Evry
FASS Berlin
FC Barcelona
FPS
Falu IF
Fassa
Feha19
Fehérvár AV19
Feltreghiaccio
Ferencvárosi TC
Fiemme
Fife Flyers
Filipíny
Finland U18 W
Finsko
Finsko U16
Finsko U17
Finsko U18
Finsko U19
Finsko U20
Finsko W
Flint Firebirds
Florida
Florida Everblades
Forshaga IF
Fort Wayne Komets
France U18 W
Francie
Francie U16
Francie U17
Francie U18
Francie U19
Francie U20
Francie U23
Francie W
Frankfurt Lions
Frankfurt Lowen B
Français Volants
Frederikshavn
Fribourg-Gottéron
Frisk Asker 2
Frisk Asker Tigers
Frölunda
Frölunda U20
Frölunda W
Frýdek Místek
Furuset IF
Färjestad
Färjestad U20
Färjestad W
GCK Lions
GKS Tychy
Gap
Gardena
Gatineau Olympiques
Gazovik Orenburg
Gazovik Tyumen
Gazprom-OGU Orenburg
Geleen Eaters
Gentofte Stars
Genève-Servette HC
Germany B
Germany U16 W
Germany U18 W
Gislaveds SK
Gjøvik
Gjøvik 2
Gladsaxe Ishockey
Glasgow Clan
Gnesta IK
Gold Coast Blue Tongues
Gornyak Rudny
Goryn Stolin
GrIFK
Grafschafter EC 2011
Grand Rapids Griffins
Grande Prairie Storm
Graz 99ers
Graz 99ers II
Great Britain U18 W
Great Britain Universiade
Great Britain Universiade W
Greenville Swamp Rabbits
Grefrather
Grenoble
Grums IK
Gruzie
Grästorps IK
Grüner
Guelph Storm
Guildford Flames
Gullegem Jets
Gyergyói HK
Győri ETO
Göteborg W
HA74
HC 19 Humenné
HC 21 Prešov
HC AK59
HC Ajoie
HC Ambri-Piotta
HC Baník Sokolov
HC Baranovichi
HC Bobruisk
HC Bratislava
HC Brumov-Bylnice
HC Ceresio
HC Cheboksary
HC Chelny
HC Chiasso
HC Dalen
HC Davos
HC Dmitrov
HC Draci Bílina
HC Düdingen Bulls
HC Eppan Pirates
HC Flyers
HC Giants
HC Karviná
HC Kobra Praha
HC Lausanne
HC Lev Praha
HC Lugano
HC Merano
HC Milevsko 2010
HC Moravské Budějovice
HC Neumarkt-Egna
HC Novi Sad
HC Panter
HC Porto
HC RT TORAX Poruba
HC Rebel Ostrov
HC Red Ice
HC Rostov
HC Ryazan
HC Sakhalin
HC Sarov
HC Satakunta
HC Shaktyor Prokopyevsk
HC Sierre
HC Sion
HC Sochi
HC Strakonice
HC Thurgau
HC Trutnov
HC Vita Hästen
HC Whales
HCK
HCMAG
HCV Martigny
HDD Bled
HDK Stavbar Maribor
HIFK
HIFK B W
HIFK U20
HIFK W
HK Acroni Jesenice
HK Almaty
HK Astana
HK Batyr Neftekamsk
HK Belgorod
HK Beograd
HK Beostar
HK Brest
HK Celje
HK Dinaburga
HK Gomel
HK Gomel-2
HK Juniors
HK Kurbads
HK Lida
HK Lido
HK Liepājas Metalurgs
HK Lipetsk
HK MK Bled
HK Mogo
HK Norilsk
HK Ogre
HK Olimp
HK Olimpija Ljubljana
HK Ozolnieki/MONARCH
HK Partizan Belgrade
HK Riga
HK Riga 2000
HK Riga 95
HK Rys
HK SMScredit
HK Slavia Sofia
HK Slavija Ljubljana
HK Tambov
HK Triglav Kranj
HK Vitebsk
HK Zelenograd
HKm Zvolen B
HL Anyang
HPK
HPK U20
HPK W
HS Riga
HS Riga/Prizma II
HS Rīga/LSPA
HS Rīga/Prizma
HS Rīga99/HK Tukums
HSC Csíkszereda
HV 71
HV 71 U20
HV 71 W
HYS The Hague
Halifax Mooseheads
Hallstahammars
Halmstad HF
Hamburg Freezers
Hamburger SV
Hammarby IF
Hammarby W
Hammer Eisbären
Hanhals IF
Haninge Anchors HC
Haninge HF
Haninge W
Hannover Braves
Hannover Indians
Hannover Scorpions
Hanvikens SK
Hartford Wolf Pack
Haskey Hasselt
Hasle Løren
Haugesund
Haukat
Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod U20
Havířov
Havířov U20
He-Ki
Hedemora SK
Heilbronner Falken
Helsingborgs HC
Henderson Silver Knights
Herentals HYC
Herforder EV
Herisau
Herlev
Hermes
Hermes U20
Herner EV
Herning
Hershey Bears
Herzliya Pituah
Hidria Jesenice
High1
Hochstadter EC
Hockey Milano
Hokej Vyškov
Hokki
Hokki U20
Hong Kong
Hong Kong U18
Hong Kong W
Hronov
Huddinge IK
Hudiksvalls HC
Hull Stingrays
Humo 2
Humo Tashkent
Hungary U18 2
Hungary U18 W
Hungary Universiade
Hunters
Huttwil Falcons
Hvidovre Fighters
IF Vallentuna BK
IFK Arboga IK
IFK Kumla IK
IFK Munkfors
IFK Ore
IFK Tumba Hockey
IK Comet
IK Guts Finspång
IK Pantern
IPK
IceFighters Leipzig
Icebreakers
Idaho Steelheads
Ilves
Ilves A
Ilves U20
Ilves W
Indians Kaarina
Indie
Indonésie
Indy Fuel
Iowa Chops
Iowa Heartlanders
Iowa Wild
Irbis Kazan
Irbis-Skate Sofia
Irsko
Irsko U18
Irtysh Pavlodar
Iserlohn Roosters
Island
Island U18
Island U20
Island W
Istanbul
Italy B
Italy U18 W
Italy Universiade
Itálie
Itálie U16
Itálie U18
Itálie U20
Itálie W
Izhstal Izhevsk
Izmir
Izrael
Izrael U18
Izrael U20
JAR
JAR U18
JAR U20
JHC Bars
JHT
JKH GKS Jastrzębie
JYP
JYP U20
JYP W
JYP-Akatemia
Jablonec nad Nisou
Jacksonville Icemen
Japan U18 W
Japan Universiade
Japan Universiade W
Japonsko
Japonsko U18
Japonsko U20
Japonsko W
Jeppis Hockey
Jihlava U20
Jindřichův Hradec
Jižní Korea
Jižní Korea U18
Jižní Korea U20
Jižní Korea W
JoKP
Jokerit
Jokerit U20
Jokerit U21
Jokipojat U20
Jukurit
Jukurit U20
Jutul
Järfälla HC
K-Espoo
K-Espoo U20
K-Espoo U20 Ch
K-Vantaa
K-Vantaa U20
KB 65
KHL Mladost Zagreb
KHL Sisak
KJT Haukat U20
KJT Haukat W
KJT Tuuski
KMH Budapest
KRS-Beijing
KS KTH Krynica
KSV Eishockey
KalPa
KalPa Team
KalPa U20
KalPa W
Kalamazoo Wings
Kalix Ungdoms HC
Kallinge-Ronneby IF
Kalmar HC
Kamloops Blazers
Kanada
Kanada U16
Kanada U18
Kanada U20
Kanada W
Kansas City Mavericks
Karhu HT
Karhu-Kissat U20
Karlovy Vary
Karlovy Vary U20
Karlskrona HK
Karlskrona W
Kassel Huskies
Katowice
Kaufbeuren
Kaunas City
Kazachstán
Kazachstán U17
Kazachstán U18
Kazachstán U20
Kazachstán W
Kazakhmys Satpaev
Kazakhstan U18 W
Kazakhstan Universiade
Kazakhstan Universiade W
Kazcink-Torpedo
Kelowna Rockets
Keramin Minsk
Ketterä
Ketterä U20
KeuPa HT
Kežmarok
Khimik Voskresensk
Khimik-SKA Novopolotsk
Khimvolokno Mogilev
Kiekko-Espoo B W
Kiekko-Espoo U20 B
Kiekko-Espoo W
Kiekko-Karhut
Kiekkohait
Kiekkokopla
Kils AIK IK
Kingston Frontenacs
Kiruna AIF
Kiruna IF
Kitchener Rangers
Kladno
Kladno U20
Klagenfurter AC
Klatovy
Klášterec nad Ohří
Kocaeli BK
Kohtla-Järve Viru Sputnik
Kometa Brno
Kometa Brno B
Kometa Brno U20
Kometa Samara
Kongsvinger Knights
Konigsbrunn
KooKoo
KooKoo U20
KooKoo-65
KooVee
KooVee II
KooVee U20
Koprivnice
Kovlands IshF
Košice
Košice U20
Krakene Moss
Kralupy nad Vltavou
Kramfors-Alliansen
Krasnoyarskie Rysi
Krefeld Pinguine
Krefelder EV
Kremenchuk
Kristall Berdsk
Kristall Elektrostal
Kristall Saratov
Kristianstads IK
Krylya Sovetov Moscow
Kuban Krasnodar
Kulager Petropavl
Kungälvs IK
Kunlun Red Star
Kunlun Red Star Junior
Kuortane W
Kutná Hora
Kuvajt
Kuznetskie Medvedi
Kyrgyzstan
Kyrgyzstan U20
Kärpät
Kärpät U20
Kärpät W
Kölner Haie
Königsborner JEC
Köping HC
LL-89
LLuja
LN 91 Hockey
La Roche-sur-Yon
Lada Togliatti
Ladia Togliatti
Landshut Cannibals
Laredo Bucks
Las Vegas Wranglers
Laser HT
Latvia B
Latvia U18 W
Latvia Universiade
Lausitzer Füchse
Laval Rocket
Le Havre
LeKi
LeKi U20
Lehigh Valley Phantoms
Leksand
Leksands W
Lethbridge Hurricanes
Letnany
Leuven IHC
Lev Poprad
Levice
Liberec
Liberec U20
Liedekerke Lions
Liege Bulldogs
Liepājas Metalurgs II
Lillehammer 2
Lillehammer IK
Lillehammer U20
Lillestrøm/Skedsmo
Limoges
Lindau
Lindlövens IF
Linköping
Linköpings W
Lippe-Hockey Hamm
Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš U20
Litva
Litva U18
Litva U20
Litva W
Litvínov
Litvínov U20
LoKV
Loko Yaroslavl
Loko-76
Lokomotiv Orsha
Lokomotiv Yaroslavl
Lokomotiv-2 Yaroslavl
London Knights
Los Angeles
Lotyšsko
Lotyšsko U16
Lotyšsko U17
Lotyšsko U18
Lotyšsko U19
Lotyšsko U20
Lotyšsko U23
Lotyšsko W
Lucembursko
Lucembursko U18
Lucembursko U20
Lukko
Lukko U20
Lukko W
Luleå
Luleå Rebels HC
Luleå W
Lučenec
Lycksele SK
Lyon
Lämärit
Lørenskog 2
Lørenskog IK
MAC Budapest
MHC Dynamo Moscow
MHC Gornyak Uchaly
MHC Mountfield Martin B
MHK Dinamo-Shinnik
MHK Dubnica nad Váhom
MHK Dynamo St. Petersburg
MHK Humenné
MHK Junost Minsk
MHK Kapitan Stupino
MHK Khimik Voskresensk
MHK Krylya Sovetov
MHK Mechel
MHK Spartak Moscow
MHL EC Red Bull
MKS Sokoły Toruń
MODO
MODO U20
MODO W
MVD Moscow Region
Macao
Magnitogorsk
Maine Mariners
Majadahonda
Malajsie
Malmö
Malmö U20
Malmö W
Malungs
Mamonty Yugry
Manchester Monarchs
Manchester Storm
Manglerud Star
Manglerud/Star 2
Manitoba Bisons
Manitoba Moose
Mariestad BoIS HC
Marseille
Martin
Martin U20
Mazowsze Legia
Maďarsko
Maďarsko U16
Maďarsko U17
Maďarsko U18
Maďarsko U19
Maďarsko U20
Maďarsko W
Medicine Hat Tigers
Medvescak Zagreb 2
Medveščak Zagreb
Melbourne Ice
Melbourne Mustangs
Memmingen
Metallurg Novokuznetsk
Metallurg Serov
Metallurg Zhlobin
Metallurg Zhlobin 2
Meudon
Mexico U18 W
Mexiko
Mexiko U18
Mexiko U20
Mexiko W
Michalovce
Michigan Tech Huskies
Mikhailov Academy
Milenio
Milton Keynes Lightning
Milwaukee Admirals
Minnesota
Minnesota W
Miskolci JJSE
Mississauga Steelheads
Missouri Mavericks
Mjölby HC
Mladá Boleslav
Mladá Boleslav U20
Molodaya Gvardiya
Molot Perm
Molot-Prikamye Perm
Moncton Wildcats
Mongolsko
Mongolsko U18
Mont Blanc
Montpellier
Montreal
Montreal W
Moose Jaw Warriors
Mora
Mordovia Saransk
Morges
Most
Mostecti Lvi
Mountfield HK
Mountfield HK U20
Muik Hockey
Mulhouse
Mytischinskie Atlanty
Mälarh/Bre Hockey
Mörrums GoIS IK
Mělník
NAHL
NED Hockey Nymburk
NLA Selection Team
NSA Sofia
NY Islanders
NY Rangers
Nacka HK
Nantes
Nantes 2
Narva
Narvik IHK
Nashville
Neftyanik Almetievsk
Neftyanik Leninogorsk
Neman Grodno
Nes IHK
Netherlands U18 W
Neuilly/Marne
Neusser EV
New Jersey
New York W
Newcastle North Stars
Newcastle Vipers
Newfoundland Growlers
Niagara IceDogs
Nice
Nidaros
Nikkō Ice Bucks
Nippon Paper Cranes
Nitra
Nitra U20
Nittorps IK
Nizhnekamsk
Nizozemsko
Nizozemsko U18
Nizozemsko U20
Nizozemsko W
Njurunda SK
NoPy
Nomad Nur-Sultan
Nordic Vikings
Norfolk Admirals
Norsko
Norsko U16
Norsko U17
Norsko U18
Norsko U19
Norsko U20
Norsko W
North America U23
North America Utd.
North Bay Battalion
Norway B
Norway U18 W
Nottingham Panthers
Nove Zamky B
Novocheboksarsk
Nová Paka
Nové Zámky
Nový Jičín
Nový Zéland
Nový Zéland U18
Nový Zéland U20
Noyabrsk
Nybro Vikings IF
Nyköpings HK
Nyköpings SK
Nynäshamns IF
Näldens IF
Nürnberg Ice Tigers
Německo
Německo U16
Německo U17
Německo U18
Německo U19
Německo U20
Německo W
OAR
OAR W
ORG Beijing
ORG Beijing Junior
Odense
Ogre/Sāga 97
Oil Barons
Oilers
Oklahoma City Barons
Olimpia Kirovo-Chepetsk
Olimpija Ljubljana
Olofströms IK
Olomouc
Olomouc U20
Olympia IHC
Omskie Krylia
Omskie Yastreby
Omán
Ontario Reign
Opava
Orlando Solar Bears
Orlik Opole
Orléans
Orsa
Osby
Oshawa Generals
Oskarshamn
Ottawa
Ottawa 67's
Ottawa Capitals U20
Ottawa W
Owen Sound Attack
PEPO
PESÄ
Pardubice U20
Passau Black Hawks
Patriot Budapest
Pelhřimov
Pelicans
Pelicans U20
Peliitat
Pergine
Perth Thunder
Peterborough Petes
Peurunka HT
Philadelphia
Philadelphia Phantoms
Piešťany
Pingviinit
Pioneers Vorarlberg
Piteå HC
Pittsburgh
Plymouth Whalers
Plzeň
Plzeň U20
Podhale Nowy Targ
Poland B
Poland U18 W
Polis Akademisi ve Koleji
Polonia Bytom
Polsko
Polsko U16
Polsko U18
Polsko U20
Polsko W
Pontebba
Poprad
Poprad U20
Portland Pirates
Portland Winterhawks
Poruba U21
Považská Bystrica
Prešov Penguins
Pribram
Prievidza
Prince Albert Raiders
Prince George Cougars
Prizma/Pardaugava
Progres Glazov
Prostějov
Providence Bruins
Punks Vilnius
Písek
Púchov
Přerov
Přerov U20
Quad City Mallards
Quebec Remparts
Quinnipiac Bobcats
RJK
Raahe-K
Rakousko
Rakousko U16
Rakousko U17
Rakousko U18
Rakousko U19
Rakousko U20
Rakousko W
Rapid City Rush
Rapperswil-Jona Lakers
Ratinger Ice Aliens
Ravensburg
Reading Royals
Reaktor Nizhnekamsk
Real Torino H.C.
Red Bull Salzburg II
Red Deer Rebels
Red Eagles Hokkaido
Red Stars MHL
Redings W
Regina Pats
Reims
Revier Löwen
Riemu
Riessersee
Rimavská Sobota
Rimouski Océanic
Ringerike
Rio Grande Valley
Rishon
Ritten-Renon
RoKi
RoKi U20
RoKi W
Rochester Americans
Rockford IceHogs
Romania B
Romazan Team
Rosenborg 2
Rosenborg IHK
Rosenheim
Rosice
Rostocker EC
Rosvik IK
Roudnice nad Labem
Rouen
Rouyn-Noranda Huskies
Rubin Tyumen
Rumunsko
Rumunsko U17
Rumunsko U18
Rumunsko U20
Rungsted
Rusko
Rusko U16
Rusko U17
Rusko U18
Rusko U19
Rusko U20
Rusko U23
Rusko U25
Rusko W
Russia B W
Russia II
Russia II U20
Russia Olympic
Russia Red U20
Russia U18 W
Russia Universiade
Russia Universiade W
Russia White U20
Russkie Vityazi
Ružinov Bratislava
Ružomberok
Rögle BK
Rødovre
S-Kiekko
SC Bern
SC Langenthal
SC Langnau Tigers
SC Weinfelden
SDE HF W
SERC Wild Wings
SHK Hodonín
SK Karviná
SK Lejon
SK Rīga 96
SK Trhači Kadaň
SKA St. Petersburg
SKA-1946
SKA-GUOR Karelia
SKA-Neva
SKA-Serebryanye Lvy
SKA-Varyagi
SKA-Varyagi U21
SKA-Yunior
SMS U20 Sosnowiec
SV Kaltern
SV am Salzgittersee
SaPKo
SaPKo U20
Saale Bulls Halle
Saginaw Spirit
SaiPa
SaiPa U20
Saint John Sea Dogs
Sakhalinskie Akuly
Salamat
Salavat Yulaev Ufa
Salzburg U18
Salzburg U20
San Diego Gulls
San Jose
San Jose Barracuda
Sarmaty Orenburzhya
Sarnia Sting
Saryarka Karagandy
Saskatoon Blades
Sault Ste. Marie
Savannah Ghost Pirates
Schiller-Vasas HC
Seattle Kraken
Seattle Thunderbirds
Segeltorps IF
Seibu Prince Rabbits
Senica
Senica U20
Serbia and Montenegro
Servette II
Severní Korea
Severní Korea U20
Severní Korea W
Severstal Cherepovets
ShKO Oskemen
Shakhter Soligorsk
Shakhter Soligorsk 2
Shawinigan Cataractes
Sheffield Steelers
Sherbrooke Phoenix
Shinnik Bobruisk
Sibir Novosibirsk
Sibirskie Snaipery
Singapur
Sioux City Musketeers
Skalica
Skalica U20
Skautafélag Akureyrar
Skautafélag Reykjavíkur
Skedsmo
Skedvi/Säter IF
Skellefteå AIK
Skellefteå AIK W
Skellefteå U20
Ski Elite
Skien IHK
Skå IK
Skåre BK
Skövde IK
Slany
Slavia Prague
Slavia Praha U20
Slavutich Smolensk
Slovak Stars
Slovakia B
Slovakia U18 W
Slovakia Univ. W
Slovakia Universiade
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava B
Slovan Bratislava U20
Slovensko
Slovensko U16
Slovensko U17
Slovensko U18
Slovensko U19
Slovensko U20
Slovensko U23
Slovensko W
Slovinsko
Slovinsko U16
Slovinsko U18
Slovinsko U20
Slovinsko W
Snezhnye Barsy
Sokol Kiev
Sokol Krasnoyarsk
Sollefteå HK
Sollentuna HC
Sonthofen
South Carolina Stingrays
South Korea U18 W
South Korea Universiade
Spain U18 W
Spain Universiade
Spain Universiade W
Sparta Prague
Sparta Praha U20
Sparta Sarpsborg
Sparta Sarpsborg 2
Spartak Moscow
Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves U20
Spokane Chiefs
Sport
Sport U20
Sport W
Springfield Falcons
Springfield Thunderbirds
Sputnik Almetievsk
Sputnik Nizhny Tagil
Srbsko
Srbsko U18
Srbsko U20
St. John's Maple Leafs
St. Louis
St.Louis Blues Alumni
Stadion Cheb
Stadion Litoměřice
Stalnye Lisy
Star-Forward
Stavanger 2
Stavanger Oilers
Steaua Rangers
Steel Wings Linz
Steinbach BW II
Stjernen 2
Stjernen Hockey
Stockton Heat
Stoczniowiec Gdańsk
Storhamar 2
Storhamar Dragons
Strasbourg
Strasbourg 2
Straubing Tigers
Strömsbro IF
Stuttgart Rebels
Sudbury Wolves
Sundsvall
Sundsvall W
Sunne IK
Surahammars IF
Světlá nad Sázavou
Sweden II
Sweden U18 W
Sweden Universiade
Swift Current Broncos
Switzerland Red U16
Switzerland U18 W
Switzerland Universiade
Switzerland Universiade W
Switzerland White U16
Sydney Bears
Sydney Ice Dogs
Syracuse Crunch
Säntis
Söderhamn/Ljusne
Södertälje
Södertälje W
SønderjyskE
TEV Miesbach
THK Tver
TIHC
TJ SC Kolín
TKH Nesta Toruń
TPS
TPS U20
TPS W
TSV Peißenberg
TWK Innsbruck
Taifun Primorsky Krai
Tampa Bay
Tappara
Tappara U20
Tartu Välk 494
Tatranskí Vlci
Tchaj-wan
Tchaj-wan U18
Tchaj-wan U20
Tchaj-wan W
Team Europe
Team Foligno
Team Polesie
Team Toews
Team Uppsala HC
Team Valais Wallis
Team Zagreb
Tegs SK
Texas Brahmas
Texas Stars
Thajsko
Thajsko U18
Thajsko W
Tierps HK
Tilburg Trappers
Timmendorfer Strand
Timrå
Tingsryds AIF
Titaanit
Titan Klin
Toblach-Dobbiaco
Tohoku Free Blades
Toledo Walleye
Tolpar Ufa
Tonsberg IHK
Topoľčany
Toronto
Toronto Marlies
Toronto Roadrunners
Toronto W
Toros Neftekamsk
Torpedo N. Novgorod
Torpedo-Gorky
Toulon
Toulouse-Blagnac
Tours
Traktor Chelyabinsk
Tranås AIF
Trebišov
Trenton Titans
Trenčín
Trenčín U20
Tri-City Americans
Trnava
Trnava U20
Trois-Rivières Lions
Troja/Ljungby IF
Troja/Ljungby W
Trondheim Black Panthers
Trångsunds IF
Tseng Tau
TuTo
TuTo U20
Tucson Roadrunners
Tulsa Oilers
Turecko
Turecko U18
Turecko U20
Turecko W
Turkey U18 W
Turkmenistán
Turkmenistán U18
Turnhout White Caps
Tverichi Tver
Txuri Urdin
Tyringe SoSS
Tyumen Legion
Tábor
Tölzer Löwen
Třebíč
Třinec
Třinec U20
UJK
UQTR
USA
USA Blue U20
USA U17
USA U18
USA U18 W
USA U19
USA U20
USA U22 W
USA Universiade
USA Universiade W
USA W
USA White U20
UTICA Pioneers
Uherské Hradiště
Ukraine B
Ukraine Universiade
Ukrajina
Ukrajina U18
Ukrajina U20
Ukrajina W
Ulricehamns IF
United Arab Emirates
United Arab Emirates U20
Uničov
Unterland
Urho
Utah Grizzlies
Utica College
Utica Comets
VER Selb
VEU Feldkirch
VG-62
VHL Stars
VSK Technika Blansko
VSK Technika Brno
Val Vanoise
Val-d'Or Foreurs
Valais-Chablais
Valašské Meziříčí
Valbo HC
Valdifiemme
Valence
Valenciennes
ValpEagle
Valpellice
Valpusteria
Vancouver
Vancouver Giants
Varberg Vipers
Varese
Vegas Golden Knights
Velká Británie
Velká Británie U18
Velká Británie U20
Velká Británie W
Velké Meziříčí
Victoria Royals
Victoriaville Tigres
Vienna Capitals
Vienna Capitals II
Viikingit
Viking Hockey
Villacher SV
Villard
Villars HC
Vimmerby HC
Vipiteno/Sterzing
Virkiä
Viry Chatillon
Visby/Roma HK
Vitkovice U23
Vityaz
Vojvodina
Vrchlabí
Vsetin U20
Vsetín
Vänersborgs
Vännäs HC
Värmdö HC
Väsby IK HK
Västerviks IK
Västerås
Västerås IK Ungdom
Växjö Lakers HC
Vålerenga 2
Vålerenga Ishockey
Vítkovice
Vítkovice U20
Waasa Red Ducks
Warkis
Washington
Wasquehal
Wenatchee Wild
Wheeling Nailers
Wichita Thunder
Wild Boys Chemnitz
Wilkes-Barre/Scranton
Windsor Spitfires
Wings HC Arlanda
Winnipeg
Worcester Railers
Worcester Sharks
Yastreby Pinsk
Yokohama Grits
Yonsei University
Young-Sprinters Hockey Club
Yugra Khanty-Mansiysk
Yunior Kurgan
Yunost Minsk
Yunost Minsk (VHL)
Yunost Minsk II
Yuzhny Ural Orsk
ZSC Lions
Zagłębie Sosnowiec
Zauralie Kurgan
Zemgale/JLSS
Zlín
Zlín U20
Znojmo
Znojmo U20
Zvezda Chekhov
Zvezda-VDV
Zvolen
Zvolen U20
Ässät
Ässät U20
Åkers IF
Ånge IK
Írán
ÖSK HK
Örebro HK
Örnsköldsviks SK
Östersund/Brunflo
Újpesti TE
Ústí nad Labem
Česko
Česko U16
Česko U17
Česko U18
Česko U19
Česko U20
Česko W
Česká Lípa
České Budějovice
České Budějovice U20
Čína
Čína U18
Čína U20
Čína W
Řecko
Řisuty
Španělsko
Španělsko U18
Španělsko U20
Španělsko W
Šumperk
Švédsko
Švédsko U16
Švédsko U17
Švédsko U18
Švédsko U19
Švédsko U20
Švédsko W
Švýcarsko
Švýcarsko U16
Švýcarsko U17
Švýcarsko U18
Švýcarsko U19
Švýcarsko U20
Švýcarsko W
Žiar nad Hronom
Žilina
Žilina U20
Žďar nad Sázavou
Žďar nad Sázavou U20
Аrlan Kökshetau
Klikněte na vybraný sloupec, aby ste seřadili tabulku
Mouseover percentages (%) to see value odds
Statistiky skóre & Goal difference